320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

    Kommentaar




      05.30 algab see põhi värk pihta. Päris korralikult pani ikka.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        head nalja saab

        Kommentaar


          Poominator on välismaise jalgpalliportaali peaga löödud väravate top5-s sees !

          Kommentaar


            Kommentaar


              ssid.

              Lapsevanema sussid.

              Kommentaar


                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                Kommentaar


                  Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
                  Kuivõrd tolle rockooperi (või kuidas see ka välja reklaamiti) tegevus põhineb ikkagi tõsielul, siis kes selle Mäxi täidetud tegelaskuju prototüübiks on v kellel see tegelaskuju põhineb ?? Olen enda arvates Ruja asjadega enam-vähem kursis, aga seda küll läbi ei hammustanud...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kuivõrd tolle rockooperi (või kuidas see ka välja reklaamiti) tegevus põhineb ikkagi tõsielul, siis kes selle Mäxi täidetud tegelaskuju prototüübiks on v kellel see tegelaskuju põhineb ?? Olen enda arvates Ruja asjadega enam-vähem kursis, aga seda küll läbi ei hammustanud...
                    Põhineb küll tõsielul, aga ei ole siiski nii üksühene, et saaks nime külge panna - see konkreetne tegelane on väljamõeldud kuju, karikatuur erinevatest põhjakäinud-näinud-joonud trubaduuridest, keda oli ja on igal ajal.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      See more at itv.com/xfactorDownload Lucy's live performances on iTunes: http://bit.ly/S0y8WTVisit the official site: http://itv.com/xfactorWatch as Lucy Spra...
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Põhineb küll tõsielul, aga ei ole siiski nii üksühene, et saaks nime külge panna - see konkreetne tegelane on väljamõeldud kuju, karikatuur erinevatest põhjakäinud-näinud-joonud trubaduuridest, keda oli ja on igal ajal.
                        Okei, tänud selgituse eest. Ma mõtlesin, et äkki oli autoritel keegi konkreetne prototüüp, keda silmas peeti.

                        Kommentaar




                          Haha, ei tea, kus ma elanud olen, et seda enne ei teadnud, aga see on lihtsal eepiline või siis aapoline lugu ju.

                          Üle prahi sünnipäevalaul !

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Selliseid väravaid on seal liigas juba liiga palju.

                              Kommentaar


                                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X