320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Kell 14.05 Sampost raha LHV kontole kandes, ei ole kell 17.00 ikka midagi kohale jõudnud.
    Arvesta 4-5 tunniga. See läheb nüüd läbi üleeuroopalise süsteemi, mitte läbi Eesti Panga (alates esmaspäevast).
    Kui kella 15-ks oled ülekande ära teinud, peaks ikkagi samal päeval kohale jõudma.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Tra. Inimesed ei oska enam tänaval käia. Tuterdavad ees ja muudavad täiesti lampi ja ebaloogiliselt trajektoori.

      Kommentaar


        See, et SEB korjab oma automaate ära.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
          Oi raisk, jalakäija liiklusraev on ka minu jaoks igapäevane probleem. Kõiki asju poole kohaga tegeva inimesena ei ole mul enda arust just kõige tihedam päevakava, aga tänavale astudes on küll tunne, et ma olen ainus, kes kuhugi aja peale peab minema. Või üldse teab, kuhu ta läheb. Pensionäridele ja jalust vigastele annan kuidagi andeks, aga sellele peast aeglasele massile, kes zombidena ees tuiavad, tahaks küll lihtsalt sisse rammida. Arusaamatu, kuidas need aegluubis venivad inimesed sellises tempos üldse midagi ära tehtud saavad. Putsi.
          Sama tunne. Sai just suurlinna kesklinnast tuldud ja see suure inimmassi kiire liiklemine oli lihtsalt ülemõistuse hea. Ma ütlen hurraa.
          308

          Kommentaar


            Pappkarpi topitud jäätis.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
              See, et SEB korjab oma automaate ära.
              Miks see sind närvi ajab?
              Mina kasutan sularaha väga minimaalselt ja korra kuus võtan raha automaadist välja, maksimaalselt 2 korda. Sellest piisab, tekib küsimus, et miks sul nii palju sulli vaja on?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                vastab härra peaminister Ansip:«See on illusioon, et arveldused põhiliselt toimuvad pangakaardiga. Tõene, tuginedes SEB analüüsile, on väide, et valdav osa ostudest tehakse sularahas,»

                Kommentaar


                  Sest enamus rahast teenitakse sullis?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Mu küll 100 protsenti teenistusest tuleb arvele, aga pangakaardiga maksmist viimase 3 v 4 kuu jooksul küll ei mäleta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Poorter Vaata postitust
                      Muk küll 100 protsenti teenistusest tuleb arvele, aga pangakaardiga maksmist viimase 3 v 4 kuu jooksul küll ei mäleta.
                      Lihtsalt wow. Mul enam-vähem sama aeg ilma sularahata.
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        Pseudoprobleem. Kellele meeldib sularaha kellele kaardimakse. Mulle näiteks meeldib hoida mingit summat rahakotis igaks juhuks ja enamasti maksan ma ka selle rahaga mis rahakotis on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Pseudoprobleem. Kellele meeldib sularaha kellele kaardimakse. Mulle näiteks meeldib hoida mingit summat rahakotis igaks juhuks ja enamasti maksan ma ka selle rahaga mis rahakotis on.
                          Üldiselt rahakotis raha polegi ja ega kaardiga maksmisest ka tolku pole. Seal ka raha pole.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Miks see sind närvi ajab?
                            Mina kasutan sularaha väga minimaalselt ja korra kuus võtan raha automaadist välja, maksimaalselt 2 korda. Sellest piisab, tekib küsimus, et miks sul nii palju sulli vaja on?
                            Taksod.
                            Üürimakse.
                            Turul käimine.
                            Mittetoimiva kaarditerminaliga baar.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Taksod.
                              Üürimakse.
                              Turul käimine.
                              Mittetoimiva kaarditerminaliga baar.
                              Stripikas.
                              Daamid.
                              Narkootikumid.
                              Takso.
                              Tip.
                              Kasiino.
                              Elama on laifi! Vhak ohv plastikfännid!

                              Muidu aga olen zeleega samas pundis, v.a siis kui poistega õue mängima lähen - siis tuleb kaart koju jätta, sest teinekord on liivakastis põhjas auk. Must auk.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                See kuidas aastatepikkuse kogemusega reporter Marko Kaljuveer suudab sportlastelt küsida nii lolle ja piinlikke küsimusi, et kahju on vaadata, kuidas ohvrid väänlevad, et midagigi suust välja tuleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X