320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on mingi uni, mida ma juba kordi näinud - on keskkooli lõpp, maikuu ja mina avastan, et mul pole vene keeles ühtegi hinnet, ma pole seal isegi kohal käinud. Ja tuleb irrmus paanika, et mis must nüüd saab, nii ei saa ju keskkooli lõpetada!?

    Ja täna R2 hommikupoisid rääkisid unenägudest ja mõlemad väitsid, et näevad sedasama asja, ainult et õppeained, milles hinded puudu, vahelduvad. See on ikka väga sürr. Huvitav, kas unenägude kontrolli keskuses on suurel säästuajal samuti toimunud eelarvekärped ja saadetakse inimestele vaatamiseks üht ja sama und..
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Kusjuures mina kes ma naljalt unenägusid ei näe/hommikuks ei mäleta, olen ka sarnast kooliteemalist unenägu näinud.

      Kommentaar


        Mul on matemaatika olnud, et mingi arvestus tegemata, aga ma ei mäleta enam üldse mitte midagi mitte millestki.

        Kommentaar


          Vene keel. Täna öösel.

          Spooky, raisk.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Mulgi olnud korduvalt samasugune unenägu vene keele ja keskkooli lõpetamisega. Kusjuures reaalsuses ei olnud mul vene keelega mingeid probleeme.

            Kommentaar


              no täna öösel unemati jootis mind absinti täis. kõik oli võimas, varbad olid kui vatitükid ja kui ma hommikul ärkasin, siis imestasin, miks ma laes ei ole. funfunfun
              Algselt postitas rainis007
              Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

              Kommentaar


                Üks homonali Tom Cruise'i suunal ajas mind meeletult naerma, aga mis kaasus ja nali oli ei meenu mittekuidagikohenüüdsiisnoh.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  kolme varbaga (ühel jalal, sellise töntsakamad, et tasakaaluga probleeme ei tekiks) naisiludust on keegi unes silmanud?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ma viimasel ajal näen und, et olen koju jõudnud ja suureks üllatuseks kummitab seal, ja väga agressiivne kummitus on veel. Mida see veel peaks tähendama?
                    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                    Kommentaar


                      Ööl vastu teisipäeva nägin sellist lugu:

                      Olin minemas Eesti play-off mängule, kaaslaseks keegi koondise fänn, kellega just alles tuttavaks saanud. Sumpasime siis koos läbi lume staadioni poole. Aga mäng ei toimunud sugugi mitte Lillekülas, vaid pigem Nõmme-Mustamäe maastikukaitseala veerel looduslikus kausis. Polnud seal katust ega midagi. Kohale jõudes nägime mäe otsast, et staadion on pooltühi ja tabloo näitab Eesti - Türgi mängu poolajatulemuseks 3:5. Kusjuures tabloo oli hiiglama suur ning numbrid moodustusid sellistest lampidest, nagu näitlejatel grimmitoas peegli ümber. Ja tagatipuks oli mul taskus miskipärast 80 piletit. Mis mängule, seda ma ei tea...
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Ööl vastu teisipäeva nägin sellist lugu:

                        Olin minemas Eesti play-off mängule, kaaslaseks keegi koondise fänn, kellega just alles tuttavaks saanud. Sumpasime siis koos läbi lume staadioni poole. Aga mäng ei toimunud sugugi mitte Lillekülas, vaid pigem Nõmme-Mustamäe maastikukaitseala veerel looduslikus kausis. Polnud seal katust ega midagi. Kohale jõudes nägime mäe otsast, et staadion on pooltühi ja tabloo näitab Eesti - Türgi mängu poolajatulemuseks 3:5. Kusjuures tabloo oli hiiglama suur ning numbrid moodustusid sellistest lampidest, nagu näitlejatel grimmitoas peegli ümber. Ja tagatipuks oli mul taskus miskipärast 80 piletit. Mis mängule, seda ma ei tea...
                        Spekulant, peaks sinust vihje andma EJL-ile

                        Kommentaar


                          Peksin sõbraliku olemisega zombidel labidaga päid otsast. Reaalne. Ivar Must (wtf) oli ka pundis, aga ta lõi ükshetk käega, ütles et ei viitsi enam ja läks minema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Peksin sõbraliku olemisega zombidel labidaga päid otsast. Reaalne. Ivar Must (wtf) oli ka pundis, aga ta lõi ükshetk käega, ütles et ei viitsi enam ja läks minema.
                            Tallinn I'm Famous?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Tallinn I'm Famous?
                              Õlu ja viin+redbull combo.

                              Kommentaar


                                nüüd on siis see ka kogetud... näha unes und. pull on see, kuidas ühel hetkel saad aru, et ahh see oli uni ning mõtled seal nähtu üle. järgmisel hetkel ärkad päriselt-päriselt üles ja sügad kotte ning tekib segadus, väikene. muie. irve. wtf.
                                aga see uni unes ise oli ka huvitav - tsekkisin porrri ning ühel hetkel tundus, et üks volüümikas näidis on tuttava tänava peal. päris kindel polnud. mõeldud-tehtud, läksin toda tänavat ostima. leidsin. imelik oli aga see, et seal olid majade seintel "eesti" lipud - must-sinine-valge - osad leinalipuga, selle va mustaga.
                                edasi juba läks segaseks. mingi naissoost kirillitsaga tekkis lippude pärast sõnelus. sundisin ta endaga kaasa tulema... kahju, et film otsa sai.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X