320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Viimsi Piljardil oli selline raadioreklaam. Õe tuttavad käivad tihti seal piljardit mängimas ja ükskord, kui üks neist pidi autoga Viljandisse sõitma, tuli raadiost see reklaam.
    siis on: kes tead, see teab

    olgu :P

    Kommentaar


      ""Brian Cusworth (Tartu Rocki endine keskmängija - toim.) olnuks parim lahendus. Kui ta oleks koondises mänginud, poleks te välja langenud. Tema eeliseks oli juba see, et ta oli valge! Ma ei ole rassist, kuid Euroopas vaadatakse viltu, kui sul on koondises mustanahaline, kuid valget ameeriklast ei panda nii väga tähelegi!"

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        ""Brian Cusworth (Tartu Rocki endine keskmängija - toim.) olnuks parim lahendus. Kui ta oleks koondises mänginud, poleks te välja langenud. Tema eeliseks oli juba see, et ta oli valge! Ma ei ole rassist, kuid Euroopas vaadatakse viltu, kui sul on koondises mustanahaline, kuid valget ameeriklast ei panda nii väga tähelegi!"
        kelle suust tulid sellised sõnad?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Matic
          12345.

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            kelle suust tulid sellised sõnad?
            Veselin Matic
            arvas jah,et ta on ilgelt õige mees kes võiks hakata õpetama kuidas Eesti korvpalli päästa.
            Oleks need asjad vaid nii lihtsad nagu tema arvab.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              ja isegi kui asi olekski lihtne, siis mina ei poolda kodustamist mitte mingil juhul.. See on vale.

              Kommentaar


                Inimesed, kes töötavad, küsivad tihti pensionäridelt, kuidas nad oma aega veedavad?

                OK, ühel päeval sõitsime oma prouaga linna, et sisseoste teha. Olime poes vaid 5 minutit ja kui välja tulime kirjutas politsei parajasti trahvikviitungit.

                Astusime ligi ja ütlesime talle: "Tere! Kas sa ei võiks natuke ka pensionäridega arvestada ja meile mingit šanssi anda".
                Ta ignoreeris meid ja jätkas trahvi kirjutamist.
                Ma ütlesin talle, et ta on natsist siga!
                Politsei jõllitas mulle otsa ja hakkas uut trahvikviitungit kirjutama, sest kummid olid kulunud.
                Mu proua kutsus teda siis "kuradi türanniks"!
                Ta kirjutas teise trahvikviitungi valmis ja pani selle kojamehe alla eelmise kõrvale.
                Siis alustas ta kolmanda kviitungi kirjutamist.
                Nii kestis see 20 minutit: mida rohkem me teda solvasime, seda rohkem trahve ta kirjutas.
                Isiklikult see meid ei puudutanud. See polnud meie auto.
                Me tulime tegelikult linna bussiga.

                Me püüame nüüd iga päev natuke nalja saada kui pensionil oleme. Naer on tähtis meie vanuses
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  lühiülevaade ilusa elu alguseni jäänud päevadest ehitaja pilgu läbi:

                  * Nojah... ise olen Solarise peal kuskil Mai algusest. Mis jäi alguses kohe silma, oligi see ,et tööde tempo oli uskumatu. Mingigi tegevus toimus kaitseministeeriumi poolses osas, aga teise küljes valitses päevade kaupa enamasti vaikus. Kuskil nurgas keegi vähe kõpitses midagi. Samal ajal võis lugeda ja kuulata, millised grandioossed restoranid, butiigid ja krt teab mis kõik veel muudkui hoolsalt valmivad. Telekas anti muudkui promoesinemisi, et töö käib ööl ja päeval.... käis ta jee! Nii palju, kui mul tuttavate ehitajatega sellest juttu oli, tunnistasid nad pea kõik, et seda pressiplära lugedes-kuulates hakkasid nad lihtsalt suure häälaega naerma. Käisin ise vahel nädalavahetustel väljas... mõni mees oli veel siin ja seal, aga suured pinnad, mida oleks saanud väga edukalt teha, lihtsalt seisid. Samas-selge oli ju see, et tegemist ei ole mingi tavalise kortermajaga, kus vihutakse seinad-laed-põrandad valmis ja ok. Kogu sisustuse paigalduseks (ja seda ei olnud ju mingi laud ja kuus taburetti!!!) pidi ka mingi norm aeg jääma. Valgetes kiivrites asjapulgad aga jalutasid tähtsate nägudega ringi.... nende arvates oligi vist kõik korras. Mis krdi tööpuudusest sai siis ehitajate hulgas rääkida.... aga mehi lihtsalt ei toodud juurde. Ja nii see aeg kulus...
                  ÄRKAMINE!!! toimus kuskil Augusti lõpus, siis avastati, et oh püha tagumik!!!!... me oleme omadega sutsu jännis! No ja siis hakkaski see möll tuure koguma...kipsivennad panid hirmsa padinaga ees, kohe järel maalrid, kes veel osalt kinnikruvimata kipsile juba pahtlit selga uhmerdasid... nende vahel kakerdas põrandameister, kes üritas midagi maha sättida.... vahepeal tormas kohale plaatija, kes teatas, et ta ühineb ka seltskonnaga, nii et tõmmake koomale. Elektrike saabudes selgus, et natuke enneaegselt pandi seinad kinni, sest keegi polnud neile öelnud, et juhtmeid tuleb sinna ka vedada. Laia naeratusega pressisid ennast uksest sisse veel ka tuletõrjesüsteemi paigaldajad, kellel olid seal omad tegemised. Lõpuks oligi mõnel ruutmeetril koos terve kari ehitajaid, kes kõik üritasid midagi paigaldada, kohale panna, kinnitada.... saatjaks veel omakorda oma ülemuste õiendamine teemal-"et mis see kurat teil nii kaua aega võtab, seda ei ole midagi teha, paned nii, paned naa, keerad kinni ja kohe järgmised ja jälle paned nii....ja naa... ja nii....15mintsi ja valmis!" Kui siis kõik olid mõnda aega müdistanud, nagu tõelised kapitalistliku töö kangelased ja tundus, et hakkab juba nagu looma, ilmus kohale mõni valges kiivris tähtis tegelane ja tundis huvi, et mis siin üldse toimub? Vahepeal oli nimelt projektis tehtud mõned muudatused, mistõttu see sein ei pidanud üldse siin olema, vaid pisut teisel kohal, ukseauku ei pidanud üldse siia külge tulema ja lühidalt kokku võttes-tuleb lihtsalt uuesti teha.... Nii et mnjah... meil räägitakse siin, et meie palgad on arenenud riikide palkadest sellepärast väiksemad, et meie tööviljakus on ka kordi madalam. Aga on muidugi...sellise suhtumise juures ei saagi mingit efektiivsust tulla. Kui oleks algusest peale tehtud norm tempoga, oleks see maja olnud õigeks ajaks ka valmis. Siinkohal tervitan kõiki kolleege, kes tahavad ja oskavad korralikku tööd teha, aga kelle tahmised ja oskused nullitakse tihti ära kohati vohava lauslolluse poolt.

                  * no näed. ja mina nägin oma lühikese solarise karjääri ajal veel sellist hetke, kus valgekiiver jalutas peetriga ringi ja rääkis uskumatutest töövõitudest - näed kohe homme võtame sealt tellingud maha ja siin põrandakattepapid jne. et kohe-kohe on valmis. peeter naeratas ainult oma heatahtlikku naeratust ja kiitis takka et tore-tore. niipea kui härrad olid sealt nurgast lahkunud, hakkasid põrandamehed sissekäigu betoonpõrandat lahti freesima...mulle tundub, et ehitaja tõmbab kodanikule lihtsalt kotti pähe ja kogu selle jama eest maksavad investorid. töölised ka muidugi. aga noh elame näeme, saab siis valmis või ei saa. loodan et vähemalt president ja linnapea oma riideid värske värviga kokku ei määri - ehk suudavad turvamehed kõige hullema ära hoida.


                  [ehitusfoorum.com]
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Koht: üks Tartu keskkool
                    Aeg: 14.10.09
                    Osalised: 3 tüdrukut, hinnanguliselt 7-8.klass
                    Ilm: Tugev ja jahe tuul.

                    Esimene tüdruk(väljudes koolimajast): "Mine mun#i!"

                    2 minutit hiljem.Teine tüdruk: "Mine mun#i!"

                    1 minut hiljem. Kolmas tüdruk: "Tü#a, mis ilm!"

                    Kurb-naljakas!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Eesti apteekrite kogutud killud


                      Palun tablette enesetunde vastu! (Validol)

                      Kas teil on midagi lihaste venitamise vastu?

                      Palun palaviku kraadi! (Termomeeter)

                      Ибумакс, етo наркотик, да? (Ibumaks, see on narkootikum, jah?)

                      Soovin rasestumisvastast testi ...

                      Kas teil midagi pimesoole vastu on?
                      Kas te depressante müüte?

                      Palun kurgubatsille...

                      Palun kasvutablette...

                      Colgate lahustuvat teed (Coldrex)

                      Võtaks ühe klistiiri palun...

                      Panasonic peavalu vastu...

                      Beebihäda pillid...

                      Üks täiskasvanute nohu palun!

                      Midagi nina vastu...

                      Palun üks paratsetamool, üks ibuprofeen ja kas teil valuvaigistit ka on?

                      Saialille - taruvaigu diktatuur

                      Üks Playboy (Billy Boy)

                      Ma vaatan, et tilli teil küll ei ole!

                      Asotsiaal forte (Essentsiale forte)

                      Palun omamistablette kurgule

                      Palun üks Xymelin vuss-susseriga.

                      Palun midagi haava destilleerimiseks!

                      Imelik põletik pükstes!

                      Palun mulle Ferrari 44 siirup (Formel 44)

                      Palun seda mehhanismi, millega ninna saab tilgutada (pipett)

                      Tere, kas teil on päris apteek?

                      Selliseid vitamiine palun, kus oleks seda ultravioletkiirgust sees...

                      Kas teie apteegis tavalisi ravimeid ka müüakse?

                      Palun happeseepi! (Eucerini leelisevaba seep)

                      Palun mulle paha südame tablette (iivelduse vastu)

                      Klient: Mingid nohu tabletid olid? Apteeker: Kas nohu on kinnine või vesine? Klient: Ma ei tea, kumb parem on?

                      Ninaspreid- ükskõik kas Xymelini või Zoviraxi

                      Klient: Reisitablette! Apteeker: 10 tk on 40 krooni ja 100 tk 88 krooni, tuleb odavam. Klient: Ega mul nii paha pole!!!

                      Üks imbumbom (Lätlane soovis ibuprofeeni)

                      Palun rahuldav tee (rahustav)

                      Tiigipuuõli (Teepuuõli)

                      Kas magneesium on raud?

                      Palun midagi südame tagasihoidmiseks! (validool)

                      Palun 1 libastumisgeel...

                      Palun väikseid hamba pudeliharju... (hambavahe harjad)

                      Palun mulle imemistabletid trihhomnoos (Trachitol)

                      Minul on see partisanitõbi... (Parkinsoni tõbi)

                      Kas teil on meresurnusool? (Surnumere sool)

                      Klient: Ma tahan oma tädile radikuliidivööd osta. Apteeker: Kui suur on tema taljeümbermõõt? Klient: Talje, talje, talje... ta on nii küürus, et tal polegi enam taljet!

                      Ma olen kasutanud poolteist aastat neid tablette King Kong, kas ma võin neid edasi võtta? (Ginkgo Biloba)

                      Ei, seda litsaka otsaga lutti ma ei taha...

                      Kui palju see 100 milliliitrit on, kas üks liiter?

                      Patsient on vanem meesterahvas, arutleb apteekriga pikalt hambapasta teemal ja lõppjäreldus on selline: «Kui suudelda tahad, siis peab ikka seda hambapastat võtma, mis hingeõhku ka värskendab. Ega ma ei mõtle, et teid, mul on oma partner!»

                      Keskealine mees küsib apteekrilt vitamiine, seletab, et on kaks nädalat joonud ja nüüd tahaks taastuda võimalikult kiiresti.
                      http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                      Klavani debüüt Meistrite liigas!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Koht: üks Tartu keskkool
                        Aeg: 14.10.09
                        Osalised: 3 tüdrukut, hinnanguliselt 7-8.klass
                        Ilm: Tugev ja jahe tuul.

                        Esimene tüdruk(väljudes koolimajast): "Mine mun#i!"

                        2 minutit hiljem.Teine tüdruk: "Mine mun#i!"

                        1 minut hiljem. Kolmas tüdruk: "Tü#a, mis ilm!"

                        Kurb-naljakas!
                        Sama kurb-naljakas on mitmeid minuteid tugeva tuule käes 7.-8. klassi tüdrukuid passida.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                          Sama kurb-naljakas on mitmeid minuteid tugeva tuule käes 7.-8. klassi tüdrukuid passida.
                          mis sa tahad öelda, et sa ei passigi? vapsjee veider mees.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            mis sa tahad öelda, et sa ei passigi? vapsjee veider mees.
                            Kui tuul on üle 15 m/s ja temperatuur alla 10 kraadi, ei mängi küll välja...
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              kui tibi rinnaümbermõõt jagatud tuule tugevus on suurem kui Avogadro arv, siis võib passida küll.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                kui tibi rinnaümbermõõt jagatud tuule tugevus on suurem kui Avogadro arv, siis võib passida küll.
                                Aga kui tuuletugevus on 0?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X