320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Soobinaarne, soovoolavus, naistele ja mustadele tehakse liiga, sest noh paha täisjöuline heteromees on köiki teisi süstemaatiliselt ära kasutanud....7% sotse usub sellist bläma
    Ma ei ole veel tähendanud, et see oleks olnud poliitikas põhiteema. Ja kuigi me paljudes asjades ei nõustu, siis me saame vist siin nõustuda, et see ei ole teema, mis mõjutaks nende inimeste elutaset, kes EKREga radikaliseeruvad. Jah, neist on räägitud, aga see ei mõjuta kuidagi reaalseid probleeme, millega need inimesed seisavad silmitsi. See oli puhas emotsionaalse mehe üleskütmise meetod tähelepanu võitmiseks. Ja nüüd on nad neil peos ja söövad kõike.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Kui tahate teada, kuidas inimesed polariseeruvad, radikaliseeruvad jne, siis uurige mõtlemise mustreid ning kuidas üks või teine olukord (n.t koroona-piirangud) neid mõjutavad, suunavad.

      EKRE sai küll pilti kooseluseaduse ja pagulaspoliitikaga, kuid need inimesed, kes nende taha tulid on ikkagi pikkade aastate jooksul neile kasvatatud (ja kasvatatakse jõudsalt edasi) - need on need inimesed, kes on erinevatel põhjustel n.ö nõrgemad (lihtsalt ja arusaadavalt - vaesemad, rumalamad jne) keda on ignoreeritud, peenelt mõnitatud. Exceli ja joonlauaga üle sõidetud (nagu ka nüüd koroona-ajal). Sest inimräps ju. Ühel päeval aga see rämps võib meile meelde tuletada, et me kõik veritseme.

      Inimese aitamiseks on vaja teda mõista, mis vajab aega, kannatlikust ehk vaimset pingutust (sest inimene kiivalt ikkagi kaitseb enda n.ö vigastust... teinekord ta ise ei teagi seda)... ainukene pingutus mida ma näen on aga ära panemine, ilkumine. Võtame kasvõi Varro - Ekspress Grupp on korduvalt avaldanud, et kuidas ta see organisatsioon raha saab - suur pealkiri aga sisu ei presetki. Ja muid suuri paljastusi täpsemalt sama ärapanemise käekirjaga. Tasapisi tundub, et Varro on enim peedistatud peet - eks ta otsi seda tähelepanu, kuid kui keegi tahaks teda aidata, ühiskonda liita (siduda), siis peedistamine, ilkumine on täpselt vastand sellele, mida on vaja teha.

      Üldiselt inimesed (arvamusliidrid, aktivistid, poliitikud, ettevõtjad, muusikud, näitlejad jne - need kellele on kõlapinda) ei suuda aidata, sest nad kaitsevad enda perset ehk on mugavus solidaarsed. Ja need, kes võiksid, saaksid, oskaksid aidata ei saa kõlapinda, sest see inimene on kõikide inimeste poolt, mis eudmeelsete narratiivi hästi ei passi.

      Päeva lõpuks on ka Manu toetaja inimene.


      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

        Kui arvamus on, et kõik need 30% ühiskonnast on sellised isikud, siis tõepoolest võib nii küsida.
        Minu meelest sa teed olulise vea, kui käsitled EKRE tegevuse või väljaütlemiste suunas tehtud kriitikat nende valijate alavääristamisena. Kartus nende valijaid täiendavalt eemale tõugata ei tohi muutuda kilbiks ässitajate tegevusele.

        Kommentaar


          üks vähestest sotside toetajatest tundub mulle et referendumi teema oleks üks parimaid lahendusi kuidas ühiskonda tervendada
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas diver Vaata postitust

            Minu meelest sa teed olulise vea, kui käsitled EKRE tegevuse või väljaütlemiste suunas tehtud kriitikat nende valijate alavääristamisena. Kartus nende valijaid täiendavalt eemale tõugata ei tohi muutuda kilbiks ässitajate tegevusele.
            See on hea mõte. Ma pean veidi mõtlema selle peale. Kohe vastu ei vaidleks.

            Kommentaar


              Mis seal Kuubas toimub?

              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Mis seal Kuubas toimub?

                blokeerisid ladadega coca peamise teekonna. antonio aerutab usa poole juba, et lollid gringod paika panna.

                Kommentaar


                  Trudeau pidi Fideli poeg olema.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Üheks suurimaks tänapäeva ühiskondade proovikiviks on kujunenud valeinfo. Kuidas seda lahendada?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Lahendus on ju imelihtne... paneme sotsmeedia kinni.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Üheks suurimaks tänapäeva ühiskondade proovikiviks on kujunenud valeinfo. Kuidas seda lahendada?
                        Pigem info tõlgendamine ning sellest (ennatlike) järelduste tegemine ja fookuse suunamine.

                        On vaja ellu äratada küsimused a la "mida sa silmas pidasid?" ja "kas sa saaksid selgitada?" jne - igal tasandil, eluvaldkonnas jne.

                        See on pikem protsess, aga aitab taastada võimet inimest/inimesi kuulata (hetkel on siis popp "kuuled, aga ei kuula")
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                          Pigem info tõlgendamine ning sellest (ennatlike) järelduste tegemine ja fookuse suunamine.

                          On vaja ellu äratada küsimused a la "mida sa silmas pidasid?" ja "kas sa saaksid selgitada?" jne - igal tasandil, eluvaldkonnas jne.

                          See on pikem protsess, aga aitab taastada võimet inimest/inimesi kuulata (hetkel on siis popp "kuuled, aga ei kuula")
                          Hetkel? See ei ole kindlasti populaarsusega seotud. See on oskustega ja tahtmisega seotud tegevus.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                            Pigem info tõlgendamine ning sellest (ennatlike) järelduste tegemine ja fookuse suunamine.

                            On vaja ellu äratada küsimused a la "mida sa silmas pidasid?" ja "kas sa saaksid selgitada?" jne - igal tasandil, eluvaldkonnas jne.

                            See on pikem protsess, aga aitab taastada võimet inimest/inimesi kuulata (hetkel on siis popp "kuuled, aga ei kuula")
                            no see on tagajärgedega tegelemine, aga valeinfo levitamisega on juba selleks ajaks kahju tehtud ühiskonnas
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                              Hetkel? See ei ole kindlasti populaarsusega seotud. See on oskustega ja tahtmisega seotud tegevus.
                              Oskus vast pole nii väga oluline. Tahe (mis kätkeb endas alandlikust) aga küll. Ajahetk on meil selline, et tahet on oma õiguse ja võimu teostamiseks, mis siis tekitab tagumises reas raevukaid eriarvamusi. Me siiski elame (vist ikka) ühes ruumis (veel).

                              Hetkel jah - arengukõver.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                                no see on tagajärgedega tegelemine, aga valeinfo levitamisega on juba selleks ajaks kahju tehtud ühiskonnas
                                See nn. valeinfo on tagajärg. Ei?

                                Päeva lõpuks pole oluline, mis on õige või vale. Oluline on parim lahendus, mis omakorda sõltub sellest, mis on eesmärk.
                                Mis on täna näiteks EV, EU, planeet Maa eesmärgid? Eraldi ja koos. Kuidas neid püütakse saavutada?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X