320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äkki Yes sport?
    varupallivarupumpaja

    Kommentaar


      Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
      Äkki Yes sport?
      Kus need hinnad seal on?

      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Hinnad on kohapeal. Aga võin öelda, et üsna odav on kõik!
        varupallivarupumpaja

        Kommentaar


          Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
          Hinnad on kohapeal. Aga võin öelda, et üsna odav on kõik!
          Võtsin nendega ühendust, tänud soovituse eest
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            http://www.reporter.ee/2012/02/23/ee...ndilt-autasud/

            Kes on see papi kes Ilvesele 03:36 peal Nahka teeb?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Küsimus nii kuhugi 30-ndatele liginevatele inimestele. Kunagi 90-ndatel oli mingi b-film, kus mingi tüüp sai välguga pihta ja hakkas jubekiirelt jooksma ja muutus üldse supermeheks. FIlmi nimi võis olla miskine Red Thunder vms. Mis film see oli?

              Kommentaar


                Seekord sai e-Eesti must jagu. Äkki keegi targem oskab lihtsalt ja loogiliselt ära seletada kuidas ARk teooriaeksamile registreeruda. Tegin paberivabas ARK-is taotluse ära ja maksin riigilõivu ära ning peaks teoorias saama teooria aja kinni panna, aga taotlus on läbivaatamisel. Ehk homme mingi Kalev teeb arvuti lahti paneb linnukese,et korras ja saan aja kinni panna? Või võin homme hommikul ARK-i jalutada ja teha nägu, et tegin midagi ja maksin midagi, aga edasi kiiilus korralikult ning tahaks eksamit teha. Tihti üldse teooriat saab ARK-is teha? Iga päev ca. tunniste vahedega?

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Seekord sai e-Eesti must jagu. Äkki keegi targem oskab lihtsalt ja loogiliselt ära seletada kuidas ARk teooriaeksamile registreeruda. Tegin paberivabas ARK-is taotluse ära ja maksin riigilõivu ära ning peaks teoorias saama teooria aja kinni panna, aga taotlus on läbivaatamisel. Ehk homme mingi Kalev teeb arvuti lahti paneb linnukese,et korras ja saan aja kinni panna? Või võin homme hommikul ARK-i jalutada ja teha nägu, et tegin midagi ja maksin midagi, aga edasi kiiilus korralikult ning tahaks eksamit teha. Tihti üldse teooriat saab ARK-is teha? Iga päev ca. tunniste vahedega?
                  Mäepealse ARKis on eksamis esmaspäeviti kell 10 ja 11. Lisaks veel mingitel päevadel mingid ajad.
                  Ise käisin alles eelmisel esmaspäeval eksamit tegemas, aga mina olen vanakooli mees ja käisin regasin ennast ARKis. Reedel regasin ja eksamile sain juba esmaspäeval.
                  Üldiselt helista maanteameti telefonil ja uuri järgi.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Küsimus nii kuhugi 30-ndatele liginevatele inimestele. Kunagi 90-ndatel oli mingi b-film, kus mingi tüüp sai välguga pihta ja hakkas jubekiirelt jooksma ja muutus üldse supermeheks. FIlmi nimi võis olla miskine Red Thunder vms. Mis film see oli?
                    phenomenon oli ka mingi sarnane teema... aga seal sai travolta mingi lambi autisti võimed... rohkem ma ei mäleta

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      phenomenon oli ka mingi sarnane teema... aga seal sai travolta mingi lambi autisti võimed... rohkem ma ei mäleta
                      Mel Gibson sai ka ühes filmis välguga pihta ja hakkas naiste mõtteid kuulma ja filmis Powder sai ema raseduse ajal välguga pihta ning laps oli pärast totaalne geenius. Dannari filmi aga kahjuks ei oska öelda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        phenomenon oli ka mingi sarnane teema... aga seal sai travolta mingi lambi autisti võimed... rohkem ma ei mäleta
                        Mul tuli "Elektrooniku seiklused" (1979) millegipärast meelde.

                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Tihti üldse teooriat saab ARK-is teha? Iga päev ca. tunniste vahedega?
                          Korduseksamile võib juhtimisõiguse taotleja registreerida ennast pärast liiklusteooriaeksami mittesooritamist, kusjuures liiklusteooriaeksam on võimalik sooritada mitte varem kui ülejärgmisel päeval arvates teooriaeksami mittesooritamisest. Mnt.ee lehelt siis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Küsimus nii kuhugi 30-ndatele liginevatele inimestele. Kunagi 90-ndatel oli mingi b-film, kus mingi tüüp sai välguga pihta ja hakkas jubekiirelt jooksma ja muutus üldse supermeheks. FIlmi nimi võis olla miskine Red Thunder vms. Mis film see oli?
                            kapo ment - äkki pead suisa seriaali silmas?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Küsimus nii kuhugi 30-ndatele liginevatele inimestele. Kunagi 90-ndatel oli mingi b-film, kus mingi tüüp sai välguga pihta ja hakkas jubekiirelt jooksma ja muutus üldse supermeheks. FIlmi nimi võis olla miskine Red Thunder vms. Mis film see oli?
                              Adventures of Captain Marvel?
                              http://jamesaconrad.com/TK/TK-movie-list.html

                              See siis link kus on taolised filmid kirjas.

                              Kommentaar


                                Täitsa tuleb säärane film lapsepõlvest meelde.

                                a movie where a guy can run really fast and is the hero but when he sees red he loses his focus and his power

                                Link IMDBsse: Poliziotto superpiu

                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Küsimus nii kuhugi 30-ndatele liginevatele inimestele. Kunagi 90-ndatel oli mingi b-film, kus mingi tüüp sai välguga pihta ja hakkas jubekiirelt jooksma ja muutus üldse supermeheks. FIlmi nimi võis olla miskine Red Thunder vms. Mis film see oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X