320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keeruliseks aetud. Aga eks sms-ide eest küsitakse kõvemat pappi ka jne

    Kommentaar


      See, et Etnoptsy lugu finaali ei saanud, on kriminaalne. Samas võitja nagunii selge.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar




        See aasta ka kahjuks nii, et võitja juba teada, okei eelmine aasta ei olnud, aga ikkagi, see laul võib ka Eurovisoonil tegusi teha ja Finaali see aasta peaksime saama selle lauluga.

        Kommentaar


          Siiralt kahju, et ilusaim osaleja Desiree välja jäi. Idioodid.

          Kommentaar


            suht ebavõrdne konkurents, kui ühel osalejal lausa bakakraad popmuusikas

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Siiralt kahju, et ilusaim osaleja Desiree välja jäi. Idioodid.
              See ei ole missikonkurss. Tema laul oli kohutav.

              Kommentaar


                Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                See ei ole missikonkurss. Tema laul oli kohutav.
                +1
                Üldiselt mulle meeldisid need pärnu hipsterid, sibyl vane vms, hea vibega lugu, nagu välismaa värk lausa. Ma usun, et Elina paneb asja kinni ja mida ta vääriks ka.

                Kommentaar


                  Siiski naljakas on see, et Eestil pole ju 100% laul valitud kuigi jah, Elina on ikkagi täiesti kindlalt seda võitmas, siis juba erinevad ESC ja panustamis väljaanded on teinud Eesti favoriidiks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Navas Vaata postitust
                    Siiski naljakas on see, et Eestil pole ju 100% laul valitud kuigi jah, Elina on ikkagi täiesti kindlalt seda võitmas, siis juba erinevad ESC ja panustamis väljaanded on teinud Eesti favoriidiks.
                    Siis peabki neile tünga tegema ja hoopsi näiteks stig rästa jälle saatma

                    Kommentaar


                      Krdi järjest rohkem on hakanud mulle Vaje meeldima, mõnus biit ja youtubes vist kõige enam vaatamisi ka lool, juba 400 000 täis.
                      Eesti Laul 2018 3rd placeSpotify: https://open.spotify.com/album/1cFI4pO218r6WmVjwXmGow Vajé:Stefan Airapetjan - singerHans Noormets - DJ/producerhttps://www...
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Krdi järjest rohkem on hakanud mulle Vaje meeldima, mõnus biit ja youtubes vist kõige enam vaatamisi ka lool, juba 400 000 täis.
                        https://www.youtube.com/watch?v=La38hrlTfnY
                        Kui stuudioversioon võis veel enam-vähem olla, siis LIVE oli küll selline totaalpask, et hoia peast kinni.

                        Kommentaar


                          iga aasta mu arust see, et Eesti võidab ja superfavoriit ja siis ei saa finaaligi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                            iga aasta mu arust see, et Eesti võidab ja superfavoriit ja siis ei saa finaaligi
                            Verona ju võitis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                              iga aasta mu arust see, et Eesti võidab ja superfavoriit ja siis ei saa finaaligi
                              Nüüd jääb ainult oodata, et mõni ajakirjanik leiaks ülesse mingi suvalise Eurovisioonisõbra blogi, kus ta kirjutaks, et Eestil on kõige parim lugu ja raudpolt võidab. Selle abil saabki juba panna artikli pealkirjaks "välismaal peetakse Eesti lugu peafavoriidiks!".
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Verona ju võitis.
                                meenub see, kui Oksmaa nõudis riigilt rahaliselt preemiat Paraeurovisiooni 2. koha eest, aga pärast selgus, et oli üks võitja ja teised osavõtjad said kõik 2. koha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X