320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra, kung fu ... räägi siis veel tööst allikatega. Taekwondo monkeys, just!
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: "Ma ei tunne, et tahaks. Tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid
      natuke."Ütlesin: "MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!' Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poisssõber siin planeedil lausa vihkab
      kuulda: " Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi
      piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi." Minu hämmeldunud vaatele reageeris ta üteldes: "Kas sa ei võiks mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sinu heaks magamistoas teen?"
      Mõistes, et midagi sel ööl ei toimu, jäin magama.Järgmisel päeval võtsin töölt vaba päeva, et veeta temaga aega. Me läksime välja lõunatama ja siis shoppama ühte suvalisse suurde poodi. Ma kõndisin temaga ringi, kuni ta proovis mitut erinevat kallist kostüümi.Ta ei suutnud otsustada, millist võtta, nii ma ütlesin, et võtame siis kõik.Ta tahtis uusi kingi oma uute riiete juurde, ma ütlesin: "Võtame igaühe
      juurde ühe paari."Läksime juveeliosakonda, kus ta valis välja ühed teemant kõrva-rõngad. Ma ütlen teile, ta oli nii erutatud. Ta vist mõtles, et vaid veidi veel ja ma olen omadega läbi. Arvan ta üritas mind proovile panna, sest ta küsis veel üht tennise käevõru, kuigi ta ise tennist ei mängi.Ma arvan, ma hämmastasin teda kui ütlesin vaid. "See sobib, kallis." Ta oli peaaegu seksuaalset rahuldust saamas kõigest sellest erutusest.
      Ootusärevalt naeratades ütles ta lõpuks: "Ma arvan, see on kõik, kallis.
      Lähme kassasse." Ma suutsin end vaevu talitseda, kui poetasin: "Ei kallis. Ma ei tunne, et tahaks."Ta nägu läks täiesti plassiks, kui ta küsis: "Mida?" Siis ütlesin: "Kallis! Tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi."Ja just siis, kui tal oli ilme nagu ta hakkaks mind kohe tapma, ma lisasin: "Miks ei võiks sa mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sulle osta võin?"Nagu te isegi mõistate, tol õhtul ma seksi ei saanud . aga vähemalt see tibi
      teab, et ma olen tast targem.
      AILTON

      Kommentaar


        tra kui tore

        Kommentaar


          Priceless

          Kommentaar


            Istuvad kongis kolm kinnipeetut. Jutuhoos uuritakse millega keegi on hakkama saanud.
            Esimene kiitleb et lõi viis meest maha, teine jõmm oli seitse maha löönud, kolmas aga oli väike väeti vanamees, kellelt ka uuriti põhjust. Vanamees vastas et on sitakeeraja. Teised seepeale naeru lagistama, et mis saasta sina ka teha saad.
            Kõik rahunesid kuni tuli söögikord ja toodi vähe kuuma suppi. Vanamees aga ootas kuni meestel supp söödud ja virutas siis oma kuuma supi mööduvale valvurile kraevahele. Viie minuti pärast löödi kongi uks vihaga lahti ja sisse tormasid viis ambaali. "no raisk, ja sina vanaätt kao seitsmendasse kongi ja ära koperda jalus, meil on siin tegemist!

            xx

            Kaks meest läksid jahile. Äkki märkavad metsas koobast. Loobivad siis kive koopasse, kui äkitselt hüppab sealt karu välja.
            Mehed kiirelt punuma. Karu hakkab neid juba kätte saama, kui mehed otsustavad puu otsa ronida.
            Jahimehed istuvad puu otsas ja karu käib tigedalt ümber puu. Lõpuks otsustab karu hakata jahimeeste järele puu otsa ronima.
            Üks jahimees sihib püssiga karu ja ütleb
            -Nii, nüüd lasen tal muna ära.
            Paneb paugu ära, kuid selle peale lähen karu veel vihasemaks ja ronib edasi puu otsa.
            Jahimees
            -Nii, nüüd lasen tal riista ära.
            Teine jahimees
            - Kurat, lase talle pähe, ma näen ta näost ära et ta ei roni meid siia keppima!
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Nightchati Kristina pole eesti meestest õiget maiku suhu saanud

              Kanal 11 nightcahti kaunis saatejuht Kristina Shutova võrdles oma seksikogemustele tuginedes avameelselt eesti ja vene mehi.

              Kommentaar


                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                Walmart is officially selling Obama Christmas ornaments this year. We can now legally hang a nigger from a tree.
                Ma kontrollisin, ja see ei vasta tõele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                  Ma kontrollisin, ja see ei vasta tõele.

                  Kommentaar


                    The Chaser's Craig Reucassel runs new tourism campain slogans past visitors.S01E03.

                    Kommentaar


                      Soovituskiri.

                      Programmeerija Jaan Kivi on töötaja, kelle võib enamasti leida
                      oma laua tagant. Jaan Kivi töötab iseseisvalt ega pea käima
                      tööaega raiskamas kolleegidega kõnelemise peale. Alati on
                      ta lahkesti nõus töökaaslasi aitama kuid kunagi ei jää seetõttu
                      tal ülesanded tähtajaks täitmata. Tihti peab aega nõudvaid lisa-
                      kohustusi ja oma oskuste täiendamist tähtsamaks kui kohvi-
                      pause. Kivi iseloomustab tõsiasi, et tal pole vähimalgi määral
                      edevust, olgugi et ta on demonstreerinud äärmiselt põhjalikke
                      erialaseid teadmisi. Olen kindlalt veendunud, et Jaan Kivi ei ole
                      osakonnas mitte ainult vajalik, vaid vaatamata noorusele lausa
                      asendamatu töötaja. Soovitan direktsioonil Jaan Kivi tingimata
                      edutada, ehkki vanemate kolleegide seas võiks see vastasseisu
                      vallandada.

                      HILISEM TEADE

                      Kui ma seda ettekannet koostasin, mis teile varem saadeti,
                      vahtis too idioot mul selja taga. Palun lugege seda üle rea.

                      Kommentaar


                        Üks loll nali msnist.

                        Urmas ütleb (14:03):
                        ERR: Vahistati 2 Togo jalgpallimeeskonna rünnakus kahtlustatavat
                        Urmas ütleb (14:04):
                        järelikult mängsid 4-4-2

                        Kommentaar


                          http://www.liveleak.com/view?i=213_1263927902

                          Kommentaar


                            Päris huvitav ala

                            Kommentaar


                              See pole midagi. Kunagi isa pidas sünnipäeva ja üks külaline lasi sellise untsaka, et püksid aanuse juures kärisesid. Mutt õmbles naks-naks kokku ja pidu läks edasi.

                              Kommentaar


                                Peeter Rebane -"Tallinna kultuuritegu 2009" laureaat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X