320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://et.wikipedia.org/wiki/Sisemajanduse_kogutoodang
    Territooriumipõhine SKT eristub omaniku rahvusliku kuuluvuse põhisest rahvamajanduse kogutoodangust (RKT, inglise keeles Gross National Product, GNP).
    SKT ei võta arvesse tuluülekandeid. Näiteks Eesti SKT sisaldab küll välismaalaste Eestis teenitud kogutulu, aga ei sisalda Eesti kodanike tulu, mis on teenitud välismaal. Enamasti ei ole SKT ja RKT erinevused suured.

    E: Kui keegi täna Õhtulehte luges, siis seal oli 4nda lk all vasakus nurgas väike fotouudis kuidas jalatsid olid omavahel kokkuseotud ja siis üle elektritraadi visatud, olen seda ka varem päris palju näind, mis värk sellega on?

    Kommentaar


      Kas liigamängus saadud 4 mänguline keeld, kehtib ka karikavõistlustel? ehk kaasarvatud karikavõistluselt ei tohi osaleda?
      i don t like u u don t like me

      Kommentaar


        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
        Kas liigamängus saadud 4 mänguline keeld, kehtib ka karikavõistlustel? ehk kaasarvatud karikavõistluselt ei tohi osaleda?
        Ei kehti

        Kommentaar


          Kust saaks tellida stripparit, kes ise kohale tuleks? Hind?

          Kommentaar


            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Kust saaks tellida stripparit, kes ise kohale tuleks? Hind?
            http://www.hot.ee/showdancer/index.html

            Kommentaar


              pakkumine on väga ahvatlev, aga piirdume naisstripparitega

              Kommentaar


                Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                E: Kui keegi täna Õhtulehte luges, siis seal oli 4nda lk all vasakus nurgas väike fotouudis kuidas jalatsid olid omavahel kokkuseotud ja siis üle elektritraadi visatud, olen seda ka varem päris palju näind, mis värk sellega on?
                Getodes markeerivad gängid nendega mitte-siseneda-terriotooriumi. Siinmail olen täheldanud, et need on üldjuhul algklasside laste suurustes jalatsid.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Getodes markeerivad gängid nendega mitte-siseneda-terriotooriumi. Siinmail olen täheldanud, et need on üldjuhul algklasside laste suurustes jalatsid.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust


                    Seal puu juures on küll vist päris ohtlik seista...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Seal puu juures on küll vist päris ohtlik seista...
                      Eriti kui see on kuskil Austraalias keset kõrbe
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                        oleks vaja sellest loost mp3 faili, kellegil äkki leidub?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Getodes markeerivad gängid nendega mitte-siseneda-terriotooriumi. Siinmail olen täheldanud, et need on üldjuhul algklasside laste suurustes jalatsid.
                          Võin küll väga mööda panna, aga kas mitte ei tähenda see seda, et keegi on getos surma saanud ja siis tema kossid on nö austusavaldusena või leinamärgiks üles riputatud. Ross Kempi seriaal "On Gangs" serveeris seda kuidagi nii kui ma valesti ei mäleta.

                          Kommentaar


                            Neid variante on ju mingi miljon, usa getos üks teema ja kuskil Nullarbori tühermaal hoopis teine. Kõige mõistlikum on ilmselt siit lugeda - http://en.wikipedia.org/wiki/Shoe_tossing.

                            mis näiteks kodumaistesse rippketsidesse puutub, siis julgen pakkuda, et ennekõike on see "nägin filmis lahedat asja" stiilis tegu ilma igasuguse sügavama tagapõhjata. ja ilmselt nii mõnelgi pool mujal on sama keiss.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                              http://www.youtube.com/watch?v=TCbGJ...embedded#at=75

                              oleks vaja sellest loost mp3 faili, kellegil äkki leidub?
                              mingi programmiga saab youtub klippidest teha ju mp3 faile.
                              vaevalt kellegil seda niisama mp3 na leidub.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                                http://www.youtube.com/watch?v=TCbGJ...embedded#at=75

                                oleks vaja sellest loost mp3 faili, kellegil äkki leidub?
                                Tõmbasin tuubist alla, seega olemas
                                Once a Gooner, always a Gooner

                                Kommentaar

                                Working...
                                X