320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Solgite siin teemat, krt. Kõtt ja bänn! Võehh...
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
      12,50.- võtad ära 1,50 mõlemalt, kokku 3 ja see on Vasja oma. Jääb nii, et 11 on mõlemad maksnud, ehk kahepeale 22.- ja lisad Vasja kolmeka, saad oma 25.-
      Tõsiselt? Sa vist ei taha teada mitmenda klassi mateeksam see oli ...
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Tõsiselt? Sa vist ei taha teada mitmenda klassi mateeksam see oli ...
        Sellised ülesanded kipuvadki olema tavaliselt mingi 4-5-6 klassi harjutused, sest täiskasvanud inimese mõistus ei suuda seda nn. "õige" loogikaga võtta.Sama : kaks hiir kõnnivad metsas, võta ühel hiirel 1 jalg ära ja teisel ka midagi ära. Mitu alles jääb... V: Ühele hiirele jääb 3 jalga,pea,keha ja saba. Teisele hiirele : ainult 3 jalga, sest ülejäänud keha võtsid ära.
        Veits nalja. ic ic .

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu Vaata postitust
          Kaks venda ostavad poest kommikarbi, hinnaga 25 eek. Kumbki paneb 12.50 välja. Päeva lõpus avastab poevanamutt, et kommid maksid hoopis 20.- ja saadab tüüpidele viieka tagasi. Käsib viieka lao-Vasjal meestele viia, see aga võtab kolm endale, tüüpidele annab kummalegi ühe krooni tagasi. Seega on mõlemad tüübid maksnud 11.50, ehk kahepeale kokku 23 eeki, laomehel on veel kolmekas. Kokku siis 26, siit küsimus: kust tekkis kroon?


          Lahendage ära, öelge kui kiirelt hakkama saite.

          Seda ei saa võtta selle 12.50 järgi...kuna..kui kommikarp maksis 20,maksid poisid kumbki tegelt 10 kr.+1 kroon tagasi=11+11=22+3 krooni selle venelase oma=25 ja kui isegi tuli kokku 26 kr,siis Vasja ei pannud tähele et tal oli kroon veel tasku põhjas

          Kommentaar


            peaks proovima reaalselt läbi teha. ja kui hakkabki 1-krooniseid üle jääma... siis täna ma magama ei lähe! kas kommikarbi hinda võib tõsta ka, või toimib see rahapuu ainult 25 eeguse karbi puhul?

            Kommentaar


              Algselt postitas -pennu- Vaata postitust
              Seda ei saa võtta selle 12.50 järgi...kuna..kui kommikarp maksis 20,maksid poisid kumbki tegelt 10 kr.+1 kroon tagasi=11+11=22+3 krooni selle venelase oma=25 ja kui isegi tuli kokku 26 kr,siis Vasja ei pannud tähele et tal oli kroon veel tasku põhjas
              Kurat aga ma ikka ei mõista. Nad ju maksid 12.50 sest nad ei teadnud ju et see kommikarp 20eeku on algselt. andsid 12.50 ära, ja siis hiljem said mõlemad 1e tagasi. ma tean et jah su lauses on mingi loogika, aga ma tund aega täna seda poissi juba lahendanud ja juhe nii sassis :S

              Kommentaar


                , klounid.

                Kommentaar


                  pole naljakas :S mu sõbra isa ei osanud seda lahendada, mu sõbranna isa ei osanud lahendada. mõlemad ülimad geeniused ja nüüd ma tulen soccerneti ja mingid tüübid naeravad lihtsalt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Kurat aga ma ikka ei mõista. Nad ju maksid 12.50 sest nad ei teadnud ju et see kommikarp 20eeku on algselt. andsid 12.50 ära, ja siis hiljem said mõlemad 1e tagasi. ma tean et jah su lauses on mingi loogika, aga ma tund aega täna seda poissi juba lahendanud ja juhe nii sassis :S
                    millest sa aru ei saa, nad maksid 11.50 mõlemad, kuna 1,50 maksid nad vasjale. 10 tegelikku hinda ja 1 said tagasi.

                    vale lähenemisega võid jah ennast lolliks mõelda, lastele ei tohiks kah nii õpetada

                    Vasja 3 krooni on 23 krooni sees juba

                    Kommentaar


                      täiesti perses aga okei.

                      sain ka lõpuks aru, jee.. tänud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        täiesti perses aga okei.

                        sain ka lõpuks aru, jee.. tänud
                        wtf. Ma arvasin et sa said ise aru ja olid jube uhke, ning seetõttu tulid siia küsima kui kiiresti teised asja lahti hammustavad.

                        Kommentaar


                          Oot, mehed, te räägite siin tõsiselt, mitte ei tee nalja? Tegemist oli tüüpilise pseudoprobleemiga mis enda jaoks välja mõeldakse, kui tulemuse saavutamiseks kasutatakse valesid arve. Taipamise ajaga polnud nagu suurt miskit peale hakata - ülesannet lugedes tekkis kohe küsimus, et miks selline arvutuskäik tehti. Aga see ongi ju nalja teema, ekju?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            http://www.youtube.com/watch?v=8pVxN...ayer_embedded# vaadake neid kutte

                            Kommentaar


                              pohh ju. me hüppasime kunagi mustamäel samamoodi lumme kuskil 5 meetri kõrguselt.

                              Kommentaar


                                on väike vahe kas 5 meetri pealt või 5-korruselise maja katuselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X