320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Swansea ja Southampton, see on mingi puhas masohhism ju. Ma olen sel hooajal kolme Sotoni mängu näinud, kahte lõpuni ei näinud, sest jäin magama.
    Asja nimi on ellujäämisheitlus. See on see, kus asi on nagu päris. Mitte mingi ülipõnev Manchester United vs Arsenal, kus kõik on ilus, aga tulemusest ei sõltu mädagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Teist mõni muidu inglise liigat ka vaatab? Et, noh, tõeline selg vastu seina kuuepunktikas, kus peksti üksteist ogaraks ja lõpus rahvas nuttis või juubeldas. Aga te vaatate seda jura, et saaks pärast kurta, kuidas kõik oli jura ja mingid peded võitsid. Oh jah.
      suur vahet ju pole. Ühes on laval gayd ja teises (platsil) pederastid

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Teist mõni muidu inglise liigat ka vaatab? Et, noh, tõeline selg vastu seina kuuepunktikas, kus peksti üksteist ogaraks ja lõpus rahvas nuttis või juubeldas. Aga te vaatate seda jura, et saaks pärast kurta, kuidas kõik oli jura ja mingid peded võitsid. Oh jah.
        ikka vaatas mõni ja üldiselt no need ellujäämisheitlused ongi viimaste voorude maasikad ju, enamik teisi tähtsaid asju kipub ennem selged olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Teist mõni muidu inglise liigat ka vaatab? Et, noh, tõeline selg vastu seina kuuepunktikas, kus peksti üksteist ogaraks ja lõpus rahvas nuttis või juubeldas. Aga te vaatate seda jura, et saaks pärast kurta, kuidas kõik oli jura ja mingid peded võitsid. Oh jah.
          Tänapäeval pole kellelgi kodus mitut ekraani ning kõiki naisi kodudes kotib "mingisugune" Swansea ja S'otoni ellujäämismadin.
          Ma jõudsin üpris hilja koju ja sain ainult teist poolaega näha, aga kui telekast Eurovisiooni samal ajal vaadatakse/kuulatakse siis tahes tahtmata jääb ka endale midagi kõrvu. Eriti kui miskipärast naist huvitab see nii palju et on mulle juba varasemalt üritanud neid lugusid tutvustada. Päris mitu korda sai nende katsete juures pahaseks kui ma ei süvenenud lugudesse ja tegelesin oma asjadega edasi

          Kommentaar


            ah need jutud" eurokas on mingi mõttetu üritus ja ainult homodele" vms on ikka ajast ja arust, et mõni võiks plaati vahetada, et mitte rumalaks jääda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              ah need jutud" eurokas on mingi mõttetu üritus ja ainult homodele" vms on ikka ajast ja arust, et mõni võiks plaati vahetada, et mitte rumalaks jääda.
              Mina pole seda öelnud, vaid imestasin, kuidas aastast aastasse inimesed seda masohhistlikult vaatavad ja siis kurdavad. Minu jaoks on tegu siiski maitsetuse ja hingetu muusika peoga, mis sobib lastele või lapsemeelsetele, kuna käib mingi võistlus. Naistele ka, tõsi, mingil põhjusel meeldib. Kui ma veel pikka aega tagasi naisisikuga veidi aega koos elasin, siis ma tõmbasin tavaliselt eurovisiooni ajaks kodust minema, aga enne seda pidin ikka kuulama süvaanalüüsi teemal, et kuidas on pootsmanni lavashow ja mis üleüldse keegi tegi. Ütleme nii, et õnneks oskasin ma end välja lülitada ja kasutasin vastamiseks lauseid "mhmh", "poogen ju" või "ahah".
              Eelnev naissõber oli ses suhtes okei, et ta kuulas Lori Andersoni ja Saint Etienne'i, eurokas jättis ta veel külmemaks kui minu.

              Viimase viie aasta jooksul olen vaadanud eurolaulu umbes nii palju:
              - Winny Puhhi finaal
              - Ivo Linna finaal

              See viimane tekkis seepärast, et raadios töötades pidin ma neid laule mingi miljon korda kuul(a)ma ja see tekitas veidi huvi.

              P.S. Mõtlesin veel minuti ja ilmselt on eurovisiooni ainus mõte siis, kui seda vaadata mingi seltskonnaga Siis tekib hasart, kuna ühe normaalse või isegi heapoolse loo leiab ikka. Saab seltskonnas juua ja lämiseda. Niisama seda vaadata ei kujuta väga ette.

              Kommentaar


                ma selles osas võin rumalaks ka jääda, ei häiri. mu jaoks on ta neile, keda huvitab ja ise sinna hulka ei kuulu. on ausalt mõttevaba üritus. nii vähe või palju, kui ma olen kuulnud neid laule läbi aastate, mis seal esitatakse, siis pole praktiliselt kunagi old minu maitse, lisaks on ilmselt üsna vähe neid laule, mis ajas oleks, kuidas öeldagi, kestma jäänud. lihtsalt see kajastus on nii suur, et ega sa sellest lõpuni ei pääse, kui juhtud telekat vaatama, raadiot kuulama või lehte lugema. eestis tundub haip eriti kõva.

                Kommentaar


                  ah olge nüüd, kõigil oma ja peaasi et inimestel on fun. ma võin siin kohal rääkida omaloo. tollal ajal kui elasin rohkem Helsingis ja teadsin inimesi kes tegeles selle fänlusega lausa, et noh fännklubi. Mul oli sellel hetkel puhkus ja sõbrad ütlesid et aga tule kaasa? Siis oli see tulemas Austrias, Viinis. Ma mingi 2-3 päeva mõtlesin, et ah perse, mingi eurovisoon ju, ma kuulan ju tegelt Slayerit ja Megadethi ja nii edasi, et nah mis ma seal teen..
                  Aga otsustasin minna ja käed ülesse, ilma halastamata, need oli ilmselt mu elu funnimad 3 päeva. See seltskond, see vibe ja üleüldse igasuguseid sulelised ja karvalised koos tekitasid küll tunde, et pole see eurokas mingi hull värk, et mina hevimaitsega boheem suudan seda nautida küll. Ja sellest ajast on mu arvamus muutnud kardinaalselt.

                  Kommentaar


                    oli way rohkem fun aastate eest kui žürii hääled arvesse ei läinud. Peale selle tulekut on seda palagani vähemaks läinud ja aegumatud meemid nagu epic sax guy ja sagapo minevikku jäänud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      oli way rohkem fun aastate eest kui žürii hääled arvesse ei läinud. Peale selle tulekut on seda palagani vähemaks läinud ja aegumatud meemid nagu epic sax guy ja sagapo minevikku jäänud.
                      Sagapo ajal vist oli ikka zürii ka?

                      Kommentaar


                        Vastu rantida ei viitsi, kuna sinu PS-ga nõus.

                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                        P.S. Mõtlesin veel minuti ja ilmselt on eurovisiooni ainus mõte siis, kui seda vaadata mingi seltskonnaga Siis tekib hasart, kuna ühe normaalse või isegi heapoolse loo leiab ikka. Saab seltskonnas juua ja lämiseda. Niisama seda vaadata ei kujuta väga ette.
                        Aga no Inglise liiga on ka samasugune bling-bling.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          suur vahet ju pole. Ühes on laval gayd ja teises (platsil) pederastid

                          Kommentaar


                            Tra vaadake muidugi Eurovisiooni. Varsti käite istukil kusel ja sopradega( loe sobrannadega) koos wcs. Eesti lauljanna on muidugi päris seksikas, homod. Ilusat hommikut. #Inglise kohtunikud ruulivad. #Klavan on parim.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              .. mis sobib lastele või lapsemeelsetele, kuna käib mingi võistlus..
                              Ma kujutan ette, et Pullerits ütleb midagi sellist jalgpalli kohta.

                              Et 22 täismeest ajavad ühte palli taga jms.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Sagapo ajal vist oli ikka zürii ka?
                                Ei, Sagapo oli siis kui ainult helistajate hääled lugesid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X