320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Praegu avastatakse kuskil 60% positiivsetest ehk 40% jääb avastamata ja põeb kergelt või üldsegi sümptomiteta. Ajapikku on nad ka ratsionaliseerinud testimist. Kui aasta lõpus tuli pärast isolatsiooni lõppu testida, siis hiljuti sai uuesti 10 päeva isolatsioonis oldud ja testima ei pidanud minema. Ainult sümptomite ilmnemisel tuleb testima minna.

    Kommentaar


      tahaks osta koju kohvimasinat mingi kuni 750 eur ehk, seega jura jääb ära. Valik on räigemat sorti, see kahjuks eeldaks asjaga tutvumist ja süvenemist ehk ajaraisku. ei viitsi ja olen seetõttu närvis ning ilma kohvita.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        tahaks osta koju kohvimasinat mingi kuni 750 eur ehk, seega jura jääb ära. Valik on räigemat sorti, see kahjuks eeldaks asjaga tutvumist ja süvenemist ehk ajaraisku. ei viitsi ja olen seetõttu närvis ning ilma kohvita.
        Nivona. Kontoris olnud 10a ja null probleemi. Kodus 5a ja korra käind katlakivi pärast remondis aga see mu enda lohakusest.
        Ja need kes käivad cappuccinot mekkimas kiidavad. Vaht pidavat parem olema kui Juradel.

        Nivona 779 vms mudel. Need mis maksavad 700 kanti

        Kommentaar


          Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
          Nivona. Kontoris olnud 10a ja null probleemi. Kodus 5a ja korra käind katlakivi pärast remondis aga see mu enda lohakusest.
          Ja need kes käivad cappuccinot mekkimas kiidavad. Vaht pidavat parem olema kui Juradel.

          Nivona 779 vms mudel. Need mis maksavad 700 kanti
          aitäh.

          näitasin ja naisele ei meeldi välimus. iseenesest hästi sobib "mis teid närvi ajab" teemasse.

          Kommentaar


            Ma mingil põhjusel valisin Philipsi LatteGo, kuigi läkisn Nivonat hankima. Vist oli see teema, et üks oli vaiksem. Puhastada oli vist mõlemat lihtne. Eriti seda kohvivalmistusliidest. Ja vahutab ka hästi... aa, meelde tuli - Philipsil oli see piimajulla mugav lahendus. Ja valget värvi ka. Oluline ju.
            Jura on vaid vaikne. Pull on neid aga lahti võtta ja kokku panna. Philips on ses suhtes igav pill.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Ma mingil põhjusel valisin Philipsi LatteGo, kuigi läkisn Nivonat hankima. Vist oli see teema, et üks oli vaiksem. Puhastada oli vist mõlemat lihtne. Eriti seda kohvivalmistusliidest. Ja vahutab ka hästi... aa, meelde tuli - Philipsil oli see piimajulla mugav lahendus. Ja valget värvi ka. Oluline ju.
              Jura on vaid vaikne. Pull on neid aga lahti võtta ja kokku panna. Philips on ses suhtes igav pill.
              seda juttu kuulnud jah, et philipsil on see piimaasi miskipärast parem. nüüd kohvisemu.ee vaadates on philipseid mingi 290 tk. kuidas valid...

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                tahaks osta koju kohvimasinat mingi kuni 750 eur ehk, seega jura jääb ära. Valik on räigemat sorti, see kahjuks eeldaks asjaga tutvumist ja süvenemist ehk ajaraisku. ei viitsi ja olen seetõttu närvis ning ilma kohvita.
                Pane nats juurde ja võta Jura...tasub ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                  Pane nats juurde ja võta Jura...tasub ära.
                  kahe lausega, et miks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    kahe lausega, et miks?
                    Panen paar lauset juurde.
                    Viimase aasta kahe jooksul olen ise ianult Jurat kasutanud kodus ja nüüd paar nädalat tagasi võtsin vanaemale Stollari prooviks (umbes 500€). Euronicsist parseldati mulle kaasa veel Stollari veefilter, mida pidi kindlalt vaja minema. Kodus selgus, et sellel mudelil polegi vahetatavat filtrit. Nii, et kui palju katlakivi elukohas, siis masina eluiga ei pruugi pikk olla. Käisin uuesti Euronicsis uurimas mudeli kohta, et mismoodi sellel pole vahetatavat filtrit, tundub nagu must have. Kolme teenindajaga koos googeldasime ja ei saanudki mingit kindlat vastust, rohkem ei viitsinud väga uurida ka. Viimane selgus oli, et mingi uus mudel, millel pole vaja vahetada filtrit, aga tundub kahtlane.

                    Kasutamise vahe on tuntav pisidetailides. Vee vahetuse mugavus, erinevad seadistused kuidas kohvi tahad. Stollaril peab kohviubade juures mingit krdi grinderit näpuga pöörama, et kohvi tugevust muuta, Jural saab automaatsete seadistustega lihtsamalt.

                    Elukaaslase vanematel on mingi Philipsi mudel. Tundub, enam vähem, aga teeb kaks korda jubedamat häält kui Jura.

                    Jura kindla peale minek minu väikese kogemuse põhjal 3 masinaga.

                    Kommentaar


                      +1 Svenniidile

                      Kui 700 on eelarve, siis korralikud Jura Kodumasinad saab 1000 juures kätte. See tasub selle lisainvesteeringu ära. Töökindlus, kasutajamugavus ja kas vōi vōimalus osta ülimōnus piimajahuti lisaks, mis lahendab niipalju tüütuid probleeme.

                      Igast Philips Latte go’d, stollarid, jne ongi täis crapid ja nendest tasuks kauge kaarega mööda käia.

                      Jura masinatega on see ka, et atleast 10+ aastat om garanteeritud iga detaili ja lisatarviku tootmine, kuid muudel masinatel vōib 2-3 aastaga olla kööga.

                      Jura välimus on samuti selline, et tōmbad lapiga üle ja läigib sul 5 aasta pärast ka nagu uus.

                      Ja üldse Plastic cmon investeerimisest asjadest jagad ja pappi liigutad. 300 eurot peaks nüüd küll kriminaalne olema enda ja naise heaolusse investeerimatta jätta

                      Kommentaar


                        Selleks et tahta head ja odavat asja, tuleb kõige pealt osta odav asi, seejärel hea asi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          seda juttu kuulnud jah, et philipsil on see piimaasi miskipärast parem. nüüd kohvisemu.ee vaadates on philipseid mingi 290 tk. kuidas valid...
                          Üks punane käigus ja teisel kork maas oma järjekorda ootamas.

                          E: vaatasin, et Miele mahub sul eelarvesse. Kuna pole kunagi ühtegi kehva toodet neil kohanud, siis pead selle ostma ja kogemusi jagama.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            näitasin ja naisele ei meeldi välimus.
                            Loodan, et sa seda argumenti otse sealsamas kahtluse alla ei seadnud.

                            Aga muidu pätikas ftw.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Selleks et tahta head ja odavat asja, tuleb kõige pealt osta odav asi, seejärel hea asi.
                              See ei vasta tänapaeval küll tõele, targalt tuleb osta mitte lihtsalt nii, et kallis on hea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Loodan, et sa seda argumenti otse sealsamas kahtluse alla ei seadnud.

                                Aga muidu pätikas ftw.
                                Preskann hea jahvatatud oaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X