320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jätkan sujuvalt Ryanairi teemat. Dannar või keegi siin varem raudselt mainis ka, et Ryanil oli veel mingi omaette keiss IP-aadressidega... et kui sa vaatad sama IP pealt, siis see näitab jätkuvat huvi ja on hind kallim vms? See ei pruugi muidugi nii olla, aga keegi käis siit foorumist sellise teooria välja küll mingivahe..

    Kommentaar


      Mul oli Ryanairiga nii, et olin Küprosel, ostsin tagasisõidu pileteid, siis niisama huvi pärast lasin sõbral Eestis hindu vaadata ja hinnad erinesid ikka paarikümnete eurodega.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Kas oma IP aadressi on võimalik muuta selliseks, et tunduks, et oleks justkui tegu välisriigi omaga? (Kui keegi saab aru mu mõtest)
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Kui ei tellinud lennukis süüa piletit ostes, pikamaa reisil, odavlennu firmaga, kas ma saan seda lennukis eraldi tellida või pean leppima soolapähklitega?
          Air Asias saab, teiste kohta ei tea. On küll tiba kallim kui ennem osta, aga mitte väga oluliselt.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Milline programm on parim arvutis oma ebaseaduslikult downloaditud muusika kuulamiseks?
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Kas pildilolevaid Türgi maiustusi kuskilt Eestist ka leiab ?

              Kommentaar


                Kelle peale Aafrika karikal raha panna?
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Milline programm on parim arvutis oma ebaseaduslikult downloaditud muusika kuulamiseks?
                  winamp

                  Kommentaar


                    Millised AA patareid sobivad juhtmeta hiirele kõige paremini? Praegu on Panasonic Evoltad mida on septembrist praeguseni läinud 8 tk. Tundub kuidagi palju või on see normaalne kulu?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Millised AA patareid sobivad juhtmeta hiirele kõige paremini? Praegu on Panasonic Evoltad mida on septembrist praeguseni läinud 8 tk. Tundub kuidagi palju või on see normaalne kulu?
                      palju. kasuta duracelle või laetavaid akusi, mis rahaliselt kasulikumad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Millised AA patareid sobivad juhtmeta hiirele kõige paremini? Praegu on Panasonic Evoltad mida on septembrist praeguseni läinud 8 tk. Tundub kuidagi palju või on see normaalne kulu?
                        See oleneb väga palju hiirest. Mõni hiir sööb lihtsalt julmalt energiat. Esimene hiir tahtis iga kuu aja tagant patareide vahetust...praegune hiir mul kestab aasta aega ühe komplektiga nii, et põhimõtteliselt 23h päevas 7 päeva nädalas on hiir sisselülitatud. Vaata kõigepealt palju tootja lubab patarei/aku kestvuseks

                        Kommentaar


                          kõik õpilased saadavad igale oma klassikaaslasele jõulukaardi, kokku 1332 kaarti. Mitu õpilast on klassis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            kõik õpilased saadavad igale oma klassikaaslasele jõulukaardi, kokku 1332 kaarti. Mitu õpilast on klassis?
                            37 õpilast.

                            Kommentaar


                              Hiir on http://www.gggcube.com/product.aspx?id=242 ja evoltad jutu järgi mingi Guinness'i rekordi ka saanud kui "Longest Lasting AA Alkaline Battery in a wide range of devices."

                              Peab siis Duracelli ära katsetama. Äkki sobivad paremini. Või sain mingid saastad patareid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Montag Vaata postitust
                                Kas pildilolevaid Türgi maiustusi kuskilt Eestist ka leiab ?
                                Rävala pst 2 asub miski kummaline Türgi maiuste kohvik/pood.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X