320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma nägin unes, et olin B-52 hävitaja. Lendasin kiirelt ja kõik, mis ette jäi tegin pilbasteks. Radaritele olin nähtamatus staadiumis.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Protokollin ära, enne kui unustan.

      Olime mingis hoones sees. Meil kõigil oli mingi edev sõdurivarustus seljas ja väljas ootas meid mingi super soomuk. Järsku ilmus vaenlane ja olime valmis tuld andma... ja siis ma ärkasin.

      Kommentaar


        nägin, et ärkasin üles kuna keegi koputas ukse peale. mõtlesin, et ükskõik ja magasin edasi. koputati ikka edasi. tõusin üles ja selle aja peale oli mu ema ka üles ärganud ja jooksnud ukse juurde, et vaadata kes see taob vastu ust. tegin ukse lahti ja ukse taga oli oma massiv koleda habemega alari kivisaar naisega. mul ema hakkas kohe millegipärast juttu ajama temaga aga ma mõtlesin, et see on ikka liiga fucked up, et alukate väel alari kivisaarega juttu ajada ja tõmbasin voodisse tagasi.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          nägin mingid jube veidrat und ja mäletan, et olin öösel/hommikul ärritunud selle peale. Kahjuks ei mäleta enam sittagi.

          Mis ma tahtsin öelda, et mul on sõber, kes paneb ihommikuti kirja, kui mäletab unenägu. Krt peaks sama tegema. Jube võimas oleks, kui selline logi olemas on.

          Kommentaar


            Ma nägin eile und, kus üks tädi suuskadega tänavat ületas. Naljaks oli see, et ta mitte ei kõndinud suusad jalas üle tee, vaid sõitis mööda ilusat asfalti uisku

            Täna öösel tegin tööalast kõnet kunagisele partnerile ühest veifirmast ja see pakkus lambist tööd. Ametikohaks oli midagi GPS trackinguga seonduvat, aga seda kahjuks ei mäleta, kas see pakkumine mulle ka huvitav tundus
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              ma nägin , et eesti ja urugai mäng jäi 0:0

              Kommentaar


                nägin kuidas mingi naine sõitis autoga jõkke/järve ja ma tegin talle telefoni teel suust-suhu hingamist nii, et puhusin mikrisse ja pumpasin numbriplafooni. lits hakkas mind pärast kammima ja unenägu võib nimetata lihtsamatsorti naitmeeriks.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Ma nägin unes, et ostsin seitse Viking Loto piletit ja võitsin 40 miljonit eurot Peaks ära proovima homme
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Päeval magades on juba 2 päeva unenäod tulnud, eilset enam väga ei mäleta, aga täna oli mingi teema vist sellega, et telekast tuli mingi "Saagi" film ja siis mingi lambist oli kuskil saag tooli peal - tegevuspaigad vahetusid ka nagu äktsionfilmis - nii Eestis, Itaalias kui ka Norras ja mingi jube hea liin oli veel, aga see on just keele peal- aga vot ei tule meelde!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Calva Vaata postitust
                      ma nägin , et eesti ja urugai mäng jäi 0:0
                      Kurat, sul oli ikka väga igav uni vist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Mis ma tahtsin öelda, et mul on sõber, kes paneb ihommikuti kirja, kui mäletab unenägu. Krt peaks sama tegema. Jube võimas oleks, kui selline logi olemas on.
                        seda peax ise ka tegema, hiljem täitsa hae lugeda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          nägin mingid jube veidrat und ja mäletan, et olin öösel/hommikul ärritunud selle peale. Kahjuks ei mäleta enam sittagi.

                          Mis ma tahtsin öelda, et mul on sõber, kes paneb ihommikuti kirja, kui mäletab unenägu. Krt peaks sama tegema. Jube võimas oleks, kui selline logi olemas on.
                          Mõtle kui näed unes et paned unenägu kirja. Fucked up eks ;D . muidu lucid dreaming ftw

                          Kommentaar


                            nojah..Midagi vist nägin, aga no ei mäleta. Feil

                            Kommentaar


                              Ma nägin unes, et olin millegipärast saanud Chelsea mängijaks ning olime meeskondlikul õhtusöögil kus ma pidevalt üritasin Ancelottile miskit lahedat juttu ajada ... kuid miskipärast Ancelottile, kuigi ta tegi nägu nagu ta oleks sõber, see üldse ei meeldinud ja kõik teised vaatasid mulle suurte silmadega otsa ja Drogba soovitas et "you better cut it out or you will get sold". Ja pärast õhtusööki hängisin Kalou ja Drogbaga kuskil õues ja seletasin, et tegelikult ma pole suurem asi jalgpallur, aga raisk, ma võitlen täiega meeskonna heaks!

                              Nagu midavittu.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                1. Arutasime reisimisest kellegagi. Et kuidas ta läks Soome ööklubisse ja lõpetas hoopis Brasiilias.
                                1.1 Seoses sellega veel selline seik, et üks meie osakonna juhte E..... T..... tahtis ise mingi väikese (era?)lennukiga õhku tõusta. See oli kusagil siseruumides ja ma aitasin vaadata, et üks äär vastu mingit posti ei läheks, kui ta mingitest väravatest või asjadest läbi hakkas sõitma sellega.

                                2. Vennaga rääkisime, kuidas mingites sarjades (eestlaste tehtud sarjad, kajastavad välismaa värki) joovad eesti õlut. Selgelt oli näha plekkpurgis saku orikat. Siis vend lubas Two And A Half Men Charlie Harperile ka orikat saata, et see seal sarjas näha oleks. Lisaks lubas talle võileibu saata.

                                Edit: märge enda jaoks. Olin purjus ja ilmselt sellepärast nägin seda jaburust

                                Kommentaar

                                Working...
                                X