320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inimene pidi igal ööl unenägusid nägema. Valdavalt enamikku lihtsalt ei mäleta ärgates. Kusjuures reeglina on iga unenägu ajaliselt üsna lühike
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      Inimene pidi igal ööl unenägusid nägema. Valdavalt enamikku lihtsalt ei mäleta ärgates. Kusjuures reeglina on iga unenägu ajaliselt üsna lühike
      Ma olen kuulnud sellist asja ka, et mehed näevad palju vähem unenägusi, kui naised, miks?

      Kommentaar


        sest kui korralikult oled pildi kotti joonud, siis unenägusid ei näe.

        Kommentaar


          Täna öösel ma näen unes õiguse realiseerimise viise.

          Kommentaar


            üks mees nägi unes taevalikku õiglust....

            Kommentaar


              Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
              Täna öösel ma näen unes õiguse realiseerimise viise.
              lebo... kellel on suurem auto, sellel on õigus

              edit... nägin ka und.... läbustasime sõpradega nimetas, siis mingi hetk tuli idee, et üüriks üheks ööks nimeta kohale korteri, mõeldud-tehtud....korteris toimus ilge orgia...




              ma ei tea mida selline uni tähendab, aga peaks vist vähem rohtusid sööma hakkama:S

              Kommentaar


                ma üritan täna unes teadlikult näha sellist und, et ma olen äärmiselt loll ja rumal ja käitun igas olukorras valesti... ja siis jäsku ärkan higisena ülesse - jumal tänatud, olen tark ja viisakas.

                kuidagi peab teadmistepagas suuremaks minema. see on esimene mõte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                  ma üritan täna unes teadlikult näha sellist und, et ma olen äärmiselt loll ja rumal ja käitun igas olukorras valesti... ja siis jäsku ärkan higisena ülesse - jumal tänatud, olen tark ja viisakas.

                  kuidagi peab teadmistepagas suuremaks minema. see on esimene mõte.
                  Alustame sinu teadmiste suurendamist sellest, et sõna "ülesse" ei ole olemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Alustame sinu teadmiste suurendamist sellest, et sõna "ülesse" ei ole olemas.
                    ÕS 2006 järgi ikka on küll.

                    Kommentaar


                      Hmm ok. Lõpetasin keskkooli 2004 aastal. Ju siis vahepeal on uus sõna leiutatud. Aga kui juba teema siia läks, siis enam vist ei ole vahet kas kasutad sõna vahest või vahel? Või siis enne ja ennem? Peale ja pärast....

                      Kusagil olen nagu kuulnud, et sõnad ja vormid mida massiliselt valesti kasutatakse, lisatakse lõpuks ÕS-i.


                      EDIT: Kui keegi modereerimis õigustega isik siia sattub, võiks viimsed 3 posti näiteks rumalatesse küsimustesse tõsta

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Hmm ok. Lõpetasin keskkooli 2004 aastal. Ju siis vahepeal on uus sõna leiutatud. Aga kui juba teema siia läks, siis enam vist ei ole vahet kas kasutad sõna vahest või vahel? Või siis enne ja ennem? Peale ja pärast....

                        Kusagil olen nagu kuulnud, et sõnad ja vormid mida massiliselt valesti kasutatakse, lisatakse lõpuks ÕS-i.


                        EDIT: Kui keegi modereerimis õigustega isik siia sattub, võiks viimsed 3 posti näiteks rumalatesse küsimustesse tõsta
                        Näe, paukpadrunid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Lõpetasin keskkooli 2004 aastal...

                          EDIT: ...sattub...
                          Mitu korda istuma jäid?
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                            sellist küsimust tahaks saada nii ühel mitmenda päeva olengul kusagil folgil või muidu "meeleolukal" viibimisel.
                            Vabandust, et üldse küsisin, tahtsin teada lihtsalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Aga kui juba teema siia läks, siis enam vist ei ole vahet kas kasutad sõna vahest või vahel? Või siis enne ja ennem? Peale ja pärast....
                              Tegelikult on küll vahe sees. Kõigil neil sõnadel on erinev tähendus...
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                tra te ajate mind segadusse raisk
                                Ja muidugi peaks keelama sellise ÕS-i muutmise pidevalt, muidugi keegi ei tea kuidas õigesti (või äkki võin öelda ka õieti, nahhui raisk) kirjutatakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X