320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kus Tallinna inimesed oma autodel rehve vahetavad?
    Ehk siis kus saaks seda odavalt teha?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      vahetasin ise. tahad ka?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Mul on vaja rehvid ka velgedele panna.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Kas see on tõsi, et Celtic ja Rangers järgmine aasta premieriga liituvad? Kuskilt nagu hakkas kõrva.
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Julgen väga kahelda.

            Kommentaar


              Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
              Kas see on tõsi, et Celtic ja Rangers järgmine aasta premieriga liituvad? Kuskilt nagu hakkas kõrva.
              Oleks lahe, kuid vaevalt...
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Kuidas on lood jalgratta ja sebraga? Millal võib sõita jne?
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Kas tallinnast saaks osta kuskilt Ray-Ban 3025 Aviator Arista Gold Brown päikseprille? No selliseid nagu Bradley Cooper Hangoveris kandis. Või peab ikka tellimise peale välja minema?

                  Kommentaar


                    Terve euroopa rekkaga kõrvalistmel läbi sõidetud, alates juba 90ndatest, kui olid veel piiridviimati eelmise suve lõpus
                    b-day

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Ei tea küll, et see mingi probleem oleks, sest mõned head aastad tagasi vedasid paar tuttavat rekkajuhti isegi naisi ja lapsi "reisile" kaasa. Kui veel nädalavahetuseks näiteks kaupade puudumisel Itaaliasse või Hispaaniasse passima jääd, siis pole ju paha natuke turisti mängida

                      Eks see kõik muidugi tööandjas kinni ole, sest arvata on, et mõnel ettevõttel see mingite sisemiste reeglitega paika pandud.
                      Kui just kahe juhiga ei kimata, mida üldjuhul ei tehta siis pole kuulnud et ettevõtete siseselt selline keeld oleks.Mis naistesse lastesse puutub, siis ei taha keegi väga neid kaasa tassida,naisi eriti Kõige kauem turisti elus tahtmatult mängitud rumeenias,kuu aega veinitehase õuepeal keset mägesid polnud paha, siin oli -20 ja seal algas just kevad ja oli pluss 20Aga viimati sai augustis oldud hispaania põhajtipus Vigos 2näd.Super koht,väike ja turistivaba
                      b-day

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Kuidas on lood jalgratta ja sebraga? Millal võib sõita jne?
                        Jalgrattaga võib sõita, aga sebra kohta ei tea, uuri liiklusseadusest. Hobusega vist võib sõita.

                        Kommentaar


                          Miks ma ei näe siin mängijate nimekirjas Kakà-d?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Jalgrattaga võib sõita, aga sebra kohta ei tea, uuri liiklusseadusest. Hobusega vist võib sõita.
                            sebrat peab ületama n.ö jalakäijana st. pead ratta seljast maha tulema.
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                              sebrat peab ületama n.ö jalakäijana st. pead ratta seljast maha tulema.
                              Praegu veel küll, aga uue liiklusseaduse järgi võib juba sõites ületada. Alates 1. juulist siis.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Palun soovitage mõnda head spordiarsti, kes oleks valmis mu põlve üle vaatama mõistliku raha eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X