320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See, et laupäeval Bayerni ja Spursi mängud totšna samal ajal algavad .

    Kommentaar


      See, et Elioni maastikusarja (nüüd Samsung Estonian Cup) ühe fucking etapi regamise SOODUShind on 21€. Wicked, raisk.

      * urisedes ära, regama.

      Kommentaar


        Elust enesest näide ülekäiguraja ületamise kohta (läksime vanaema sünnipäevale):
        Ootasin ülekäiguraja ääres koos peagi 3a saava pojaga kes oli opas, et üle saada. Nähes, et kaugelt tulnud auto võttis hoo märgatavalt maha hakkasin siis üle astuma olin pmst üle tee jõudnud kui tema lasi enda 'honk-honk'i ning siis vehkis autos kätega (endal oli veel ca 15 meetrit et ülekäigurajani jõuda). Nagu wtf tõesti, jobukas ehmatas veel mul poja ka oma sireeniga ära.

        Vähemalt sai nalja pärast seda. Ütlesin selle juhi kohta pojale, et ära pane sellist tüüpi tähele kuna ta on lammas. Ning loomulikult terve sünnipäeva ütles tema kõigile siis, et "Seal oli lammas!"

        Kommentaar


          See, kui ma nt trammis tõusen püsti, siis kohe kindlasti märkab seda mõni penskar, kes kiiruga hüppab enne mind ukse ette. Ja kui peatus kätte jõuab, siis hakkab faking teosammul sealt maha roomama. Tra sa ronid sinna ette, kui sa ennast liigutada ei jaksa, las siis väledamad poisid lähevad ees!
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            See, et Elioni maastikusarja (nüüd Samsung Estonian Cup) ühe fucking etapi regamise SOODUShind on 21€. Wicked, raisk.

            * urisedes ära, regama.
            Sügisel oli õigem soodushind, aga see kehtis vist vaid ühe päeva ja loomulikult tuleb odavama hinna saamiseks ikka regada terveks sarjaks
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Scooter Vaata postitust
              See, kui ma nt trammis tõusen püsti, siis kohe kindlasti märkab seda mõni penskar, kes kiiruga hüppab enne mind ukse ette. Ja kui peatus kätte jõuab, siis hakkab faking teosammul sealt maha roomama. Tra sa ronid sinna ette, kui sa ennast liigutada ei jaksa, las siis väledamad poisid lähevad ees!
              Mustamäe trolli pensiokad on sama ärritavad. Krt nagu räme oht oleks, et ta enda peatusest maha jääks. Kui mõni väga trügib, siis ütlen et ma lähen ka maha, ei ole vaja trügida. Tavaliselt tuleb kõva torin vastulausena.

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Sügisel oli õigem soodushind, aga see kehtis vist vaid ühe päeva ja loomulikult tuleb odavama hinna saamiseks ikka regada terveks sarjaks
                Usun, aga ma tahan hooajal kaheksast etapist nelja läbi sõita ainult. Puhkusereis on ja saunaehitus on ja jalgpall on ja elu on ja. Junõu
                Mulgi ja Tallinna etapid mu lemmikud. Isiklikult Jõulumäe oma oli kõige raskem...

                Kommentaar


                  Minge perse te kõik koerteomanikud, kes oma lemmiku väljaheiteid ei korista. Absoluutselt kõik kohad on neid täis, eriti nüüd, kui lumi sulama hakkab. Et onu Bruuno tõmbaks teid kõiki läbi nagu põldhiiri.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Minge perse te kõik koerteomanikud, kes oma lemmiku väljaheiteid ei korista. Absoluutselt kõik kohad on neid täis, eriti nüüd, kui lumi sulama hakkab. Et onu Bruuno tõmbaks teid kõiki läbi nagu põldhiiri.
                    +1 Tõsiselt rõve vaatepilt avaldub hetkel tänavatel.

                    Kommentaar


                      Kasulik osa algab alates ~0:48:

                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Tuttav oli Tallinnas käinud ning sai Tallinki sadamast Shnelli hotelli sõitmise (1-1.5km max) eest arve u 24 euri. Positiivse poole pealt oli tal see tallinki reisijatele jagatav -10protsendi allahindluskaart . Siis mida perset, kas nii julmalt lastaksegi Eestis turiste üle. Peab veel üle küsima, et kas ta oli 100% kindel, et ikka istus Tallinki taksosse.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                          Tuttav oli Tallinnas käinud ning sai Tallinki sadamast Shnelli hotelli sõitmise (1-1.5km max) eest arve u 24 euri. Positiivse poole pealt oli tal see tallinki reisijatele jagatav -10protsendi allahindluskaart . Siis mida perset, kas nii julmalt lastaksegi Eestis turiste üle. Peab veel üle küsima, et kas ta oli 100% kindel, et ikka istus Tallinki taksosse.
                          Äkki ajas segamini sarnase röövlibande Tallinn Taksoga?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Äkki ajas segamini sarnase röövlibande Tallinn Taksoga?
                            Pigem arvan ka sama. Tuttav sõitis Lasnamäele (Kärneri?) Tallinn taksoga ja arve tuli kuskil 35 eurtsi Meie sõitsime bussijaama, 20 kopikatega vist. Samas tallink taksoga oli arve 7-8.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Eks peab üle küsima täpsemalt aga minu arust tohivad tallinki terminali ees ainult nende taksod seista. Seal kaugemal bussipeatuse juures passivad muidu jah mingid tüngaahvid(mitte takso, vaid autorent juhiga, jokk rsk) alati reas aga ei usu, et ta nii sooda oli, et selliste "gängsterite" autosse oleks istunud.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Olgem ausad, see Talink takso on ka täispask röövimine ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X