320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi teab, kuidas mingi programmi suurust arvutiekraanil muuta? Mul on siin mingisugune Windows 7 Professional. Kõik tekstid on jubedustäratavas eesti keeles. Sellised hirmsad uued sõnad minu jaoks nagu atribuudid, alustuskeskus ja sortimisalus.
    Vabandust, tõeline ahastus tuleb peale.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kui suure resolutsiooniga fotosid skännida, et neist hiljem korralikud topeltsuured fotod teha lasta?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Kui suure resolutsiooniga fotosid skännida, et neist hiljem korralikud topeltsuured fotod teha lasta?
        Õige vastus oleks, et võimalikult suured. Aga viimati tegin näiteks ilma probleemideta 15x20 pildi 1024x768 pildist.
        Omast kogemusest soovitaksin A5 puhul pikemaks küljeks üle 2000 piksli ja A4 puhul 2500 pikslit.

        Digilaboritel on igasugused filtrid peal, mis su suhteliselt viletsast pildist enamvähem asja teeksid, eks sõltub kui originaalilähedast tahad.

        Kommentaar


          Tänud
          Nii suuri polegi vaja. Tegu on 6x8 pisikeste fotodega 30-ndatest ja pilti lahti lüües on all 690x990 pikslit. Selliseid topeltsuuruses on võimalik teha?
          Kusjuures on peaaegu samassuuruses foto mulle plaadile pandud mis on 2000x2400 piksli. Kui suure foto ma sellest saaksin lasta teha siis? A4
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Keegi teab, kuidas mingi programmi suurust arvutiekraanil muuta? Mul on siin mingisugune Windows 7 Professional. Kõik tekstid on jubedustäratavas eesti keeles. Sellised hirmsad uued sõnad minu jaoks nagu atribuudid, alustuskeskus ja sortimisalus.
            Vabandust, tõeline ahastus tuleb peale.
            Windows 7 (pekske, kui eksin) keelt minu arust peale installi muuta ei saa. XP-l kindlasti sai, tegin seda isegi, aga 7 installimisega olin ise alles hiljuti ametis ja sealt meenuks jüsku, et keele valikul hoiatati, et "that can't be changed later".

            Eestikeelse arvutiterminoloogia koha pealt niipalju, et oota, oota. Peagi jõuad sääraste kalambuursete väljendite peale nagu "paigaldusviisard" ja "hõlbustussuvandid".

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Tänud
              Nii suuri polegi vaja. Tegu on 6x8 pisikeste fotodega 30-ndatest ja pilti lahti lüües on all 690x990 pikslit. Selliseid topeltsuuruses on võimalik teha?
              Kusjuures on peaaegu samassuuruses foto mulle plaadile pandud mis on 2000x2400 piksli. Kui suure foto ma sellest saaksin lasta teha siis? A4
              selle 30-ndate pildi puhul 10x15, 13x18 saab hakkama, mööndustega siis 15x20 ka.
              2400x2000 A4 ei tohiks küll probleemiks olla.

              Kommentaar


                Koht, kus saab teha tasuta nii head foorumit, kui võimalik?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Kas keegi on e-raamatute hankimises nii pädev, et leiab netist kusagilt mulle raamatu "A Beautiful Mind" , autoriks Sylvia Nasar. Ma tean küll, et piraatlus on paha-paha, varsti tuleb ACTA ja siis on pupu, aga Eesti raamatukogudes seda eriti ei ole paraku (vähemalt mitte nendes mida mina kasutan).

                  Mingi imeliku pdf faili leidsin, aga see oli täiesti loetamatu
                  Näide :
                  http://uploading.com/files/get/0E1KMSGB/ vaata kas on õige

                  Kommentaar


                    kas nonde e-raamatute kohta ei ole mingit sellist noh... tõmbamislehte vms. pirtebay-st küll eei leia kõike

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aandres Vaata postitust
                      Kahjuks see fail see sama, mida oma postituses tsiteerinud olen .
                      Aga tänud üritamast.

                      Kommentaar


                        http://torrentz.eu/

                        See otsing peaks enamvähem kõiki torrentisaite kajastama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Kuidas maitseb lehm? Ajendatud teemast, et osad mu sõbrad väidavad, et piimal on lehma maitse.
                          haha, olen ka seda tihti kuulnud. mõeldakse vist seda kuidas lehmad haisevad (sõnnik vms).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dnb Vaata postitust
                            haha, olen ka seda tihti kuulnud. mõeldakse vist seda kuidas lehmad haisevad (sõnnik vms).
                            Nooooh meie, kui tavalised piimatarbijad ei tee tegelikult eriti vahet piima maitsel. Jah on vahe, kuid erinevaid nüansse me ei oska leida, ja eriti veel seda nn. piimal-on-lehma-maitse. Samamoodi nagu et lambalihal on kasuka maitse. No mida fakki.... lambaliha maitsebki teistmoodi ja see nn. kasuka maitse ongi omapärane lambalihale.

                            Aga piima juurde tagasi.... siis suhelde inimesega kes on piimanduses töödanud vähemalt 20+ aastat, ja laske tal piima hinnata, vat sealt saate õigema hinnangu. Mu suguvõsas on naisterahvas, kes on piimanduses ja piima tootmises töödanud 30+ aastat ja tema ütleb küll ma-ei-tea-mille-järgi ära selle mida lehm on söönud. Kas siis silo või põhk või tavaline rohi. Ja ka selle mida piimaga on tööstuses tehtud. Aga mina olen samamoodi joonud neid tema võrreldud piimasid siis ma ei saa ausõna mitte s***agi aru

                            Kommentaar


                              utorrent lakkas töötamast. Täpsemalt siis, ei tõmba faile alla. Oskab keegi aidata?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                utorrent lakkas töötamast. Täpsemalt siis, ei tõmba faile alla. Oskab keegi aidata?
                                Restardi tegid ja Utorrenti maha ja uuesti peale lasid juba ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X