320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No see paari päeva tagune tsirkus mis nägin oleks paslik ka siia kirja panna.

    Nimelt olin kõrvalmajas vendade M.-ide pool laskmas koos teiste sõpradega, kui keegi täis peaga järsku rõdu aknaklaasid otsustas sisse visata. Ma vana ehitajana soovitasin muidugi kogu akna välja vahetada, aga oh õnnetust, tellitud aken oli liiga väike. Sel hetkel saabusid muidugi koju vendade vanemad(isaspool on ka muide ehitaja), kes asjast kuuldes maruvihaseks said ja majade vahel autoga(!) oma poegasid taga hakkasid ajama.

    Õhtuste actionfilmide mõju?

    Kommentaar


      Olen Indrek Tarand ja sisnen büroo hoonesse mis seest on nagu rahandusministeerium, on pime ning lähen arvutite juurde kus hakkan inimesete palkasi tõstma. Siis kuulen, et keegi tuleb, ronin laua alla peitu, sest seal on pime. Tean, et mind ei nähta, sest olen HUGO, lihtsalt tunnen, et olen Hugo.

      Kommentaar


        Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
        Tean, et mind ei nähta, sest olen HUGO, lihtsalt tunnen, et olen Hugo.
        Minu lemmikunenägude edetabel sai just uue liidri.

        Kommentaar


          Soome raadiomehe Mikael Wiiki saates oli külas Eric Clapton koos mingi teise kutiga. Neil oli just parajasti uus plaat valmis saanud. Aga miskipärast ei toimunud saade minu jaoks raadios, vaid olin seal samas ise juures. Vaatasin ja käisin nendega igal pool kaasas. Lisaks võtsin veel kuuldu makilindi peale. Olin selles imeloos vaikne kõrvaltvaataja.
          Mingil hetkel läksid Wiik, Clapton ja see kolmas kusagile muusikapoodi. Clapton esitles Wiigile mingeid eriti vingeid kõrvaklappe ja kõlareid. Rääkisid seal pikalt nende vägevatest omadustest. Justkui jäi mulje, et nad on Londonis ja sugugi mitte Helsingis. Clapton ostis kõlarid ära ja kõrvaklapid kah ja see kolmas tahtis ka ühte-teist. Millegipärast pidi vaene raadiotöötaja Mikael Wiik kõik selle lõbu kinni maksma. Mäletan, et olin unes selle ülekohtu pärast hirmsasti nördinud. Ei saa nüüd miljonärist muusikud ise endale staffi ostetud.
          Siis sai saade läbi ja ma panin lintmaki kinni.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Mis värk sellega on, et viimasel ajal näen mingeid softe asju - mingi flirdi teema, mis mitte kuhugile ei vii?
            Tegemist on ju siiski unenäoga. Kuhu toores rajjumine on kadunud?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Mis värk sellega on, et viimasel ajal näen mingeid softe asju - mingi flirdi teema, mis mitte kuhugile ei vii?
              Tegemist on ju siiski unenäoga. Kuhu toores rajjumine on kadunud?
              See tuletab mulle meelde, et 'märg unenägu' on minu arvates müüt. Pole kordagi nii hästi läinud. Ka toores rajjumine pole mul kuskile kadunu - pole kunagi olnudki. Ühe korra sain vist Brooke Logan-Forrester-Forrester-sth-Forrester-Forrester-sth-Forrester-Forrester-Forrester-sth järjele, kuid kus on kõik marisamillerid, meganfoksid ja annakurnikovad?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Mis värk sellega on, et viimasel ajal näen mingeid softe asju - mingi flirdi teema, mis mitte kuhugile ei vii?
                Tegemist on ju siiski unenäoga. Kuhu toores rajjumine on kadunud?
                Sa oled saanud täiskasvanuks ning tühja rapsimise asemel oled avastanud the chase is better than the catch suhtumise.

                Kommentaar


                  Eriti masendav on unes wankimist näha. Avalikus ruumis. Algab enamasti kuu aega pärast viimast korda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    See tuletab mulle meelde, et 'märg unenägu' on minu arvates müüt. Pole kordagi nii hästi läinud. Ka toores rajjumine pole mul kuskile kadunu - pole kunagi olnudki. Ühe korra sain vist Brooke Logan-Forrester-Forrester-sth-Forrester-Forrester-sth-Forrester-Forrester-Forrester-sth järjele, kuid kus on kõik marisamillerid, meganfoksid ja annakurnikovad?
                    tuleb hakata unenägusid müüma
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      See tuletab mulle meelde, et 'märg unenägu' on minu arvates müüt. Pole kordagi nii hästi läinud.
                      Hoidu mõnda aega seksist ja onaneerimisest ning küll see tuleb!
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Kasper ja Jasper. See oleks hea seriaal.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Kasper ja Jasper. See oleks hea seriaal.
                          tekitas sinus ka kohe tahtmise onaneerida?






                          arsenal on võitmatu
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            tekitas sinus ka kohe tahtmise onaneerida?
                            Do not want.

                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Nägin ühel ööl homoerootilist unenägu Siim Kallasega. Tal oli kaasas mingi Reformi valimisleht, mida kasutas nina nuuskamiseks. Kui action algas, oli Siim huvitaval kombel siiski naisterahvaks moondunud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Päris masendav on unes Tanelit näha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X