320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ja kus on Tallinnas pubisid, kus näitab tänaseid CL jalgpallikohtumisi? Ise pole pealinnamees

    Kommentaar


      kesklinnas Molly, Nimeta. Nõmmel Hiiu Pubi.

      Kusagil oli isegi Topic sellest vist.

      Kommentaar


        Ennast ajab närvi samuti see, et koolis ei mängita saalijalkat. Saal on iseenesest suur ja 2 väravat panna ja annab normaalsed mõõdud välja. Aga spordikompleksi juht on korvpallurite treener, siis võib ainult unistada, et kunagi saalijalkat saab koolis mängida.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          kesklinnas Molly, Nimeta. Nõmmel Hiiu Pubi.

          Kusagil oli isegi Topic sellest vist.
          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...bis&highlight=
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kuidas maitseb lehm? Ajendatud teemast, et osad mu sõbrad väidavad, et piimal on lehma maitse.

            Kommentaar


              Algselt postitas lennon Vaata postitust
              Kas ja kus on Tallinnas pubisid, kus näitab tänaseid CL jalgpallikohtumisi? Ise pole pealinnamees
              Aaron sina vä?

              Kommentaar


                Algselt postitas marconius Vaata postitust
                Aaron sina vä?
                John pigem
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                  Ennast ajab närvi samuti see, et koolis ei mängita saalijalkat. Saal on iseenesest suur ja 2 väravat panna ja annab normaalsed mõõdud välja. Aga spordikompleksi juht on korvpallurite treener, siis võib ainult unistada, et kunagi saalijalkat saab koolis mängida.
                  vaheta kooli
                  Adiós amigos

                  Kommentaar


                    Miks grillvorstid kõverad on?
                    Once a Gooner, always a Gooner

                    Kommentaar


                      Mis värk selle tulumaksutagastusega on, kas õppemaksu pealt ei saagi tagasi?

                      Kommentaar


                        Saab küll, aga pead olema tulu teeninud.

                        Kommentaar


                          Seda küll, aga kas see oleneb tulu suurusest ka midagi? Või on seal mingeid muid konkse ka?

                          E: vahet pole enam, loeb tulu suurus

                          Kommentaar


                            Jah ma mäletan seda samamoodi. Kui endal sissetulekut polnud, siis sai õppelaen/intressid esitatud vanemate delkaratsionis ja nii sai pappi, mis oleks muidu kaduma läinud minu jaoks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ja õppeasutus peab olema ametlikult registreeritud. Näiteks lapsel on lasteaias mingi tasuline inglise keele kursus ja selle eest ei saa ma mitte midagi.
                              Üliõpilane saab oma õppemaksu kuni mingi eani oma vanemate tuludekki kanda. Täpsemalt ei mäleta, sest ise ei ole enam ja lapsed ei ole veel üliõpilased.
                              See vanus peaks olema 26...vähemalt sell vanuseni loetakse teda samasse leibkonda.

                              Kommentaar


                                Kas keegi on e-raamatute hankimises nii pädev, et leiab netist kusagilt mulle raamatu "A Beautiful Mind" , autoriks Sylvia Nasar. Ma tean küll, et piraatlus on paha-paha, varsti tuleb ACTA ja siis on pupu, aga Eesti raamatukogudes seda eriti ei ole paraku (vähemalt mitte nendes mida mina kasutan).

                                Mingi imeliku pdf faili leidsin, aga see oli täiesti loetamatu
                                Näide :
                                (It was hackers, for
                                example, who one night removed a car belonging to Donald Spe
                                ncer,
                                who was briefly an instructor at MIT before the war, from it
                                s
                                parking
                                ------------------------------------------------------------
                                --345
                                space on Massachusetts Avenue, deconstructed it, and left it
                                for
                                him to find when he walked into his classroom the next morni
                                ng,
                                once again fully assembled.)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X