320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sa nagu saad aru mõistest "kinnine protsess" ka kuidagigi?
    Mul parimad hobused tallis alles
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      See ongi tavalisele inimesele parasjagu segane lugu. Kinnine! protsess, kus esialgne otsus on, pole süü tõestatud? Ometi üks peamisi tunnistajaid räägib meedias kõigile, kes teda kuulata soovivad , et see Kuusik on üks täielik neandertaal ja aastakümneid vägivallatsenud kaabakas. Tunnistaja tausta arvestades on tal ilmselt kodutöö tehtud, et nii on täitsa OK teha ja ise ei vastuta millegi eest? Palaganile lisab vunki üks mõttetu tädi, kes vabandas esimese astme otsuse peale. Mis ta siis teeb kui teine aste süüdi mõistab ja Riigikohus jälle õigeks? Igakord võtab siis vabandused tagasi või vabandab uuesti, täielik Kilpla.

      Kommentaar


        Oot, aga selle vastu te ei vaidle, et KEEGI oli regulaarselt antud daamile peksa andnud?

        Kommentaar


          Tõrvikud kätte ja lintšima?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Tõrvikud kätte ja lintšima?
            Ei, aga "see on EKRE lintšimine" ja "kõik on kuulujutud" on ka veidi full retid.

            Kommentaar


              Ma julgen Uskuda, et erakondlik kuuluvus ning selle erakonna põlgamine, on üks motivaatoritest, et teema üldse kohtusse jõudis - terve elu on teadnud, et naine saab peksa ja alles siis, kui... bla-bla-bla jutt.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Ma julgen Uskuda, et erakondlik kuuluvus ning selle erakonna põlgamine, on üks motivaatoritest, et teema üldse kohtusse jõudis - terve elu on teadnud, et naine saab peksa ja alles siis, kui... bla-bla-bla jutt.
                Ehk siis EKREs olemine on nagu indulgents, et kui mingi pasaga hakkama saad, siis on see muidugi alati seepärast, et ta on EKRE-s?

                Kommentaar


                  Ei. Kas sa väidad, et tegemist on asjade kokkulangemisega? Pime juhus?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Ei. Kas sa väidad, et tegemist on asjade kokkulangemisega? Pime juhus?
                    No vaata, ma tean ka üldiselt inimeste kohta igasugu naljakaid asju. Aga kui see on mingi suvaline tegelane kuskilt maakonnast või ärimaailmast, siis las ta olla. Kui neist saaks korraga ministrikandidaat, siis on juba veidi teine asi.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Minu arust on täiesti normaalne, et ajakirjandus ikkagi tegeleb avalikkusele oluliste inimeste tausta analüüsiga ja kui tõesti tuleb midagi välja, võib ja peab selle ka suure kella külge panema. Neid skandaale on ju olnud läbi aastate ja erinevate erakonna liikmetega. Kui EKREIKE valitsus välja kuulutati, siis loomulikult käidi selle liikmed läbi ja Kuusiku kohta tuli välja see, mis tuli.
                        Mul nagu ei tule küll väga meelde mõni selline keiss, kus ajakirjandus oleks tekitanud mingi sensatsioonilise loo ja pärast tuleb välja, et see ei vasta absoluutselt tõele.
                        Hoopis teine keiss on see, et prokuratuur peab reaalselt need süüdistused veenvalt tõestama ja no kui mingil põhjusel nüüd väidetav ohver ise on andestanud või muutnud tunnistusi, siis ongi keeruline.

                        Kommentaar


                          Olenemata Kuusiku kaasuse lõpptulemusest, siis ma ei saa aru, mida see teda õigustav pool oodanuks. VÄIDETAVALT mees peksis naist, asi läks kohtusse. Kas selline vend oleks pidanud olema seni minister? Et jumalast okei, kui see düüd oleks käinud Eestis ja välismaal kohtumistel, kui selline kahtlus on üleval? Tegelt peaks Mailis Repski praegu olema minister, sest süüdi pole teda ju mõistetud ja tore inimene. Või Autorollo kohtukeisi ajal võinuks Rosimannus olla rahus minister, sest ootame paar aastat kohut ära ja siis vaatame? Mu meelest pole küsimus selles, et Kuusik oli EKREs, vaid sellised inimesed ei tohiks jamade uurimise ajal ministrid olla. Erakondadel on teisigi inimesi võtta ja kui Kuusik nüüd tuleb puhtalt välja, siis võiks ta ju taas pukki minna. Aga uurimise ajal oleks see idiootne. See oli siiski EKRE spinn ju, et hakati "meie toetame Kuusikut ja süvariik kiusab meid" juttu ajama, mille siis toetajad kenasti alla neelasid.

                          Kommentaar


                            Probleem on ju selles, et kahtlustatavast räigest kuriteost teavitatakse politseid alles siis, kui see on poliitiliselt rentaabel. Aga mis siis, kui polekski ministriks saanud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas El President Vaata postitust
                              Probleem on ju selles, et kahtlustatavast räigest kuriteost teavitatakse politseid alles siis, kui see on poliitiliselt rentaabel. Aga mis siis, kui polekski ministriks saanud?
                              Teretulemast Eestisse. Suurem osa koduvägivallast jääbki politseisse teavitamata, selline arvamus, et ah peresisene asi jne. Paljudes asjades on Eesti ikka nii ida-euroopa kui olla saab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Teretulemast Eestisse. Suurem osa koduvägivallast jääbki politseisse teavitamata, selline arvamus, et ah peresisene asi jne. Paljudes asjades on Eesti ikka nii ida-euroopa kui olla saab.

                                Mida reaalselt peaks kõrvaltvaataja tegema kui tegu täiskasvanud inimestega kel iga voli oma elu üle otsustada? Isiklikult teadsin ka üht naist kes mitte nüüd igapäevaselt vägivalla all kannatas, kuid noh mõned korrad aastas kõlakate järgi tuli kolakas ära. Küsid, et miks koos oled, vastab et kuhu ikka minna. Ütled, et meil üks korter vaba, mine koli sinna, et rahaliselt sõltuv ei ole mehest, lapsi pole, koos pole ka olnud teab mis kaua ning naine vastu, et ah ma ei hakka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X