320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Keegi viitsib netopalga arvutamise skeemi kirja panna? Et täpselt mitu protsenti mingit maksu maha läheb. Ütleme, et bruto on 900€. Kurat, kas see töötuskindlustusmaks on 1,4 või 2,8?

    Ma tänan väga.
    http://palk.crew.ee/

    Kommentaar


      Nüüd vahelduseks üks rumal küsimus ka - kas ja kuidas oleks võimalik Eestis saada endale selliseid kanaleid nagu Skysports, Fox Soccer Channel või Gol TV ?

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Keegi viitsib netopalga arvutamise skeemi kirja panna? Et täpselt mitu protsenti mingit maksu maha läheb. Ütleme, et bruto on 900€. Kurat, kas see töötuskindlustusmaks on 1,4 või 2,8?

        Ma tänan väga.
        Siin ka üks


        Töötuskindlustus on 2,8% töötajale ja 1,4% tööandjale.

        Kommentaar


          Kas elektriboilerit on mõtekas 2-3 päevaks välja lülitada?
          Pean silmas seda, et kas selle paari päevaga hoiab rohkem elektrit kokku kui hiljem vee soojendamine toatempertuurilt soojaks?
          Keeruliselt sõnastatud, aga loodetavasti saite ikka aru mida mõtlen.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kas elektriboilerit on mõtekas 2-3 päevaks välja lülitada?
            Pean silmas seda, et kas selle paari päevaga hoiab rohkem elektrit kokku kui hiljem vee soojendamine toatempertuurilt soojaks?
            Keeruliselt sõnastatud, aga loodetavasti saite ikka aru mida mõtlen.
            Oled sa kindel, et paari-kolme päevaga vesi toatemperatuurini jahtub? Ma kahtlen selles.

            Teoreetiliselt võiks ju väljalülitamisel kokkuhoid mingil määral olla, sest 70-kraadine vesi jahtub ilmselt kiiremini kui 40-kraadine. Seega võiks pidevalt 70 kraadi juures hoidmine olla energiakulukam kui ühe korra üles soojendamine.

            Paar aastat tagasi sai üks 120 l elektriboiler ostetud ning minu mäletamist mööda oli ta päevane energiakulu vee maksimumtemperatuuril hoidmiseks (ilma sooja vett kulutamata, eksole) paberite järgi umbes 5 krooni ehk umbes 3 kWh.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Paar aastat tagasi sai üks 120 l elektriboiler ostetud ning minu mäletamist mööda oli ta päevane energiakulu vee maksimumtemperatuuril hoidmiseks (ilma sooja vett kulutamata, eksole) paberite järgi umbes 5 krooni ehk umbes 3 kWh.
              3 kWh sellise boileri puhul teeb ööpäevas ca 20 kraadi temperatuurilangust.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Mul on Electroluxi 75 liitrine ja kütteaeg on 3 tundi.
                Kasulikum on tõesti ta vist välja lülitada.
                Üks rumal küsimus veel. Bolieri peal on nupp 1/1 või 1/2 POWER. Mida kuradit sellega teha saab ja milleks see kasulik on?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Nii,plaan oleks homme grillima hakata,aga eelmine grill andis otsad.Samas on rahaga kitsas käes ja küsimus oleks ,et kust ja mis hinnaga ma võiks saada kõige odavama grilli.Midagi mis ajab asja ära,aga kindlasti mitte need 1 kordsed grillid.Aitähh.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Mul on Electroluxi 75 liitrine ja kütteaeg on 3 tundi.
                    Kasulikum on tõesti ta vist välja lülitada.
                    Üks rumal küsimus veel. Bolieri peal on nupp 1/1 või 1/2 POWER. Mida kuradit sellega teha saab ja milleks see kasulik on?
                    Peaks saama regullida, kas tahad vett hoida leigena (poole võimsusega) või kuumana (täispauk ja elektimõõdik vurab).
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Telefon kammib, ehk siis sõnumid teistelt inimestelt jõuavad minuni mingi pika delay-ga, ehk kui mulle saadeti sõnum kella 13 paiku siis minuni jõuab see kell 17, kas on tegemist operaatori või telefoni veaga ? Enne on ka säärast kammi juhtunud, et siis pigem telefon ?
                      .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RVN Vaata postitust
                        Telefon kammib, ehk siis sõnumid teistelt inimestelt jõuavad minuni mingi pika delay-ga, ehk kui mulle saadeti sõnum kella 13 paiku siis minuni jõuab see kell 17, kas on tegemist operaatori või telefoni veaga ? Enne on ka säärast kammi juhtunud, et siis pigem telefon ?
                        Mul hakkas ka Smart'i kõnekaardiga telefon sellist pulli tegema kohati. A vabalt võib ka minul olla probleem telefonis kuna see on päris vana. Kõned tulevad kõik ilusti läbi sul? Mul kõnede saabumisega kah kalad mõnikord.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Telefon mingi aasta vana, sain isikult teada, et ta oli korra proovinud mulle helistada, kuid ei saanud mind kätte, nüüd praegu helistas mulle uuesti ja see sõnum mis ta paar tundi tagasi saatis jõudis ka täpselt samal ajal kohale, ehk oli lihtsalt mingi "ummik" TELE2-s.
                          .

                          Kommentaar


                            Nonii, otsige juutuubist üles see koht, kus lisa simpson eestis mainib?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Nii,plaan oleks homme grillima hakata,aga eelmine grill andis otsad.Samas on rahaga kitsas käes ja küsimus oleks ,et kust ja mis hinnaga ma võiks saada kõige odavama grilli.Midagi mis ajab asja ära,aga kindlasti mitte need 1 kordsed grillid.Aitähh.
                              Otsi üks paraja paksusega ja mitte kõige pikem toru (ikka utiilne, ära solgitoru hakka kaevama). Lõika piki pooleks. Puid saad metsast või naabrimehe kuurist. Head isu.
                              Kui see ei sobi, siis ma olen ka ämbris grillinud.
                              Ja kui see ka ei sobi, siis vt säästumarketist vms...
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RVN Vaata postitust
                                Telefon kammib, ehk siis sõnumid teistelt inimestelt jõuavad minuni mingi pika delay-ga, ehk kui mulle saadeti sõnum kella 13 paiku siis minuni jõuab see kell 17, kas on tegemist operaatori või telefoni veaga ? Enne on ka säärast kammi juhtunud, et siis pigem telefon ?
                                Sõnumeid liiga palju pole mälus?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X