320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Andestust, aga eluline näide Tartu-Valga maanteelt Nõo lähistelt alles hiljutisest ajast (mu vanemad elavad seal ja satun sinnakanti ikka teinekord): litsuvad mingid Elva veloklubi noored edasi-tagasi nagu litsimaja lift. Ja hui neil on mingeid vilkureid küljes või selget viidet. Tiksuvad parves nagu kärbsed keset sõidurada, auto lohiseb taga, MÕNIKORD on ohutuled peale pandud. Pohuismi leidub sel alal ikka mehiselt. Elva mehed ei ole kaugeltki mitte mingi harukordne nähtus sel trassil pealegi...

    Eeskujuks võib Ansipi tuua teile, möödunud nädalavahetusel sõitsin vanemate juurde Viljandist ja Ansip tuli Rõngus vastu, teeservas kenasti ja badigaard ohutuledes ja vilkurites plinkiva autoga sabas. Hiljem kui vanemate mant vanaema juurde sõitsin, tuli Ansip juba Nõo ristis vastu tagasi, sama lugu.

    Ära sa, Maarek, nüüd valesti aru saa, ma olen ise ka velosipeedisõber, küll maastikul pigem, aga tänavaratturite grupitreeningud, mida olen sattunud tunnistama, ei ole minu nähes MITTE ÜHTKI korda olnud saadetud vilkuva või veel vähem sildistatud auto poolt. Aga pärast on hala taevani...

    Kommentaar


      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
      viimasel ajal käivad pinda tõmmunahalised akordionivituoosid(neeger on vale vastus) trammis,kes oma imekaunite serenaadidega inimesi painavad,pärast seda käib üks murjam veel caffee inni topsiga ringi! Algul liikusid ainult kaks moori,ükspäev oli kambas juba eelmisest aastast tuttav vanamees poisiga! Monica Rand kus sa oled?
      Mooridega on kambas ka üks maailma kõige vaesema näoga vanamees, kes näitab rahvale ette kuidas asjad käivad, sest puht juhuslikult on tal näpus eurokopikas ja libistab selle rõõmsa näoga topsi. M*nn. Neid olen õnneks vaid üks kord tegutsemas näinud.
      Olen korduvalt palunud neil mitte mängida. Eelmise aasta aff poisiga käis iga päev pinda. Kui midagi ütlesin, siis tiris tuima näoga oma lõõtsa edasi. Nii mõnigi kord on tulnud füüsiliselt takistada lõõtsa venitamist. Väga pika vingumise peale kasutas taktikat "võtan-välja-mobiiltelefoni-ja-helistan-mafiossidele-kes-sulle-peksa-annavad". Pede!
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ma homme uurin kuidas täpselt ka kas üldse on midagi selle kohta seaduses kirjas. Täna ei viitsi.
        Lugesin seadust. Seal otse midagi kirjas polnud, aga nagu aru sain, siis kollase vilkuriga saateauto neid saata võib. Iseasi kas nad ühises grupis ja kõrvuti sõita võivad. Samuti ei usu, et neil nn. treeningratastel ees ja taga helkurid on. Lisaks peavad kodarate küles olema helkurid. Enivei, seadust rikutakse nii või naa.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          viimasel ajal käivad pinda tõmmunahalised akordionivituoosid(neeger on vale vastus) trammis,kes oma imekaunite serenaadidega inimesi painavad,pärast seda käib üks murjam veel caffee inni topsiga ringi! Algul liikusid ainult kaks moori,ükspäev oli kambas juba eelmisest aastast tuttav vanamees poisiga! Monica Rand kus sa oled?
          Ise olen sellist asja näinud ainult Pariisi metroos, kus selline tegevus on vist keelatud. Vähemalt peitis see akordionimees oma pilli seljakotti ning uude peatusesse jõudes tsekkis aknast pingeliselt, et ega ometi keegi teda kinni nabima pole tulnud.
          Muide, pilli mängis ta superhästi.
          Ise nägin Tallinnas see nädal esmakordselt kerjavat karguga mustlast, kellel oli väga haige lonkamisstiil. Selline "lombakas" on kerjanud ka Helsingi kesklinnas ning väidetavalt pidi kutt täitsa terve olema.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Andestust, aga eluline näide Tartu-Valga maanteelt Nõo lähistelt alles hiljutisest ajast (mu vanemad elavad seal ja satun sinnakanti ikka teinekord): litsuvad mingid Elva veloklubi noored edasi-tagasi nagu litsimaja lift. Ja hui neil on mingeid vilkureid küljes või selget viidet. Tiksuvad parves nagu kärbsed keset sõidurada, auto lohiseb taga, MÕNIKORD on ohutuled peale pandud. Pohuismi leidub sel alal ikka mehiselt. Elva mehed ei ole kaugeltki mitte mingi harukordne nähtus sel trassil pealegi...

            Eeskujuks võib Ansipi tuua teile, möödunud nädalavahetusel sõitsin vanemate juurde Viljandist ja Ansip tuli Rõngus vastu, teeservas kenasti ja badigaard ohutuledes ja vilkurites plinkiva autoga sabas. Hiljem kui vanemate mant vanaema juurde sõitsin, tuli Ansip juba Nõo ristis vastu tagasi, sama lugu.

            Ära sa, Maarek, nüüd valesti aru saa, ma olen ise ka velosipeedisõber, küll maastikul pigem, aga tänavaratturite grupitreeningud, mida olen sattunud tunnistama, ei ole minu nähes MITTE ÜHTKI korda olnud saadetud vilkuva või veel vähem sildistatud auto poolt. Aga pärast on hala taevani...
            mis ansipil viga, tema treeningu maksab ju rahvas kinni.

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Ära sa, Maarek, nüüd valesti aru saa, ma olen ise ka velosipeedisõber, küll maastikul pigem, aga tänavaratturite grupitreeningud, mida olen sattunud tunnistama, ei ole minu nähes MITTE ÜHTKI korda olnud saadetud vilkuva või veel vähem sildistatud auto poolt. Aga pärast on hala taevani...
              Mina räägin grupitreeningutes, mida korraldab minu poja treener ja vähemalt on nende puhul kõik reeglipärane, aga nagu ka üsna alguses mainisin, siis vahest on puusse pandud rajavalikuga ja tekitatud sabasse kerget ummikut. Kuna Eestis treeningruppe mitmeid, siis ei oska teiste kohta kommenteerida.

              Issanda loomaaed on kirju ja nagu sinu ja zelee seisukohad näitavad, siis kõik pole päris nii, nagu olla võiks.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                viimasel ajal käivad pinda tõmmunahalised akordionivituoosid(neeger on vale vastus) trammis,kes oma imekaunite serenaadidega inimesi painavad,pärast seda käib üks murjam veel caffee inni topsiga ringi! Algul liikusid ainult kaks moori,ükspäev oli kambas juba eelmisest aastast tuttav vanamees poisiga! Monica Rand kus sa oled?
                Eelmise aastanumbri sees tehti sellest üks lugu ka. Põhimõtteliselt pidi kõik jokk olema. Vanad tulevad 90-päevase viisaga siia, venitavad lõõtsa ja lasevad lapsel suurte silmade vilades münditopsi kõlistada. Lapstööjõu kasutamise seadusega (või kuidasiganes seda nimetada) vastuolu ka ei olnud, see selgitati ära.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Mina räägin grupitreeningutes, mida korraldab minu poja treener ja vähemalt on nende puhul kõik reeglipärane

                  Kõikidel ratastel on ees ja taga helkurid ning kodarate küljes samuti? Ei tahaks eriti hästi uskuda.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Eelmise aastanumbri sees tehti sellest üks lugu ka. Põhimõtteliselt pidi kõik jokk olema. Vanad tulevad 90-päevase viisaga siia, venitavad lõõtsa ja lasevad lapsel suurte silmade vilades münditopsi kõlistada. Lapstööjõu kasutamise seadusega (või kuidasiganes seda nimetada) vastuolu ka ei olnud, see selgitati ära.
                    Ega ikka ei ole küll jokk.
                    "...aidata säilitada sõidukite ohutust ja puhtust, mitte jätta maha prügi, mitte asetada pagasit või määrdunud esemeid istmetele ja mitte kasutada valjuhäälseid või teisi sõitjaid häirivaid seadmeid või vahendeid;"
                    Ja mind see HÄIRIB.
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kõikidel ratastel on ees ja taga helkurid ning kodarate küljes samuti? Ei tahaks eriti hästi uskuda.
                      Kas isegi mitte juba ei pea taga viluv tuli olema?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Kas isegi mitte juba ei pea taga viluv tuli olema?
                        Kindlasti ei pea olema vilkuvat tuld. Pimedal ajal või halva nähtvavuse korral on vaja ees valget ja taga punast, mis muidugi võib ka vilkuda.

                        Liiklusseadusest :Jalgrattal ja pisimopeedil peab olema töökorras pidur, signaalkell ning ees valge ja taga punane ning vähemalt ühe ratta mõlemal küljel kollane või valge helkur.

                        Lisaks peab jalgrattal, tasakaaluliikuril ja pisimopeedil põlema pimeda ajal või halva nähtavuse korral sõites ees valge ja taga punane tuli.


                        Aga no tehke või tina, oma rattale ma mingit kella küll külge ei kavatse kruvida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kyps Vaata postitust
                          Aga no tehke või tina, oma rattale ma mingit kella küll külge ei kavatse kruvida.
                          Igal rattal peaks olema kell. Jalakäijal on väga õudne tunne kui jalgratas kõnniteel sentimeetri kauguselt mööda vuhiseb. Üks samm kõrvale valel hetkel...
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Igal rattal peaks olema kell. Jalakäijal on väga õudne tunne kui jalgratas kõnniteel sentimeetri kauguselt mööda vuhiseb. Üks samm kõrvale valel hetkel...
                            Kui kõnnitee pole tehtud pooleks jalakäiatele ja jalgratturitele, siis jalgrattur ei tohi jalakäiate vahel kihutada. Ta peab neist mööduma sellise kiirusega, et ta neid ei ohustaks. Ehk siis jalakäiatest möödudes peab nende kiirus olema enam vähem sama mis jalakäial
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Ehk siis jalakäiatest möödudes peab nende kiirus olema enam vähem sama mis jalakäial
                              Paljugi mis peab. Päris elus ei ole, ikka märgatavalt kiirem on.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Suht paljud on suhtumisega, et nendel on kõnniteel alati eesõigus ja kõik peavad neile teed andma. Vahel on olnud tahtmine mõnele ülbemale jalgratturile müks anda. Aga hingan rahulikult sisse-välja ja kõnnin omateed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X