320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust
    Esimene poolfinaal on käimas Kes ka siis edasi saab teie arvates?
    Ei tea. Mõtlesin, et vaatan CL-i vaheajal mõne minuti Eurovisiooni. Mingi hobusemaskis tüüp tõmbles redeli peal...

    Kommentaar


      Aserbaijan oli isegi päris hea, loodan, et saavad edasi
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Kahju, et Juur ja Kivirähk ei kommentaari täna

        Kommentaar


          Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust
          Kahju, et Juur ja Kivirähk ei kommentaari täna
          Ole pigem õnnelik, kuna siis oleks nad finaaliks tühjad.

          Kommentaar


            Tervitan Priidikut ja muid karvaseid-sulelisi

            Kommentaar


              Oot, ülejäänud Euroopale ei meeldigi Laura ja Koit? Kes oleks seda osanud ette näha.

              Kommentaar


                Minu tähelepanekud.
                Klounaadist tänapäeval enam lugu ei peeta ja minides tibisid oli ka olematu arv võrreldes vanade aegadega.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Mina vaatasin laulu 10 minutit tagasi esmakordselt ja ei saa aru, miks ta olekski pidanud edasi saama? Laulust jäi meelde kaks asja: Koit Toome huilgas heleda häälega aaaa-aaaaaa, nagu oleks keegi tal täisjõuga munasid pigistanud ja too naislaulja kes, kuidas viisakalt öelda, pole just kõige kenam naisterahvas.

                  Kommentaar


                    ja tissid olid ka suure pabistamise tõttu koju ununenud ilmselt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Oot, ülejäänud Euroopale ei meeldigi Laura ja Koit? Kes oleks seda osanud ette näha.
                      Noh, Kihlveokontorid ja fännid, kes üldjuhul oma ennustustega väga palju mööda ei pane pidasid seda laulu siiski kindlaks edasipääsejaks, et selles mõttes kõlab see rohkem tagantjärgi targutamisena. Selle vastu, et laul muusikalises mõttes totaalne kräpp on, ei vaidle, aga selles kontekstis oleks ta pidanud ikkagi nii palju töötama, et edasi minna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas check Vaata postitust
                        Noh, Kihlveokontorid ja fännid, kes üldjuhul oma ennustustega väga palju mööda ei pane pidasid seda laulu siiski kindlaks edasipääsejaks, et selles mõttes kõlab see rohkem tagantjärgi targutamisena. Selle vastu, et laul muusikalises mõttes totaalne kräpp on, ei vaidle, aga selles kontekstis oleks ta pidanud ikkagi nii palju töötama, et edasi minna.
                        Noh, ütleme nii, et üks foorumlane kirjutas Päevalehte kohe, et lugu on pask, pistke see endale persse ja Normet võiks jalga puhata. Siis oli keskmine kommentaar "pole mingit indipaska vaja ja see laul teeb megatulemuse". Näha jah.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Noh, ütleme nii, et üks foorumlane kirjutas Päevalehte kohe, et lugu on pask, pistke see endale persse ja Normet võiks jalga puhata. Siis oli keskmine kommentaar "pole mingit indipaska vaja ja see laul teeb megatulemuse". Näha jah.
                          noh, jah. kui mõelda hüpoteetiliselt siis kas kerli ja co alternatiivne spiiiiirit animal oleks saanud finaali?

                          ma pakuks, et jah. selles meie semifinaalis oli vist 3-4 lugu kellel oli miskit" teist" ungari pool mustlaslugu( mis mulle täiega meeldis) viimastel aastatel üldse tähelepannud, et lugu mis on veits teistmoodi on ka edukas. see klantslik duett kus on pilt ilus naine ja sikk mees ja laulavad ala, kuidas ma sinuta elada ei suuda, ei tööta enam.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            see klantslik duett kus on pilt ilus naine ja sikk mees ja laulavad ala, kuidas ma sinuta elada ei suuda, ei tööta enam.
                            Ma nägin küll ainult eile ning ainult hääletuse ajal näidatavaid lühiklippe lauludest, aga ilusate naistega on ka vist budzis

                            Kommentaar


                              Kõik emakeelsed laulud said poolfinaalist edasi.

                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Ma nägin küll ainult eile ning ainult hääletuse ajal näidatavaid lühiklippe lauludest, aga ilusate naistega on ka vist budzis
                              Ma ei ütleks - kreeklane on püss ja Rumeenia joodeldaja on ka nunnukas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Siis oli keskmine kommentaar "pole mingit indipaska vaja ja see laul teeb megatulemuse". Näha jah.
                                Pole hullu, järgmine aasta proovime sama loo, aga teiste sõnadega uuesti. Mitte et mind see üritus kotiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X