320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Nagu kõiki teisigi - 'insert video', kopeerid avanevasse aknasse aadressi ja vajutad ok...
    Haha tänud. Polegi ennem seda 'insert video' nuppu postitamise aknas märganud.

    Kommentaar


      Ei haaku väga hästi ja libe on. Umbes nagu sileda tallaga tossuka kunstal lasta.

      Kommentaar


        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Kas murukorkidega kunstil on väga vale? Rääkige miinustest.
        Sõltub vast milliste korkidega. Kui sihukesed tavalised plastikkorgid, mis enamuses Sportlandi ja Rademari poodides müügil, siis ei tohiks erilist probleemi olla. Võib-olla ehk jalga põrutab vähe rohkem ja kulutab mingil määral rohkem platsi(?)

        Ise sai ka kunagi nendega kunstikal mängitud ja tavalise ilmaga, väga vahet ei olnud. (Seda küll lihtsa harrastajana)

        Kommentaar


          Mul hakkab selg odavalt valutama kui murupuutsaga mängin. Praegu mängin kunstil viisutaoliste adidega ja seljavalude üle kurta ei saa ja ka haarduvus on täiesti normaalne, vähemalt selliste ilmadega. Vihmaste ilmadega ja libedal väljakul pole proovinud.
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Kuidas ma saan muuta oma seda n.ö ranki foorumis? tahaks midagi muud jõuluvana asemel, aga ei leia kuidagi õiget kohta.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              seaded--> muuda profiili --> Erivalikuline tiitel

              Kommentaar


                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                Mul hakkab selg odavalt valutama kui murupuutsaga mängin. Praegu mängin kunstil viisutaoliste adidega ja seljavalude üle kurta ei saa ja ka haarduvus on täiesti normaalne, vähemalt selliste ilmadega. Vihmaste ilmadega ja libedal väljakul pole proovinud.
                Ma ei ole küll doktorikraadiga, kuid ma leian, et kui sul sul hakkab viisutaoliste adidega selg odavalt valutama, siis proovi osta kallimad putsad, ehk valutab siis natuke kallimalt...

                Kommentaar


                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  Mul hakkab selg odavalt valutama kui murupuutsaga mängin. Praegu mängin kunstil viisutaoliste adidega ja seljavalude üle kurta ei saa ja ka haarduvus on täiesti normaalne, vähemalt selliste ilmadega. Vihmaste ilmadega ja libedal väljakul pole proovinud.
                  Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                  Ma ei ole küll doktorikraadiga, kuid ma leian, et kui sul sul hakkab viisutaoliste adidega selg odavalt valutamasiis proovi osta veidi kallimad putsad, ehk valutab siis natuke kallimalt...
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    seaded--> muuda profiili --> Erivalikuline tiitel
                    sänkjuu. pime olen vist ikkagi.
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Siin foorumis ja kusagil mujal olen lugenud, et Tartus 90-te teisel poolel, kellegi sõnul täpsemalt 1997 aastal olid Tartus mingi möll noorte ja politseinike vahel. Mitte päris rahutused aga minngi suurem jama.Teab keegi, mis seal täpsemalt oli?

                      Kommentaar


                        Sa mõtled Tudengite sõidusoodustuse eest võitlemist?
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Ilmselt see jah, aitäh.

                          Kommentaar


                            Putsade teema kohta niipalju, et.. oleneb ilmselgelt väljakust. Rootsi superkunstmurude peal mängitaksegi murukatega, Eestis on enamasti selline tegevus taunitav. Väljaarvatud väljakutel, mis meenutavad pigem uisuväljakut - Tartu oma näiteks. Enamus siinseid enammängitavaid kunstmuruväljakuid on väga sitad ja neil tuleb mängida võimalikult vähe põrutavate putsadega(sportland, wismari jne jne)
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Kuidas oleks kõige kasulikum välismaalt saadetud tšekki sularahaks ümber vahetada?
                              Eesti pangad tahavad jubedaid teenustasusid On üldse mingeid alternatiive?
                              SW sa oskad vastata või keegi teine targem inimene?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Keegi võiks arusaadavalt SKT ja RKT vahe ära seletada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X