320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma nägin unes, et ma sõitsin rolleriga mis ei läinud nõmme mäest üles! Kurb ja mark oli.

    Kommentaar


      Ajasin taga inimesi vuvuzelat puhudes ... epic sax guy rütmis ...

      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        http://www.youtube.com/watch?v=mD8en...eature=related
        #Manchester United
        #Juventus

        Kommentaar


          Unenäo järgi pidanuks tänane Portugal vs. Põhja-Korea lõppema 5-1, lisaks rahvavabariiklastele 4 punast. Väga mööda ei läinudki, proovime homme uuesti.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            Tänasest on minu muredel lõpp, sest David Caruso aka Horatio Caine lahendas mingeid asju... lõppu küll ei näinud (mäleta), aga ju siis oli elu juba nii leebe ja vati sees, suured tänud CSI-mees!

            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ma nägin ükspäev et Niklas Bendtner oli tööl mu ülemus ja vallandas mu kuna ma hilinesin 2 minutit. Siis ta üritas mu eest ära põgeneda aga ma jooksin talle järgi ja seletasin ära et 2 minuti pärast ei ole vaja ju kohe vallandada ja siis ta hakkas nutma ja ütles et mul on õigus.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Ma nägin ükspäev et Niklas Bendtner oli tööl mu ülemus ja vallandas mu kuna ma hilinesin 2 minutit. Siis ta üritas mu eest ära põgeneda aga ma jooksin talle järgi ja seletasin ära et 2 minuti pärast ei ole vaja ju kohe vallandada ja siis ta hakkas nutma ja ütles et mul on õigus.
                aka Nele Kirsipuu film peaosas taanlasega?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Mina nägin täna öösel unes, kuidas me olime perega meie maakodus Väike-Maarja lähistel ja istusime toas, kuna Väike-Maarja poolt hakkas äike ja keeristorm tulema. No see torm siis lähenes ja lähenes kuni ta lõpuks jõudis meieni, logistas natuke katust ja siis liikus edasi. Kahju ta ei teinud.

                  Hommikul ärkasin üles ja isa rääkis tädiga murelikult telefonis - Väike-Maarjas olla olnud väga tugev torm.
                  Nüüd me veel ei tea, kuidas meie maakoduga lood on, väga ei usu, et seal midagi juhtunud oleks. Ma oleks seda ju unes näinud

                  Kommentaar


                    Mängisin kitarri. Medikana kasutasin teelusikat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Mängisin kitarri. Medikana kasutasin teelusikat.
                      Tohoh tonti, mul täpselt sama kombo mõned kuud tagasi. Sain mingi hull kõva saundi kätte ja rokkisin unelaval täiega
                      Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                      Kommentaar


                        Nägin siin paar päeva tagasi unes, et olin maal ja oli laupäeva õhtu arvatavasti, kuna oli saun. Külmad joogid, bassein, ...

                        Kommentaar


                          selle nähtuse nimi on deliirium
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            selle nähtuse nimi on deliirium
                            Ei mingeid hallukaid. Praegu jahedamatel ilmadel paneb ikka küll taga igatsema suve, mil sai maal oldud ja pidevalt saunas käidud.

                            Kommentaar


                              Nägin unes, et Camp Noul seis oli 1:1 Barca vs Pana 80. minutil ja Pana valdas palli ! Ma läksin ikka ilgelt närvi.

                              Kommentaar


                                Kes on käinud Tallinnas kujutab hästi ette kus asub Tallinnas Viru ring. Nuvot seda ringi õnnestus mul täna öises unenäos tõukejalgrattaga ütleme et üks umbes sada ja mõned ringid peale uhada.
                                Nimelt toimus sellel ringil Tallinna esimene nudistide jalgrattavõistlus prominentidele ja kuigi ma prominent ei ole ning ammugi mitte nudist, olin ka miskipärast sinna üritusele osalema kutsutud. Ju siis kui jokkeriks, kuna nagu teadustaja mind tutvustas , olevat ma kolmel järjestikusel aastal samalaadse ürituse kuskil Amsterdamis varasemalt kinni pannud. Ma ise küll seda fakti oma elust ei mäletand, aga kui diktor nii ütles, ju nii ka oli. Miks ta oleks pidand rahvale valetama, eksju. Ühesõnaga pärast stardipauku asus liidriks keegi Linnar Priimägi. Vähemalt niimoodi oli tal seljal olevale sildile kirjutatud. Pärast paari ringilist uhamist, kus kõik Linnari algtempoga kenasti kaasas suutsid püsida algas tõsine rallisõit. Paugutamine nagu jalgratturitel sellistel puhkudel kombeks öelda on. Küll proovis Ester, küll proovis Kiigajaani Marko. Proovisin siis ka mina. Tõmbasin juba väliskurvis Linnarile kõrvale ja hetkeviiv ennem möödasaamist tegin saatusliku vea. Vaatasin vasakule kõrvale. Ja seal ta oli- suur, kole ja rippub. Nimelt ümber Linnari niudevöö oli püksirihm, mille pandla otsas rippus kilone lastevorst, Rakvere Lihakombinaadi kirjadega. Tardusin hetkeks, püüdsin end sellest võigast vaatepildist koguda, kuid asjatult. Katkestasin. Rahvas küll püüdis mind oma ergutuste saatel tagasi rajale sundida, kui keeldusin kategooriliselt sellest. Niisiis selle asemel et väärikalt auhinnakarikaid hilisemalt vastu võtte, ärkasin ülesse, mispeale tänasin jumalat ja jäin uuesti magama.

                                Teist unenägu ei mäleta.

                                Edaspidi kui näete kuskil Selveris kedagi Rakvere LK leti äärses tardumas ja seejärel minema jooksmas, teadke et see olen mina.
                                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X