320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Mitte et mind see üritus kotiks.
    See lause on klassika.
    Mulle muide meeldis Valgevene laul.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vaatasin ka selle Koidu ja Laura esituse ära ning laul oli eniveis täissaast, aga kas ainult mulle meenutab Koit Toome räää-äääigelt "parim enne möödas" David Hasselhoffi?



      pluss

      Kommentaar


        Algselt postitas check Vaata postitust
        Noh, Kihlveokontorid ja fännid, kes üldjuhul oma ennustustega väga palju mööda ei pane pidasid seda laulu siiski kindlaks edasipääsejaks
        vb on see ka eesti väljaannete lugejaile jäetud mulje, aga kihveokontorite meelest on Eesti ju pea alati favoriit, isegi siis, kui ei ole

        paar a-t tagasi oli küll vastupidi: Birgit ei pidanuks finaali saama, aga sai
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          vb on see ka eesti väljaannete lugejaile jäetud mulje, aga kihveokontorite meelest on Eesti ju pea alati favoriit, isegi siis, kui ei ole

          paar a-t tagasi oli küll vastupidi: Birgit ei pidanuks finaali saama, aga sai
          Võimalik ja pean tunnistama, et ega ma nüüd otseselt koefitsentse jälginud ei ole, vaid see väide põhines tähelepanekul, kuidas Reikop enamikel nendel aastatel, kui ise vaatama olen sattunud (päris iga aasta ei ole jälginud) loeb poolfinaalides ette, kes fännide ja kihlveokontorite meelest edasipääsejad on ja enamikel kordadel on ta 9/10 õigesti nimetanud. Seetõttu on jäänud mulje, et need ennustajad (ei oska öelda, kust Reikop oma info võtab) on üsna pädevad...

          Kommentaar


            Mind paneb imestama, et inimestel on jätkuvalt selle kommertsjama ümber huvi? Hea küll puht sportlikust huvist Eestit toetada igal alal saan aru, aga reaalselt ka naudite nende lugude kuulamist ja arvate, et see on muusika tipp vms? Omal ajal (ei räägi siin mingitest 60ndatest) oli asjal nagu mingi teistsugune olemus ja väljund, kas või tõesti see, et olime alles taasiseseisvunud ja kõik see seal tundus nii kauge ja ilus vms. Nüüd on piirid valla, ise tead kuhu lähed ja astud. Muusikalises kontekstis seda üritust väga tõsiselt küll ei võta kui võidud tulevad mingitele habemetega naistele siin või mis teema see siin oli kui meedias pilte nägin. Ja artistide poole pealt umbes sama, isegi "hiilgeaegadel" ei saanud ju igasugused Maarjad ja Padarid endale sealt karjäärile euroopa või maailma kontekstis tuult tiibadesse. Et ei ole enam ikka nii, et kui seal edukalt hakkama saad, siis sealt edasi ka suur ja uhke karjäär ees. Aga mingid naiivitarid kes tänapäeval sinna vägisi ennast pressivad...igasugused superstaari hakatised või jah just sellised Laura sugused. Ei hinda seda Laurat absoluutselt. Eestis on kõvasti paremaid lauljad ja muusikuid.

            Kommentaar


              Sealne muusika pole ka minu maitse üldiselt aga ma nüüd nii otu pole, et ütleks et paneme selle kogu Euroopat päris tugevalt ühendava ürituse kinni ära. Keegi polegi väitnud, et sealne muusika on maailma parim. Sellist asja nagu parim polegi olemas muidugi. Ise panen enne Eurovisiooni vaatamist alati mõned betid sisse ja on näiteks poole põnevam jälgida.

              Maarja läbi ei löönud aga mulle jäi mulje, et ta võis seal kusagil Jaapanis jne päris korraliku papi kokku ajada. In your face võiks ta sulle öelda.

              See on muidugi nagu aamen kirikus, et iga aasta kui Eesti laul ja Eurovisioon pihta hakkavad, lendavad muusikakriitikud platsi ja üritavad kõigile selgitada millist paska seal ikka mängitakse ja kui mõtetu kogu üritus on. Peale selgitustööd paneb mõni vend klapid pähe ja kuulab hardcore jumpstyle mussi max volume peal edasi ja mõtleb, fuck yeah, vot see on õige muss raisk!!
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Pehmo
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Mu tänased betsid

                  itaalia @3 ja Portugal @4,22 võitjateks samasuuruste panustega ja Rootsi võitjaks väikse panusega @30 turvamiseks
                  Taani pääseb top15 @1,9
                  Bulgaaria ei saa top2 1,8
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Kui keegi usub üllatusesse siis Olybet pakub Hispaania võidule konf 301

                    Kommentaar


                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Miks te viitsite vaadata seda, kui Eestit isegi pole?

                        Kommentaar


                          Portugal domineerib Euroopat nii jalgpallis kui ka laulus

                          Kommentaar


                            Tegelt ju väga ilus keel ja laul.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Tegelt ju väga ilus keel ja laul.
                              On küll. Fernando Pessoa "ood merele" vms... oli vist üks esimesi asju mis mind portugali keele ja meele külge tõmbas.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                rahvas räägib et Kerli lugu oli Eesti eelvoorust kõige parem. Kuulasin ka ja ikka paras superstaarisaate esimese vooru kraam, piinlik, algeline jne jne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X