320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti koondis lõi ühe nauditava kombinatsiooni tagajärel meeletult ilusa värava, millele vastased vastasid nelja täiesti mõttetu väravaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
      Eesti koondis lõi ühe nauditava kombinatsiooni tagajärel meeletult ilusa värava, millele vastased vastasid nelja täiesti mõttetu väravaga.
      Kunagine kuulus nali oli see, kuidas Pohlak andis ülevaadet Island-Eesti mängust. Kuna pilti polnud ja ajairjanikke ka raskel ajal kohale ei sõitnud, siis küsiti ikka Pohlakult. Jutt olevat olnud umbes selline, et meie meeskond mängis imeliselt ja ründavalt. Ime, et islandlased auga pääsesid jne. Selle peale oli lehes olnud pealkiri: Eesti mängis taas ilusat jalgpalli (SUURELT JA RASVASELT), all väikses ääres Island - Eesti 3:0

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Kunagine kuulus nali oli see, kuidas Pohlak andis ülevaadet Island-Eesti mängust. Kuna pilti polnud ja ajairjanikke ka raskel ajal kohale ei sõitnud, siis küsiti ikka Pohlakult. Jutt olevat olnud umbes selline, et meie meeskond mängis imeliselt ja ründavalt. Ime, et islandlased auga pääsesid jne. Selle peale oli lehes olnud pealkiri: Eesti mängis taas ilusat jalgpalli (SUURELT JA RASVASELT), all väikses ääres Island - Eesti 3:0
        Ja kõrval oleval skeemil olid märgitud Eesti meeskonna löögid väravale. Olid ajad...

        Kommentaar


          There are only 10 types of people in the world —
          those who understand binary, and those who don't.

          Why do mathematicians always confuse Halloween and Christmas?
          Because 31 Oct = 25 Dec.
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            Shit my dad says
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Seda lugedes tundus kohati, et olen peast segi või siis see nn. politoloog liiga palju seeni söönud.
              Tuntud USA politoloog George Friedman esitab raamatus „Järgmised 100 aastat” oma nägemuse tulevikust. Friedmani arvates saab Poolast maailma suurvõim ning Venemaa üritab ka edaspidi endist mõjupiirkonda tagasi saada ning saavutada endise Nõukogude Liidu piirid.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Läti-Eesti sõpruskohtumine jalgpallis. Eestlased ei jõua kohale. Peale poolt tundi rassimist löövad lätlased esimese värava.

                  Kommentaar




                    Oleme jõudnud selleni, et Mees+Naine liidet peab nüüd paraadiga promoma hakkama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                      Läti-Eesti sõpruskohtumine jalgpallis. Eestlased ei jõua kohale. Peale poolt tundi rassimist löövad lätlased esimese värava.
                      Parem oleks selline lõpp:
                      Peale poolt tundi rassimist löövad lätlased esimese värava, õnneks oma väravasse.

                      Kommentaar


                        Kindlasti on see olnud, aga Eesti ja Brasiilia mäng on tulemas, ning Brasiillased leiavad hoopis et parem on linna peale pidutsema minna . Loosivad siis et Robinho lähen üksinda mängima . Pärast tuleb välja et seis jäi 2:2 küsitakse, et kuidas see nüüd juhtuda sai. Robinho sellepeale: "Ah, sain 7. min. punase kaardi."
                        Jalgpall

                        Kommentaar


                          K:Mida teeb lätlane kui on võitnud jalgpalli MMi?
                          V: Paneb playstationi kinni ja läheb magama.
                          Jalgpall

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -MarkusTheGreat Vaata postitust
                            Kindlasti on see olnud, aga Eesti ja Brasiilia mäng on tulemas, ning Brasiillased leiavad hoopis et parem on linna peale pidutsema minna . Loosivad siis et Robinho lähen üksinda mängima . Pärast tuleb välja et seis jäi 2:2 küsitakse, et kuidas see nüüd juhtuda sai. Robinho sellepeale: "Ah, sain 7. min. punase kaardi."
                            No öelge mulle üks vutifänn, kes seda nalja ei teaks..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -MarkusTheGreat Vaata postitust
                              Kindlasti on see olnud, aga Eesti ja Brasiilia mäng on tulemas, ning Brasiillased leiavad hoopis et parem on linna peale pidutsema minna . Loosivad siis et Robinho lähen üksinda mängima . Pärast tuleb välja et seis jäi 2:2 küsitakse, et kuidas see nüüd juhtuda sai. Robinho sellepeale: "Ah, sain 7. min. punase kaardi."
                              Algselt postitas -MarkusTheGreat Vaata postitust
                              K:Mida teeb lätlane kui on võitnud jalgpalli MMi?
                              V: Paneb playstationi kinni ja läheb magama.
                              Jalgpalli anekdoodid

                              Kommentaar


                                Puhh ja Notsu röövivad panka.
                                Tellerid naervad neile näkku, et mis vargad teie sellised olete - ei maskeeringut, ei relvi!
                                Puhh toksab Notsut ja ütleb: "köhi nüüd."
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X