320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kui ma õigesti mäletan, siis juba uue koalitsiooni loomise ajal arutlesid kogenumad reformarid, et tüüp on veidi loose cannon. Ehk kunagi ei tea, kuhupoole tulistama hakkab.
    Nii palju kui ma otseselt sealt enne seda kuulsin kui see Tallinna võimuvahetus oli, siis et kutt on üli töökas ja äge kui saab mingi konkreetse asja millega tegeleda - küll aga küsimusi oli veel, kas ta ise otseselt millegi juhtimisega saaks hakkama, seni andis keegi konkreetse ülessande kätte ja siis tuli tulemus. Aga hetkel peab ise rohkem otsustama ja asju algatama. Hetkel pole asjad veel sujunud

    Kommentaar


      Meeldetuletuseks siinsetele, et see Liina Normet oli omal ajal E200 "varivalitsuse" terviseminister või miskit säärast. Sai ka siin foorumis toona see märk maha pandud, et ehk E200-l ei ole ikka seda va kompetentsi mida viidati olevat.

      Paar aastat hiljem on parimal juhul jäänud E200 loosungid ainult loosungiteks...

      Kommentaar




        See oleks pmst aasta parim nali.

        Kommentaar


          Vähemalt pole ekre.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            keskerakond on kõiges süüdi

            Kommentaar


              Kui u21 kaotab 1-10, siis see näitab, et süsteem on pekkis. Kui elutähtsa sisendi (koodnimetusega elekter) hind kõigub kordades, siis see näitab, et süsteem on pekkis. Kui arsti juurde pääsemise visiiditasu on vaja tõsta neli korda, siis see näitab, et süsteem on pekkis. Kui plaaneeritud 17-st miljardist jääb 2 kasutamata (ja mitte esimest korda), siis see näitab, et süsteem on pekkis.

              Selle vastu võitlemiseks on vaja minna n.ö juuretasandile. Meil aga võideltakse selle vastu stiilis, kus üledoosi tagajärjel surnu saab süüdistuse ja mõistetakse vangi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kui u21 kaotab 1-10, siis see näitab, et süsteem on pekkis. Kui elutähtsa sisendi (koodnimetusega elekter) hind kõigub kordades, siis see näitab, et süsteem on pekkis. Kui arsti juurde pääsemise visiiditasu on vaja tõsta neli korda, siis see näitab, et süsteem on pekkis. Kui plaaneeritud 17-st miljardist jääb 2 kasutamata (ja mitte esimest korda), siis see näitab, et süsteem on pekkis.

                Selle vastu võitlemiseks on vaja minna n.ö juuretasandile. Meil aga võideltakse selle vastu stiilis, kus üledoosi tagajärjel surnu saab süüdistuse ja mõistetakse vangi.
                Peab nõustuma, see tsirkuse tase läheb aina (b)anaalsemaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                  PPP on üks viimase aja esiletõusnub poliitikutest ebameeldivamaid. Ehe näide sellest, kuidas äärmusesse langemine võib ka kattuvate maailmavaadetega inimesed vastikuteks muuta.
                  See vend kingib iga nädal midagi uut

                  Et no kaotame olemasoleva süsteemi, varem oli postkastidel reklaam - ilmselt tilkus ka sellest linnale raha? Ehk võimlaik, et linn kaotab ka raha. Korraldatakse mingi huinjaa hange ja prügikastid pannakse kõnniteedele, kus niigi käib hädakisa, et ruumi ju pole!!!
                  Ei, lahe säga.

                  Kelle idee see oli, et tramme ei tohi enam reklaamidega üle kleepida? Ilmselt sealt jääb ka Linna transpordiametile raha tulemata? Või trammipargile või jumal teab kellele. Aga no vähemalt on kõik ühte värvi. Palju õnne.

                  Kommentaar


                    suht suck äss kui kiluvargad ja kuuevarbalised juba meie üle irvitavad. imbake kulli ventiilid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                      See vend kingib iga nädal midagi uut

                      Et no kaotame olemasoleva süsteemi, varem oli postkastidel reklaam - ilmselt tilkus ka sellest linnale raha? Ehk võimlaik, et linn kaotab ka raha. Korraldatakse mingi huinjaa hange ja prügikastid pannakse kõnniteedele, kus niigi käib hädakisa, et ruumi ju pole!!!
                      Ei, lahe säga.

                      Kelle idee see oli, et tramme ei tohi enam reklaamidega üle kleepida? Ilmselt sealt jääb ka Linna transpordiametile raha tulemata? Või trammipargile või jumal teab kellele. Aga no vähemalt on kõik ühte värvi. Palju õnne.
                      See Prügikasti leping oli nkn lõppemas ja kas oleks pidanud uue sõlmima - mis tähendas samuti 75% neist välja vahetada, või otsida uus variant. Küll aga on see ikkagi jama hetkel

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PatrickKane

                        Oravad....
                        sa vist tahtsid öelda Zeformierakond... või oli see su mingi teine retardio sõber?

                        Kommentaar


                          Planet52 https://www.err.ee/1609465687/laanem...ulnud-et-jaada
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                            See Prügikasti leping oli nkn lõppemas ja kas oleks pidanud uue sõlmima - mis tähendas samuti 75% neist välja vahetada, või otsida uus variant. Küll aga on see ikkagi jama hetkel
                            Ja siis? Uue lepingu tegemine vähe lihtsam kui uue hanke korraldamine nullist.
                            Sorry kogu see - prpgi kolme eraldi avasse kogumine, sest meil on roheline kava - no sorry. Täna see eestis ei tööta. Inimesed ei viitsi koduski prügi sorteerida. EHk - pannakse huippu raha hakkama uute kastide peale - sest need kolmeosalised - ja siis kaotatakse raha reklaamilt ja lõpptulemuseks on see, et nagunii rändab kogu prügi ühte masinasse, sest keegi ei viitsi sorteerida.
                            Ehk sittagi pole kasu sellest ettevõtmisest. Pigem kahju, sest kava näeb ette ka vähem prügikaste.
                            Palju õnne kui RE kavatseb järgmine sügis Pere linnapeakandidaadiks lükata. Isegi kui ma võiks kaaluda RE poolt valimist, siis PPP välistaks vähemalt minu jaoks koheselt mõtte, et oma hääl neile anda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                              Ja siis? Uue lepingu tegemine vähe lihtsam kui uue hanke korraldamine nullist.
                              Sorry kogu see - prpgi kolme eraldi avasse kogumine, sest meil on roheline kava - no sorry. Täna see eestis ei tööta. Inimesed ei viitsi koduski prügi sorteerida. EHk - pannakse huippu raha hakkama uute kastide peale - sest need kolmeosalised - ja siis kaotatakse raha reklaamilt ja lõpptulemuseks on see, et nagunii rändab kogu prügi ühte masinasse, sest keegi ei viitsi sorteerida.
                              Ehk sittagi pole kasu sellest ettevõtmisest. Pigem kahju, sest kava näeb ette ka vähem prügikaste.
                              Palju õnne kui RE kavatseb järgmine sügis Pere linnapeakandidaadiks lükata. Isegi kui ma võiks kaaluda RE poolt valimist, siis PPP välistaks vähemalt minu jaoks koheselt mõtte, et oma hääl neile anda.
                              Sorry kogu see - prpgi kolme eraldi avasse kogumine, sest meil on roheline kava - no sorry. Täna see eestis ei tööta. Inimesed ei viitsi koduski prügi sorteerida.
                              Sorry, aga see ongi see mentaliteet mida me peame hakkama muutma. Pandipakendi saime ju sekundiga tööle ja keegi isegi ei mõtle enam teistmoodi. Kui ikka see prügivärk nii puust ette ja punaseks teha + kõik kastid alati puhtana ja korralikult märgistatuna hoida peaks ju keskmine inimene lõpuks hakkama saama.

                              Kommentaar


                                Sellejaoks läheb inimpõlv siin veel aega. Sinnamaani on see avalikus ruumis raha põletamine. Ja ka siis ei suudeta 100% sorteerimist tagada. Ehk teoorias peaks ikka kõik ahju minema. Ehk kogu ettevõtmine on pointless.
                                Mis märgistamist puudutab - ootan juba sellise disainiga kaste linnapilti. eheh, 100% toimib. Soovitatavalt ka inglise keeles, sest turistid n shit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X