320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas z3ro Vaata postitust
    http://www.youtube.com/watch?v=TCbGJ...embedded#at=75

    oleks vaja sellest loost mp3 faili, kellegil äkki leidub?
    sigpic

    Kommentaar


      Kas ühiskonna arutluse puhul on määratud täpselt palju sisulõike olema peab?

      Kommentaar


        Kas Operale või Chromele on ka mingit adblockbusterit, et nendest jumalikest soccerneti reklaamidest lahti saada? Ja need, kes hakkavad halama jälle oma portaali toetamise üle, need võiks palun oma emadest eeskuju võtta ja munni kurgus omades mitte rääkida. PÄIKEST!

        Kommentaar


          I found a great domain name for sale on Dan.com. Check it out!

          Kommentaar


            Kodutänaval nt praegu on mitu autotäit venelasi kogunenud ja kuulavad megakõvasti muusikat. Kuidas nendest lahti saada?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Kodutänaval nt praegu on mitu autotäit venelasi kogunenud ja kuulavad megakõvasti muusikat. Kuidas nendest lahti saada?
              Ootad täpselt kümme minutit veel öörahu alguseni ja helistad politseisse näiteks?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Võid ka varem helistada, Ütle lihtsalt, et alaealised joovad ja vist tarbivad narkootikume. Politsei on kohe kohal
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                  Kas Operale või Chromele on ka mingit adblockbusterit, et nendest jumalikest soccerneti reklaamidest lahti saada? Ja need, kes hakkavad halama jälle oma portaali toetamise üle, need võiks palun oma emadest eeskuju võtta ja munni kurgus omades mitte rääkida. PÄIKEST!
                  Operal: Parem klikk ja Block content ... - > nii pole et automaatselt kõik blokib, aga iga banneri saad eraldi ära blokkida - neid pole siin nii palju ka. Samas ma ei harrasta nende blokkimist ka koguaeg, niiet ei oska tegelt öelda palju see tööd juurde tekitab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Kodutänaval nt praegu on mitu autotäit venelasi kogunenud ja kuulavad megakõvasti muusikat. Kuidas nendest lahti saada?
                    Kuule... parem ära torgi. Eelmine kord kui venkude peale kaebasid, ähvardati sulle ju mitu nädalat peksa anda..... ma lihtsalt hoolin Sust liiga palju, et lubada sel juhtuda...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                      Kuule... parem ära torgi. Eelmine kord kui venkude peale kaebasid, ähvardati sulle ju mitu nädalat peksa anda..... ma lihtsalt hoolin Sust liiga palju, et lubada sel juhtuda...
                      ma kaotasin jala
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Rumal kysimus vutis6pradest matemaatikutele
                        Mitu Barca mängijat jooksis keskmiselt mängus vea tõttu kohtunik Starki juurde Meistrite liiga poolfinaalis 28.04.2011 ??
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                          Rumal kysimus vutis6pradest matemaatikutele
                          Mitu Barca mängijat jooksis keskmiselt mängus vea tõttu kohtunik Starki juurde Meistrite liiga poolfinaalis 28.04.2011 ??
                          = 8,4 mängijat.

                          Kommentaar


                            sa oled ilus mroll
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Ei viitsi kõikides vanades artiklites tuhlama hakata, seega küsin siit. Kui suur oli endise mupo juhi Kaimo Järviku palk antud ametis?
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                                Ei viitsi kõikides vanades artiklites tuhlama hakata, seega küsin siit. Kui suur oli endise mupo juhi Kaimo Järviku palk antud ametis?
                                2010 aasta kogusumma koos puhkusetasuga oli ca 432000 krooni.

                                Masuaastal 2009 sai veel paremat - ligi 480000 aasta peale. Eks see väike kadu võrreldes hea aastaga tekitaski võibolla vajaduse natuke juurde küsida
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X