320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Mul on poolvend ja poolõde, ema on meil kõigil ühine, neil ka isa. Poolõde on terve elu reformi valinud, tulihingeline toetaja kui nii võib öelda, pole ühtegi suuremat koosviibimist olnud kui mingi poliitikateemal poleks jaur üles võetud (varasemalt, sest ema on mingi 30 aastat keskerakonda valinud).
    Mul poolvenna naine on õe sõnul siis üks nn "lamemaalastest" nagu ta ennast ka ise uhkelt kutsub. FB feed täis erinevaid vandenõuteooriaid, objektiivi ja telegrami postituste jagamisi jms. Viimasel ajal siis vend ka samasugune peaaegu.
    Praeguseks on põhimõtteliselt situatsioon, kus nad samas seltskonnas enam ei viibi, ehk venna pere arvates on õe pere ülbe, kurjade jõudude poolt üle võetud ja kuna ka vaktsineeritud, siis ohtlik kõikidele ümbruses viibijatele, kuna magnetid, 5g jms.
    Teise arvates on teise koht vaimuhaiglas, kuna ta soiub mingeid arusaamatuid teooriaid, räägib, et on valgusinimene ja kuna pole vaktsineeritud, siis ohtlik kõikidele ümbruses viibijatele jne.
    Mina saan mõlema perega väga hästi läbi, mõlemal veidrad kiiksud, aga muidu täitsa vahvad ja südamlikud inimesed. Ema on masenduses, sest lapsed on tülis. Kes selles loos siis see rämpsinimene on?
    Poolvenna naine.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Zuckerberg.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Küll aga kipuvad seda paraku tegema kõik lamemaalased ja vaktsiinivastased. Ja seda möga ma kahjuks või õnneks vabal ajal kuulata ei taha.
        mul just vastupidised kogemused. Ma tunnen üksjagu neid nö lamemaalaseid ja mitte keegi ei tõmba seltskonnas seda saagi käima. Samas tean paljusid kes isegi tööl lõunal poolvõõrastega kohe alguses et antivakserid bääd amirite.

        Üldiselt kui mingid perekonnad omadega rääkimise lõpetavad kuna erinevad maailmavaated siis peaks mõlemad pooled veidi maha istuma ja mõtlema mis see elus oluline on.

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          mul just vastupidised kogemused. Ma tunnen üksjagu neid nö lamemaalaseid ja mitte keegi ei tõmba seltskonnas seda saagi käima. Samas tean paljusid kes isegi tööl lõunal poolvõõrastega kohe alguses et antivakserid bääd amirite.

          Üldiselt kui mingid perekonnad omadega rääkimise lõpetavad kuna erinevad maailmavaated siis peaks mõlemad pooled veidi maha istuma ja mõtlema mis see elus oluline on.
          Oleks mõistlik, aga praegu tundub, et paljude jaoks ongi see elus oluline asi fakt, kas oled vaktsineeritud või mitte.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Kes selles loos siis see rämpsinimene on?
            Lugu on aus, aga ma täpselt ei saanud aru hetkel, et mis see reform vs lamemaalased näitama peaks? Seda, et kui Reformi jaoks jookseb kuskilt piir, et fooliummütsiga 5g magnetite eest põgenev stupidbender on juba too much, siis E200 ei löö ka nende ees risti ette või mis? Täiesti aus ja siiras küsimus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Lugu on aus, aga ma täpselt ei saanud aru hetkel, et mis see reform vs lamemaalased näitama peaks? Seda, et kui Reformi jaoks jookseb kuskilt piir, et fooliummütsiga 5g magnetite eest põgenev stupidbender on juba too much, siis E200 ei löö ka nende ees risti ette või mis? Täiesti aus ja siiras küsimus.
              Mul on ka E200ga kerge error. Esinumber Reinaas, no ok. Teine number mingi tantsuspordi djüüd, kellel koguaeg jamad kaelas ja kes näeb Kerdo Mölder välja? Ookei.

              Iseenesest peaks justkui minusuguse häält püüdma, kuid kus nagu need reaalselt seksikad kandidaadid on või kesklinna neid ei jagunud? Pekki, sellise nimekirja pealt oleks isegi mina ilmselt kesklinnas esikolmikus.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Oleks mõistlik, aga praegu tundub, et paljude jaoks ongi see elus oluline asi fakt, kas oled vaktsineeritud või mitte.
                Sellepärast ongi vaja inimesi teinekord lihtsalt ja otse perse saata - mida lähedasem, seda sirgemalt.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mul on ka E200ga kerge error. Esinumber Reinaas, no ok. Teine number mingi tantsuspordi djüüd, kellel koguaeg jamad kaelas ja kes näeb Kerdo Mölder välja? Ookei.

                  Iseenesest peaks justkui minusuguse häält püüdma, kuid kus nagu need reaalselt seksikad kandidaadid on või kesklinna neid ei jagunud? Pekki, sellise nimekirja pealt oleks isegi mina ilmselt kesklinnas esikolmikus.
                  Ühtsus, hõlmatus vast on E200 strateegia märksõnad.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mul on ka E200ga kerge error. Esinumber Reinaas, no ok. Teine number mingi tantsuspordi djüüd, kellel koguaeg jamad kaelas ja kes näeb Kerdo Mölder välja? Ookei.

                    Iseenesest peaks justkui minusuguse häält püüdma, kuid kus nagu need reaalselt seksikad kandidaadid on või kesklinna neid ei jagunud? Pekki, sellise nimekirja pealt oleks isegi mina ilmselt kesklinnas esikolmikus.
                    Suht sama. Kahju, et sa ei kandideeri. Ma valiks küll.
                    Krister Kivi valisin eelmine kord puhtalt tema ajakirjandusliku eksperimendi pealt. Ja noh, "oma kandi jope" ikkagi.

                    Kommentaar


                      Muidu ütleksin, et valige ükskõik keda v.a ekre.
                      Aga jh selle 200 jal on selline ekre maik juures küll. Igahinna eest võimu juurde. Muu on pohlad.
                      Pigem ühikonna lõhestaja ja ärimeeste rahastatud ekre vol 2.
                      Teen tapeeti.

                      Kommentaar


                        Ma valin seekord inimest. Ja kuna ta on paraku sots, siis eks natuken piinlik ole...

                        Kommentaar


                          Ma valiks ka. Aga isegi ühtegi sellist inimest pole, olenemata erakondlikust kuuluvusest, kelle poolt tahaks hääletada. Jumala perses seis on
                          Kodanikokohus samas nagu ei luba valimata ka jätta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Lugu on aus, aga ma täpselt ei saanud aru hetkel, et mis see reform vs lamemaalased näitama peaks? Seda, et kui Reformi jaoks jookseb kuskilt piir, et fooliummütsiga 5g magnetite eest põgenev stupidbender on juba too much, siis E200 ei löö ka nende ees risti ette või mis? Täiesti aus ja siiras küsimus.
                            No see näitab seda, et mis iganes infokanalitest sa infot ammutad, võib teine pool tunduda ülbe värdjas. Niipalju kui ma ise olen E200 kommunikatsiooni lugenud, on seal oluliselt vähem kellegi sarjamist ja halvustamist ja märksa rohkem vajadust mõista ja lahendada probleemi. Aga kellele ei meeldi, ei meeldi, siin polegi midagi teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Ma valiks ka. Aga isegi ühtegi sellist inimest pole, olenemata erakondlikust kuuluvusest, kelle poolt tahaks hääletada. Jumala perses seis on
                              Kodanikokohus samas nagu ei luba valimata ka jätta.
                              Siis riku sedel. (see võiks e-valimistel ka variant olla)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                                Muidu ütleksin, et valige ükskõik keda v.a ekre.
                                Aga jh selle 200 jal on selline ekre maik juures küll. Igahinna eest võimu juurde. Muu on pohlad.
                                Pigem ühikonna lõhestaja ja ärimeeste rahastatud ekre vol 2.
                                Heameelega ootaks näiteid kus E200 ühiskonda üritab lõhestada, eriti huvitav on muidugi võrdlus EKREga, ma ise ei näe küll mingit seost peale selle, et mõlemad erakonnad saavad täitsa arvestatava osa nn protestihäältest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X