320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes ütleb, et mul seda juba ei ole?

    Kommentaar


      Päevalehel tekkis ootamatu probleem. Keegi tunnustatud filmiarvustajatest ei soovinud uut Melchiori arvustada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Päevalehel tekkis ootamatu probleem. Keegi tunnustatud filmiarvustajatest ei soovinud uut Melchiori arvustada.
        Sest võistleva oligarhi rahastatud?
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

          Sest võistleva oligarhi rahastatud?
          Ei. Pigem see, et, noh, hästi ei saa öelda ja halvasti ütlemisel oleksid teatud tegelased aasta otsa vihased.

          Kommentaar


            Eesti filmidega olla üldse jama. Näiteks üks naislavastaja K.K. pidada eriti pahane olema ja kui keegi miskit negatiivset ütles, siis süüdistas, et inimene pole filmi näinudki.

            Ma kirjutasin kunagi üsna rõõmsa ja sõbraliku repliigi R.M. humoorika filmi Kratt kohta ja siis helistas produtsent ja ütles, et õrn lavastaja on väga solvunud ja palub seda, teist ja kolmandat maha võtta.

            Kui kirjutatakse midagi halvasti kultuslavastaja V.Õ. filmide kohta, siis saabuvad teised filmikorüfeed ja kisavad, et kirjutaja on täielik loll, Fellini, Bergman ja kõik muud olulised nägemata.

            Aga film, kus on tööd saanud sisuliselt KÕIK Eesti filmindusega seotud inimesed, siis selle kohta on vaja omamoodi julgust, et öelda, et see on üks haltuurana tehtud telesari, mida rõlge turunduseelarvega kinodes inimestele maha müüakse ja, kahjuks, ka kasumlikult.

            Kommentaar


              Minu meelest oli see teine Melchior filmina esimesest parem. Linn ja enamik tegelasi nägid keskaegsemad välja ja päris mitu kaunist rollisooritust. Peamine probleem on peategelane, kes on justkui 21. sajandi hipster moodsa habeme ja valgete hammastega ning imeskleb seda jubedat vanaaegset elu.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Ma pole ise näinud. Käisin ja vaatasin filmi The Fall ära, kus kaks daami ronivad kõrge torni otsa ja ei saa alla. Kui sul on kõrgusekartus, siis toimib kenasti. Üsna sarnaselt, kui see kunagine film Buried, aga kõik, mis on nö. inimsuhted selle torni kõrval, on veits tühi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Linnamäe Apteeker.
                  Liimets tegi Ekspressis selle ära.

                  Kommentaar


                    No see kummalise nimega mees tegi õhtulehes ka ära. Huvitav on asja juures see, et kuigi ma olen neid raamatuid mõnuga (väikse emmiga) lugenud, pole varem mingit isu olnud neid filme vaadata. Aga nüüd, pärast arvustust, täitsa nagu tahaks!

                    Kommentaar


                      Apteekri jätk oli parem kui esimene osa ning minu talupojamõistuse silmis above average eesti film. Kuigi peategelane on tõesti nagu telliskivist tellitud

                      Viljandi centrumis on kohutav helisüsteem, pidin ära mainima

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Kes ütleb, et mul seda juba ei ole?
                        A mis sul siis olemas on? (Klienditoe tõhusamaks muutmise nimel, mõistagi)
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                          A mis sul siis olemas on? (Klienditoe tõhusamaks muutmise nimel, mõistagi)
                          Mulle ei meeldi, kuhu see vestlus meid parasjagu viib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            No see kummalise nimega mees tegi õhtulehes ka ära. Huvitav on asja juures see, et kuigi ma olen neid raamatuid mõnuga (väikse emmiga) lugenud, pole varem mingit isu olnud neid filme vaadata. Aga nüüd, pärast arvustust, täitsa nagu tahaks!
                            Jääb segaseks kas sul on väike noks või ei ajanud raamat seda kõvaks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                              Jääb segaseks kas sul on väike noks või ei ajanud raamat seda kõvaks?
                              Mõlemat, muidugi. Aga see ei olnud üldse asja iva...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Daniel Kaluuya mängis mustanahalist rantšopidajat, kes taltsutas hobeseid. .
                                Ma hakkan nokatsit samamoodi kupu otsas kandma, aga šanss naisi võrgutada kahaneb märgatavalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X