320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Et sinus kahtlusi tekitada, ofkoors.
    Tekivad tõesti tösised kahtlused Postimehe suhtes.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Tore ju möelda kuidas poeg tagatoas kellegi võmpa poleerib.
      Aga kui tütar seda teeb, siis on kuidagi lihtsam alla neelata?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Aga kui tütar seda teeb, siis on kuidagi lihtsam alla neelata?
        Klassikaline näide kuidas homoaktivistid võlli üle keerates iseeendale käru keeravad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Aga kui tütar seda teeb, siis on kuidagi lihtsam alla neelata?
          Igaljuhul. See ongi ju naiste üks ülesandeid siin maapeal. Või sinujaoks on mehe ja naise vaheline seksuaalvahekord nii tülgastav, et pigem kasvatad oma lapsest homo, kui tal vastassugupoolega vahekorda lased astuda.

          Aga olge homod ja olge rõõmsad!
          Minupoolt lôpetuseks väike anekdoot.
          Kaks pedersti istuvad klubis ja räägivad oma unistustest. Esimene loodab, kuidas suur, lihastes, kollaste pükstega homo kutsub ta tantsima. Parast söövad kuuvalgel maasikaid, ning lôpuks armatsevad linna kallimais hotellis terve öö. Teine siis räägib. A mina kujutan ette, kuidas ma olen Moskva Spartaki ründaja. Kogustaadion on rahvast täis. Saan 90. minutil omapoolel palli, triblan kogumeeskonna üle. Satun silmitsi väravavahiga. Mängin tema ka üle ja löön väravast mööda. Ning kogustaadion tôuseb püsti ja karjub "nu tõ pidarast".

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Igaljuhul. See ongi ju naiste üks ülesandeid siin maapeal. Või sinujaoks on mehe ja naise vaheline seksuaalvahekord nii tülgastav, et pigem kasvatad oma lapsest homo, kui tal vastassugupoolega vahekorda lased astuda.

            Aga olge homod ja olge rõõmsad!
            Minupoolt lôpetuseks väike anekdoot.
            Kaks pedersti istuvad klubis ja räägivad oma unistustest. Esimene loodab, kuidas suur, lihastes, kollaste pükstega homo kutsub ta tantsima. Parast söövad kuuvalgel maasikaid, ning lôpuks armatsevad linna kallimais hotellis terve öö. Teine siis räägib. A mina kujutan ette, kuidas ma olen Moskva Spartaki ründaja. Kogustaadion on rahvast täis. Saan 90. minutil omapoolel palli, triblan kogumeeskonna üle. Satun silmitsi väravavahiga. Mängin tema ka üle ja löön väravast mööda. Ning kogustaadion tôuseb püsti ja karjub "nu tõ pidarast".
            Sellessuhtes, et homoseksuaalsed on ka naised, aga sinujaoks vist ongi ainult arusaam, et kui mehed on homod, siis see on täiesti 0 tolerants ja neid on vaja mõnitada, aga kui naised on homod (jah NAISED SAAVAD KA HOMOSEKSUAALSED OLLA), siis seda ei pea isegi mainima. Cmon sa oled täiskasvanud inimene ja tule nüüd vahest natukene sealt 7. klassi poisi tasemelt välja, kus sa mõtled oma riistaga, et ohhh kaks naist nii äge ja insta boner ja litib ja kõik mees homoseksuaalid on vaja põlema panna.

            Ma ei räägigi neist sinu arvamusest paraadidest jne see on teine teema, aga kogu sinu üleüldine hoiak, mis on suunatud just ainult meestele. Lihtsalt ma mainin kohe siin sinujaoks ära, et ma ei ole homoseksuaalne ja ma lihtsalt ei salli kui primitiivsed inimesed kasutavad ebaadekvaatseid näiteid. Ilusat päeva sulle mehhanisaator.

            Kommentaar


              Meenutab vaktsiintekitabautismi tüüpi lahmimist. Kus kohas teil lasteaias sellised raamatud on, et Mari tahab olla Jüri ja see on normaalne? Tüüpiline EKRE fänn kes lahmib suvalt ja ei anna endale aru mis tegelikult maailmas toimub. Võta kokku ennast mees, kui sulle homod ei meeldi, siis soovitan sul see teadmine endale jätta, sest jätad endast lihtsalt debiiliku mulje.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Sellessuhtes, et homoseksuaalsed on ka naised, aga sinujaoks vist ongi ainult arusaam, et kui mehed on homod, siis see on täiesti 0 tolerants ja neid on vaja mõnitada, aga kui naised on homod (jah NAISED SAAVAD KA HOMOSEKSUAALSED OLLA), siis seda ei pea isegi mainima. Cmon sa oled täiskasvanud inimene ja tule nüüd vahest natukene sealt 7. klassi poisi tasemelt välja, kus sa mõtled oma riistaga, et ohhh kaks naist nii äge ja insta boner ja litib ja kõik mees homoseksuaalid on vaja põlema panna.


                Ma ei räägigi neist sinu arvamusest paraadidest jne see on teine teema, aga kogu sinu üleüldine hoiak, mis on suunatud just ainult meestele. Lihtsalt ma mainin kohe siin sinujaoks ära, et ma ei ole homoseksuaalne ja ma lihtsalt ei salli kui primitiivsed inimesed kasutavad ebaadekvaatseid näiteid. Ilusat päeva sulle mehhanisaator.
                Seepärast ma ju tõingi välja, et lapsest mitte pojast. Ehk igatepidi error.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Meenutab vaktsiintekitabautismi tüüpi lahmimist. Kus kohas teil lasteaias sellised raamatud on, et Mari tahab olla Jüri ja see on normaalne? Tüüpiline EKRE fänn kes lahmib suvalt ja ei anna endale aru mis tegelikult maailmas toimub. Võta kokku ennast mees, kui sulle homod ei meeldi, siis soovitan sul see teadmine endale jätta, sest jätad endast lihtsalt debiiliku mulje.
                  Alles olil, kui lasteaedadele tõlgiti raamat «Päev, mil Rikke oli Rasmus».
                  Mis räägib, kui okei on poistel nukudega mängida ja normaalne kui Rasmus on nelipäeva nädalast Rikke.
                  Et mina pean omaarvamust tagasi hoidma aga homod kui pasundavad homondusest on okei.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Alles oli kui, lasteaedadele tõlgiti raamat «Päev, mil Rikke oli Rasmus».
                    Mis tähendab lasteaedadele tõlgiti raamat? Et igas lasteaias on see nüüd kohustuslik kirjandus? Enda lasteaias pole nagu täheldanud seda kohustusliku kirjanduse hulgas, aganoh, nii süvitsi sealsesse lektüüri pole süvenenud.

                    Kommentaar


                      Homoks nagu ikka sünnitakse. Ma võin lugeda 10 raamatut, kuidas mehe panemine on okei ja kuidas Rasmus on Rikke, aga no ausalt, ei teki tahtmist selle “propaganda” peale meest panna või endale vittu külge monteerida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Alles olil, kui lasteaedadele tõlgiti raamat «Päev, mil Rikke oli Rasmus».
                        Mis räägib, kui okei on poistel nukudega mängida ja normaalne kui Rasmus on nelipäeva nädalast Rikke.
                        Et mina pean omaarvamust tagasi hoidma aga homod kui pasundavad homondusest on okei.
                        Ootaks rohkem fakte kui, et "räägiti kuskil midagi". See, et mingi raamat sai tõlgitud ei tähenda mitte midagi. Kui see kuskil lasteaias nüüd vabalt väljas lugemiseks, siis olen su vihaga siin nõus. Aga kaldun arvama, et see on lihtsalt see tüüpkomme kuidas inimesed kuskilt midagi kuulevad ja siis seda tõena võtavad.

                        Oleneb millest see raamat muidu tegelikult päriselt ka räägib. Ei tea seda raamatut ja vabalt võib see ka rääkida lihtsalt sellest, et on täiesti okei kui tüdrukud mängivad autodega ja poistel barbid käes - mis on täiesti tore ja normaalne tegevus.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Mis tähendab lasteaedadele tõlgiti raamat? Et igas lasteaias on see nüüd kohustuslik kirjandus? Enda lasteaias pole nagu täheldanud seda kohustusliku kirjanduse hulgas, aganoh, nii süvitsi sealsesse lektüüri pole süvenenud.
                          Vaevalt, et köigis. Aga sõbrapõnnil oli. Täiesti tavalises Tallinna lasteaias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Homoks nagu ikka sünnitakse. Ma võin lugeda 10 raamatut, kuidas mehe panemine on okei ja kuidas Rasmus on Rikke, aga no ausalt, ei teki tahtmist selle “propaganda” peale meest panna või endale vittu külge monteerida.
                            Igati nõus. Aga miks vaja sellist jama propageerida. Mannist saati mingist sooneutraalsusest jahuda ja pederast olla on lahe juttu lasta. Ei tea, miks see peaks lastele hea olema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Igati nõus. Aga miks vaja sellist jama propageerida. Mannist saati mingist sooneutraalsusest jahuda ja pederast olla on lahe juttu lasta. Ei tea, miks see peaks lastele hea olema.
                              Kui nüüd seda artiklit uskuda: https://www.postimees.ee/1164428/poiste-printsessipaev

                              Siis ei räägi see raamat mitte midagi homodest ega transseksuaalidest vaid sellest, et tüdrukud ei pea olema kodus emmed kes ainult lapsi hoiavad ja mehed ei pea olema ainult ehitajad. Täpselt nii on kasvatatud lapsi viimased 100 aastat ja me elame natukene teises maailmas ja "kasvatus meetodid" vajavad ka vahest uuendamist. Praeguses maailmas arvavab algklassi lapsed, et kui Toomas käib balleti trennis siis ta on "piider" - Ajad on muutunud ja loodetavasti praegused algklassi lapsed pole nii kurvalt kasvatatud.

                              Kui see kõik artiklis tõele vastab, siis võiks see raamat tõesti olla kohustuslik kirjandus lasteaias.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Las ta jääb. Igalühel oma maailmavaade. Ma leian siiski, et on normaalsem kui paksud laulavad paksuksolemisest, kui homod homodsemisest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X