320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    võid ükshaaval lisasid (add-on'id) disableda ja vaadata mis toimuma hakkab, kahtlustan et mõni neist võib seda põhjustada.
    minu puhul töötas siis see, kui disablesin "Skype extension for Firefox"
    nüüd töötab kui maasikas
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kanadal peaks olema ja Jaapani tuttav teadis rääkida, et Jaapanil samuti.
      Kumbagiga neist ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
        Kas kunagi on lootust, et ETV2 tuleb kunagi VIASATI.
        Isegi olümpiamängude ajal, kui üsna mitmed ülekanded sealt jooksid, ajas Viasat mingit jobujuttu, et a'la "kõik populaarsemad spordialad on nähtavad ETV's ja kuna Viasat seda näitab, siis olge rahul".
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Isegi olümpiamängude ajal, kui üsna mitmed ülekanded sealt jooksid, ajas Viasat mingit jobujuttu, et a'la "kõik populaarsemad spordialad on nähtavad ETV's ja kuna Viasat seda näitab, siis olge rahul".
          Eks see ole tüüpiline VIASAT.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
            Kumbagiga neist ei ole.
            Ma kuskilt poole kõrvaga kuulsin, et ühe Aafrika riigiga sõlmiti ka wh viisaleping, ei tea kui tõsi see on... Ma ei leidnud ka kuskilt, kus kirjutaks midagi tarka wh viisade kohta. Krt Kanada oleks ideaalne

            Kommentaar


              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
              Ma kuskilt poole kõrvaga kuulsin, et ühe Aafrika riigiga sõlmiti ka wh viisaleping, ei tea kui tõsi see on... Ma ei leidnud ka kuskilt, kus kirjutaks midagi tarka wh viisade kohta. Krt Kanada oleks ideaalne

              Uuri sealt - http://en.wikipedia.org/wiki/Working_holiday_visa

              Kui Austraalia WHV kohta soovid teada, siis võin aidata. Mul kogu see tee läbi käidud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Uuri sealt - http://en.wikipedia.org/wiki/Working_holiday_visa

                Kui Austraalia WHV kohta soovid teada, siis võin aidata. Mul kogu see tee läbi käidud.
                Tänan, aga mul saab endal ka kohe aasta Austraalias täis Second year'i taotlesin ka ära, aga uurin siin muid variante ka igaksjuhuks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                  Tänan, aga mul saab endal ka kohe aasta Austraalias täis Second year'i taotlesin ka ära, aga uurin siin muid variante ka igaksjuhuks.
                  Nice, kus kandis pesitsed ja millega tegeled?

                  Edit: Port Hedlandis? See ju üks jubedamaid kohti üldse siin saarel ja mehhaanikud on oi oi oi kui lollid.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Nice, kus kandis pesitsed ja millega tegeled?
                    Olen viimased 5 kuud Port Hedlandis (loe: sitamaja) tööd teinud. 3 nädala pärast lõpetan, siis Balile korraks ja Gold Coasti nautima. Kus ise asud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                      Olen viimased 5 kuud Port Hedlandis (loe: sitamaja) tööd teinud. 3 nädala pärast lõpetan, siis Balile korraks ja Gold Coasti nautima. Kus ise asud?
                      South Westis, aga septembris kunagi pakime ka siin kodinad ja siis Idakaldale. Teel olles hüppame ka Tasmaaniast tõenäoliselt läbi.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        South Westis, aga septembris kunagi pakime ka siin kodinad ja siis Idakaldale. Teel olles hüppame ka Tasmaaniast tõenäoliselt läbi.
                        oi ja mina arvasin , et Reinuke elab Põhja Tallinnas
                        i don t like u u don t like me

                        Kommentaar


                          Tervist.. sain võimaluse minna Braasilia mängule, piletiks oleks 750ne. mis sektor oleks parim? kus fännid on?

                          Kommentaar


                            istud sinna kus su koht on, pileti peal on märgitud. päris pohhuit kohta ei saa valida.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Evu Vaata postitust
                              istud sinna kus su koht on, pileti peal on märgitud. päris pohhuit kohta ei saa valida.
                              Piletit veel pole, selle küsingi, mis sektorisse kasulik oleks?

                              Kommentaar


                                Reedel kui ma piletilevis käisin, siis fännisektor oli 100% välja müüdud (ehk sektorid B6 ja B7)
                                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                                Kommentaar

                                Working...
                                X