320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käidud, nähtud, nauditud. Tänud Praha tippide eest. Praha Beer Museum-i pubi tasus käimist, lausa kaks päeva järjest. Martin Matuška pruulikoja õlu oli üle prahi. Sel nädalal oli selleks http://www.pivovarmatuska.cz/en/nase...ta_raketa.html . Kui muidu mulle sellised moosiveed ei meeldi siis selle puhul, vaatamata aroomile ja maitsele, jõid sa ikka õlut.
    Õlle hind kõikus 35 - 90 (hotelli baaris) kroonini. Raekoja kõrval olevas pubis maksis toop 38 krooni ja coca cola 39. Praed olid suured ja maksid ca 6-7 euri, oli ka kallimaid loomulikult. Võrreldes Brnoga on Praha siiski kallim.
    Linn oli ilus ja ilma kevadine! Kel aega ja tahtmist siis soovitan!
    Järgmisena ilmselt Budapesti
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Keegi Bangkokis mõnda underground pubi/klubi või muud must see kohta oskab omast kogemusest soovitada?
      Kõik tavalised turismikad, koh san road, ping pong, sky bar jne läbi käidud. Tahaks midagi uut.

      Kommentaar


        Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
        Keegi Bangkokis mõnda underground pubi/klubi või muud must see kohta oskab omast kogemusest soovitada?
        Kõik tavalised turismikad, koh san road, ping pong, sky bar jne läbi käidud. Tahaks midagi uut.
        mis sa sealt otsid? Kui mingi spetsiifiline soov siis kõige lihtsam mingi tuktuk venna käest küsida. Viimati jõudsime mingisse urkasse kus alguses oli ping-pong show ja lõpus tehti lava peal kogu kamasutra õpik läbi.

        Sukhumvit läbi käidud? Seal igasugused massaazi ja arstitädid kes su eest hoolitsevad.

        Kui peale möllu muu ka huvitab, siis turule mine kindlasti. Kui aega ja viitsimist siis käi vanas pealinas ära https://et.wikipedia.org/wiki/Ayutthaya

        Kommentaar


          Ma ise ka ei tea veel mida otsin, lihtsalt tahaks uusi kohti näha. Vanas pealinnas pole veel käinud, lähen uurin kindlasti, tänud.

          Kommentaar


            Kui mul on veeta Bangkoki lennujaamas mingi 8 tundi kahe lennu vahel, siis kas mõtet on minna linna ka või pigem mitte?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kui mul on veeta Bangkoki lennujaamas mingi 8 tundi kahe lennu vahel, siis kas mõtet on minna linna ka või pigem mitte?
              sõltub enesekontrollist.

              Kommentaar


                Transport edasi-tagasi 45min ots (takso). Ehk jah, Nanas jõuad ära käia
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Transport edasi-tagasi 45min ots (takso). Ehk jah, Nanas jõuad ära käia
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kui mul on veeta Bangkoki lennujaamas mingi 8 tundi kahe lennu vahel, siis kas mõtet on minna linna ka või pigem mitte?
                  Lisaks see takso ei maksa seal ju midagi. Hiinalinna võib sööma minna küll.

                  Kommentaar


                    8h on päris pikk aeg. Et kui see on päeval siis kindlasti ei ole mõet lennujaama istuda. Kui öösel siis oleneb kas on huvi juua ja bumbumida või ei. Pimedas nagunii midagi ei näe ja muud teha pole vist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      8h on päris pikk aeg. Et kui see on päeval siis kindlasti ei ole mõet lennujaama istuda. Kui öösel siis oleneb kas on huvi juua ja bumbumida või ei. Pimedas nagunii midagi ei näe ja muud teha pole vist.
                      Aah, fakk, olen natuke valesti ostnud ja pean mingi 16 tundi (sh. öö) Bangkokis olema. Seega otsin hotelli. Lennujaam on siis ühesõnaga linnast üsna kaugel, eks?

                      Kommentaar


                        Bangkokis on see nn linn üldse segane. Pole sellist ühte kesklinna kus kõik asjad oleks.

                        Rong on mugav ja hea soovitan täitsa. Uus, puhas, kiire. Takso pole ka teab mis kallis muidugi ja tõenäoliselt võtaksid sa rongijaamast uuesti takso et hotelli saada. Takso on pmst nii odav et me sõitsime sellega ka linnade vahel. Kulud jagasime neljaks muidugi, üks vast nii mõistlik see pole.

                        Kommentaar


                          Kas kusagil jagati tasuta lennupileteid Bangkokki ja tagasi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                            Kas kusagil jagati tasuta lennupileteid Bangkokki ja tagasi?
                            Bangkok on vahemaandumine. Ja, noh, pmst tasuta jah, elagu Euroopa Komisjon!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Bangkok on vahemaandumine. Ja, noh, pmst tasuta jah, elagu Euroopa Komisjon!
                              Misasja?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Misasja?
                                Kuna ma olen nii tublilt pagulasi kiitnud, siis sain ųhe konkursi kaudu natuke reisiraha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X