320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Kaks eri asja, Düsseldorf vs Düsseldorf Weeze, kuhu lendab Ryanair.
    Ahsoo..

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      http://m.reisijuht.delfi.ee/article.php?id=70967365 keegi kunagi mainis, et Düsseldorfi lennujaam on paras peldik? Siin räägivad muud. Ma pole muidugi Düsseldorfi lennujaama veel sattunud, ei oska seisukohta võtta.
      Veebipõhine reisiagentuur eDreams pani kokku edetabelid maailma parimatest ja halvimatest lennujaamadest, kasutades järjestamisel reisijate antud punkte.

      Siin valiti Weeze halvimaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mille järgi Hong Kong nii kõrgele paigutub? Lihtsalt üks suur lennujaam, mida minu arvates pole üsna ammu renoveeritud. Ostelda saab seal iseenesest küll, aga lennujaam ise on esteetiliselt ja mugavuselt üsna keskpärane. Ja noh, halvimate hulka võiks panna ka Beauvais' lennujaama.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Ma olen kahe tabeli halbadest käinud ainult Weezes, Lutonis ja Marrakechis. Marrakechi kohta küll mitte midagi halba ei mäleta. Luton on selline tüüpiline teivasjaam, aga samas natuke sõbralikum ja rahulikum Stanstedist (sisuliselt ka sama kaugel). Weezest olen juba pikalt räntind.

          Kommentaar


            Küsimus laiale auditooriumile.

            Juuli keskpaigas minek Prahasse 6ks päevaks.

            1. Mida soovitaksite kindlasti külastada? Millega on negatiivseid kogemusi olnud?
            2. Plaan on kusagil Prahast väljas ka ära käia. On kellelgi mingeid soovitus/ positiivseid kogemusi?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Karlstejni loss/kindlus ka kindlasti.
              Hea valik - Praha jäi mulle ainult positiivselt meelde ning tripp oli üks elu mõnusamaid (kindlasti oli asi ka seltskonnas).

              edit: siiani elu parimat Mojitot jõin Prahas Vltava jõe ääres olevas baaris/restoranis (aga neid seal jõhkralt )

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                1. Mida soovitaksite kindlasti külastada?
                Velký strahovský stadion

                Kommentaar


                  Au, ma lähen ise järgmise kuu algul nädalaks Istanbuli. Seal ka mingeid soovitavaid tegevusi oskate öelda? Teoorias on mul võimalik kolme päeva jooksul ära näha Fenerbahce, Besiktase ja Galatasaray kodumängud, aga need on vist liiga ebaterved...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Au, ma lähen ise järgmise kuu algul nädalaks Istanbuli. Seal ka mingeid soovitavaid tegevusi oskate öelda? Teoorias on mul võimalik kolme päeva jooksul ära näha Fenerbahce, Besiktase ja Galatasaray kodumängud, aga need on vist liiga ebaterved...
                    Mina ei ole Türgis käinud, kuid kui peaksin Istanbuli minema, siis browsiksin veidikene seda bütsantsi arhitektuuri mis seal veel säilinud on. Ehk kõik need kirikud/paleed mida türklased ei viitsinud mošeedeks ümber ehitada.

                    Eeldan, et see on ka lahe koht:

                    The Basilica Cistern

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Au, ma lähen ise järgmise kuu algul nädalaks Istanbuli. Seal ka mingeid soovitavaid tegevusi oskate öelda? Teoorias on mul võimalik kolme päeva jooksul ära näha Fenerbahce, Besiktase ja Galatasaray kodumängud, aga need on vist liiga ebaterved...
                      Istanbuli vanim Hamam. No gay.
                      Ja muidugi praamiga sinna teisele poole, eemale turistikatest. Võta sinna hotell/ööbimine ka.
                      Ja noh armeemuuseum. Vahva koht.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Nii. Kuna Foxygen tuli hüvastijätuturneele ja kõige lihtsam on saada seda vaatama Liverpooli (ma ei taha festivale), siis kuidas on kõige mõistlikum Liverpoolis öömaja hankida? Ehk kui palju selline euroopaliku tasemega hotellituba seal maksaks? Või kui palju maksab nö. brititasemel hostelituba? Kas booking.comi pakutav 40-50 öö on miinimumhind?

                        Kommentaar


                          Estonian Air pakub täna soodsaid lennupileteid!
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            see on nagu tavaliselt - EA "soodukas" on kallim kui airbalticu regulaarne pilet või on midagi paremat?
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              see on nagu tavaliselt - EA "soodukas" on kallim kui airbalticu regulaarne pilet või on midagi paremat?
                              Tundub, et tavapärane pask. Aga ehk on siin keegi, kes soovib igal juhul EA-ga lennata.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas chac Vaata postitust
                                see on nagu tavaliselt - EA "soodukas" on kallim kui airbalticu regulaarne pilet või on midagi paremat?
                                Midagi sellist ei tundu küll olevat, mille peale kohe tormi jookseks ja piletid ära ostaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X