320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://tallinnadhs.ml.ee/atp/failid/...aisa.64157.htm nalja elust enesest.

    Kommentaar


      Alljärgnevalt mõned väljavõtted sellest, milliste nimetustega Eesti kaubandusvõrgus on erinevaid tooteid müüdud.

      Keraamiline kohikann
      Kakakoivad
      Suitsu sea kotid
      Koomavastane šampoon
      Kreekäpali tort (kreeka pähkli)
      Mood ja kondoom (Moet & Chandon)
      Importnaistenahast käekindad
      Allhinnatud naiste dressid
      Pähklikoore jäätis
      Külmutatud kakapulgad
      Jämesool (müüdi soola)
      Seefiir Kapuutsinom (capuccinomaitsega sefiir)
      Kuumsuitsu loheribi (isegi lõheribi on veider toode)
      Kuivatatud särk (kalaletis)
      Keskturu kioskis müüs venelannast müüja mõni aasta tagasi kondiitritoodet "Napoleoni kübar". Sel oli hinnasilt kirjaga "Napoleoni kääbu". Sõna "kääbu" oli hiljem õigemaks parandatud ja lõpptulemus - "Napoleoni käbu".
      Seapraad Küpse tussukas (hiljem parandati "Seapraad KüpsetusSukas")
      Ameerikast saabunud kiri aadressiga "Lääne-Nikumaa"
      Neeru oad (kidney beans = aeduba)
      Suitsupask (suitsutatud seapõsk)
      Laima hõbedase ümbrisega assortiikarp "LAIMA HäBE"
      Meestemasinal kootud kampsun
      Hapuhoor
      Seapraad loomalihast
      Neljaviljapuuder
      Portsjonkaka (kassatšekil pärast 1 portsjonilise kakaopaki ostmist)
      Piibulehe lõhnaga rulldeodorant
      Kehakaal (Mustamäe Prismas müügil)
      Peedi-küüslaulu salat
      ACE Genital (kaubaks oli Ace Delicate)
      Õuna-kabatski püree
      Brelok jaanes (see oli jänesekujuline karvane võtmehoidja)
      Müügil õunad "Triibu" (tegelik sort oli Treboux)
      Keemilise puhastuse tšekk: "Jope, sinine, ka p**** ääres karv."
      Menüüs: oina munad - väga head, tervendavad naiste orgasmi
      Värske lesk (kalaletis)
      LITSID KOGU PERELE SAKSAMAALT (JALATSIpoe aknal)
      Tussikeel "Palmolive"
      Juuksevärvi õpetus: "Proovi värvi ühe ruutmeetrisel peapiirkonnal"
      Tuleauk (kalaletis)
      Elustav šampoon
      Kiimavastane šampoon
      Prismas lasteraamat "Siil Fritsuke"
      Poe aknal: "TOPID NAISTELE - 60kr"
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        tubli kolmas koht!

        Kommentaar


          Pole mõtet norida.. vaevalt ma hakkan sul selle teema 79 lehte läbi vaatama ja mõtlema kas minu nali on siin juba üleval või ei.

          Kommentaar


            ei ole mõtet pahandada, pronksist mädal ikkagi. mina olen rahul.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              pealegi on klassika moes. eston ütles.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                pealegi on klassika moes. eston ütles.
                eston ei tea moest midagi!

                Kommentaar


                  Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                  eston ei tea moest midagi!
                  Eston teab ainult klassikast!
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                    eston ei tea moest midagi!
                    klassika on alati moes!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      vaevalt ma hakkan sul selle teema 79 lehte läbi vaatama
                      40. Tehke oma elu lihtsamaks.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Today, in the middle of the night, I was punched in the face by my frightened girlfriend who had just been awakened by her own fart. FML

                        Kommentaar


                          Äkki on ka enne olnud, aga pohh.

                          Need tsitaadid on pärit raamatust "Seksuaalsed avameelsused". Raamatu autor on Aleksei Vinogradov, ajakirjanik, kes on töötanud 10 aastat ajalehe tutvumiskuulutuste rubriigis. Raamatu kirjutas oma 10 aastase töö jooksul tutvuda soovijate intervjuudest ja kirjadest tehtud märkmetest. Head lugemist )




                          * Üks tüdruk istus terve õhtu mu süles ja lömastas mu meheau. Millega me kõik teda elustada ei proovinud:
                          piiritusega proovisime, sinepiga, äädika kontsentraadiga ja isegi bensiiniga nühkisime. Ei midagi - rippus ikka nagu kalts, valge, nagu väike laip, polnud millegagi isegi vetsu minna, rääkimata siis armastusest. Kuid kuumavee kompressidega õnnestus meil ta hommikuks siiski ellu äratada (mees,
                          28 a)
                          * Me viskasime juba pikali, kuid siis ta ikkagi palus mul näidata talle oma passi. Ma panin tule põlema ja otsisin passi kapist välja. Ta haaras passi, lehitses seda 9. leheküljeni, mis oli tühi (perekonnaseis) ja kinkis mulle unustamatu öö. Kahjuks vaid ühe - ma näitasin talle venna passi
                          * Töötan lukksepana naiste vabrikus. Terve päeva naiste sees aga õnne ei ole - ainult erektsioon
                          * Kohtingule ilmus krokodilli näo ja ingli hingega naine. Silmad rohelised, hambad kollased, huuled sinised. Ma jõin ära kaks klaasi viina. Magasime kõrvuti. Nii nad raisad paljunevadki (mees, 37 a)
                          * Hiljuti sain teada, et minu 70. aastane vanaisa seksib vanaemaga ikka veel. Armastuseks seda nimetada ei saa, kuid sahmimist oli kõvasti: justkui Vinni Puhh oleks keelitanud Notsukest õhupalli järgi minema. Aru ma ei saa, milleks neil preservatiivi vaja oli? Ehk panevad hammaste vahele, et proteesid ei koliseks? (mees, 32a)
                          * Kui seksin pedas õppiva neiuga, siis on tunne, justkui piinaks elus õpetajat (mees, 20a)
                          * Ma ei unusta iial oma esimest armastust, tänu millele sain teada, kus asub meie linna suguhaiguste dispanser (mees, 16a)
                          * Traumatoloogina tahaksin ma hoiatada mehi, et oraalse seksi harrastamine tasakaalutu psüühikaga naisega on ohtlik. Igasuguseid asju võib juhtuda.
                          Vähe sellest - juhtubki. Ma pole küll kirurg, kuid teen suurepäraselt vahet sellel, mida annab külge tagasi õmmelda ja mis on puhta p***s (mees, 40 a)
                          * Sukkpüksid "Levante" ei pidanud vastu minu kohtingule 30. aastase mehega, kes hindas naises kõige enam tema hinge.
                          * Ta naases isegi Sotsist süütuna.
                          * Mäletan, et mina olin siis viisteist ja tema 16, kui me hakkasime kasutama preservatiivi sellel, mis tal selleks ajaks juba kasvanud oli (naine, 29 a)
                          * Kuidas ma saan kirjeldada oma armuseiklust: seal oli pime, ma ei näinud mitte midagi (naine, 18a)
                          * Mina armastasin üht kutti, aga tema katsus mind kätega - nagu tõbras (naine, 14 a)
                          * Romantilisi õhtuid ei ole mul veel olnud, sellepärast tahangi saada tuttavaks kutiga, kellel oleks raha (naine, 18 a)
                          * No te ju teate millega lõppeb romantiline õhtusöök küünlavalgel: hommikule sulavad kaks magamata keha üheks kramplikuks ja lühikeseks suguaktiks (naine, 20a)
                          * Igal suvel sõidavad meie külla linnatüdrukud ja toovad kaasa tripperi, aga meie siis ravime end terve talve (mees, 26a)
                          * Tra - tahaks olla tüdrukutega kultuurne, aga käed haaravad ise tisside järele (mees, 20a)
                          * Kuidas rääkida tüdruk ära sedasi, et ta ootaks sind sõjaväest ära. Väga lihtne. Minu sõber tegi nii, et lubas, et kui pruut teda petab, siis põletab maha pruudi korteri ja laseb automaadist maha kogu pruudi pere. Pruut kirjutas talle sõjaväkke iga päev (mees, 20a)
                          * Tänapäeva mehed on kõik impotendid. Tuled neile vastu, oled intiimse lähedusega nõus, aga neil jama jama otsa. Ja kõik väidavad, et siiani oli neil selle asjaga kõik korras, aga vat täna küll ma liigutasin end valesti, küll ütlesin midagi, küll hakkas koer õues haukuma (naine, 50a)
                          * Iseenda pulmast ma osa ei võtnud. Kukkusin ära. Mis ja kuidas, ei mäleta (mees, 22a)
                          * Ma sain aru, et ma ei saa realiseerida oma seksuaalfantaasiaid, sest elan kauges külas. Kohalikud tüdrukud ei suuda mõista, mida ma vajan. Seks kahe naisega külas ei õnnestu: nad tapavad teineteist ära. Meil on küll üks pede, kuid see peidab ennast kõigi eest. Ma olen jõudnud proovida vaid seksi kahe mehe ja ühe naisega. Naine oli meist 30 aastat vanem ja väga purjus, hiljuti suri ta vanadussurma (mees, vanust ei ole märgitud)
                          * Minu ex sundis mind endaga abielluma. Tema olevat nimelt tätoveerinud oma tagumikule minu nime ja armastusavalduse mulle. Mina ei uskunud, kuid siis võttis ta püksid jalast ja näitas mulle. Oligi - mitte ainult nimi vaid perekonnanimi ka. Mina temale mehele ei läinud, kui nutan siiamaani iga kord, kui tuleb meelde, et mu perekonnanimi kaunistab võõrast tagumikku
                          * Tutvusin jube süütuga. Ta tuli minuga kohtama ja tõmbas juba kodus kondoomi otsa. Me saime kokku esimene kord ja ma tegin talle ettepaneku minna linna peale kõndima. Külma oli 20 kraadi. Ta kannatas nagu loll ja hiljem tunnistas mulle nagu loll üles, et tal on vaja kondoom ära võtta.
                          Läksime suvalisse trepikotta. Ta läks kõrgemale, mina aga jäin alla valvesse. Oli jube külm - ootasin 20 min ja siis läksin ära trammi peale.
                          Mina ei tea , mis edasi sai (naine, 18a)
                          * Oma esimese mehega elasin üks aasta. Lahutuse ajal esitas ta mulle arve kõigest, mille eest ta maksis. Neli šokolaadi, kaks kimpu lilli, kontserdipilet, sussid "8-ks märtsiks" - ta oli kogu meie kooselu jooksul kõik, mis ta minule kulutas, kirja pannud. Ma nutsin end tühjaks ja siis koostasin täieliku arve kordadest, kui temaga magasin - 1 kord 100 rubla.
                          Sellega katsin tema poolt minule tehtud kulutused ja üleüldse jäi ta mulle veel võlgu (naine, 29a)
                          * Mina ja mu sõber armusime ühte ja samasse tüdrukusse, kuid selleks, et mitte rikkuda oma sõprust otsustasime tüdruku peale kaarte mängida. Kes võidab - see saab tibi endale. Mängisime - kõigepealt kaotas tema mulle 9 tüdrukut, siis mina talle 14. Üks on - see mida jagasime. Pean talle leidma veel 13, muidu hakkab protsent jooksma (mees, 17a)
                          * Hiljuti sain aru, miks tüdrukud kardavad võõra mehega liftis sõita.
                          Sellepärast, et lift võib kolmeks tunniks kinni jääda. Aga käia naisterahval tualetis pisikesse liftipilusse pole sugugi meeldiv. Mina nt keerasin selja, aga mõni teine oleks jõllitanud silmad punnis (mees, 17a)
                          * Mehed ei oska kurameerida ja kõik kutsuvad voodisse. Mina ei saa nii kohe:
                          enne on ju vaja teineteisest kõik välja uurida ja vanduda vastastikust armastust (naine, 63a)
                          * Minu isiklike vaatluste põhjal: voodis kõik blondid ohivad õrnalt, brünetid oigavad, satäänid aga on vait nagu kalad - ajavad silmad punni ja jõllitavad kalameest (mees, 29a)
                          * Tutvusin ajalehe kaudu nais-kraanajuhiga. Ta on vist tõesti kraanalt kukkunud. Ei jõudnud õieti teregi öelda, kui juba pulmajutt lahti läks (mees, 34a)
                          * Olen juba 6 korda kohtamas käinud, kuid kätte pole end veel kellelegi andnud (mees, 15a)
                          * Sain teada, et mu parim sõber magab vahest mu naisega. Võtsime temaga "meestejutu tarvis kaks viinaja leppisime kokku, et tema teeb mulle piiranguteta volituse oma "Zigulile" ja mina ei piira tal minu naise keppimist (mees, 41a)
                          * Hulle on igasuguseid. Meie trepikojas elab üks selline. Sööb kasse ja magab kumminaisega. Arvab, et on abielus. Ükskord oli neil isegi lahutus - tõstis oma kummist naise trepikotta ja võttis tagasi alles kahe tunni pärast. Kes selliseid haiglast välja laseb? (naine, 19a)
                          * Ei saa aru, mida tähendab kuulutuses "tõsiste kavatsustega". Kas see tähendab abiellumist või seksi ilma naeratuseta. Kuidagi nii, et hambad ristis ja seksi ajal pöördutakse perekonnanimesid pidi ja orgasmi ajal on vaja tänada, et "aitäh, et tegite seda tõsiste kavatsustega"? (mees, 31a)
                          * Terve öö otsisime selles maha jäätud külas preservatiivi. Usute - ei leidnud. Kohalikud elanikud olid sellest siiski kuulnud. Üks kutt oli ehk korra näinudki, kuid temal ka ei olnud. Kurb. Kobe tüdruk oli (mees, 20a)
                          * Jälle jõid naabrid öö otsa armastuse terviseks ja hommikul käis miilits neid lahutamas
                          * Mul oli kummaline armuke, kes iga öö järel palus mul anda talle mu aluspüksid mälestuseks. Sain tema saladuse teada: ta pesi neid ja kinkis siis oma naisele tähtpäevaks. Peale seda võtsin teda vastu vaid pükstes like "60aastat jalgpalli" ja siis ta neid enam mälestuseks ei küsinud (naine,
                          32a)

                          Kommentaar


                            "Miks minna Viljandisse, kui saab ka minna Viimsi Piljardisse"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              "Miks minna Viljandisse, kui saab ka minna Viimsi Piljardisse"
                              Ma ei saanud aru.
                              Aga miks minna internetti, kui saa külmkappi panna serbetti ? vms?
                              ic ic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                                Ma ei saanud aru.
                                Aga miks minna internetti, kui saa külmkappi panna serbetti ? vms?
                                ic ic
                                Viimsi Piljardil oli selline raadioreklaam. Õe tuttavad käivad tihti seal piljardit mängimas ja ükskord, kui üks neist pidi autoga Viljandisse sõitma, tuli raadiost see reklaam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X