320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keegi pärnust tartusse allstarsile ka kolmapäeval liigub ?

    Kommentaar


      Kes oli see jooksja, kelle fotofinishist on palju juttu olnud? Et jalad olid taga pool, aga kehaga oli teisest ees ja võitis ära. Kumus on see fotofinish üleval ka veel suurelt.

      Kommentaar


        Algselt postitas SixtySix
        kas head & shoulders eemaldab tõesti kõõma 100% regulaarsel kasutamisel ?
        Jah, mingi nädalaga lausa.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Calva Vaata postitust
          keegi pärnust tartusse allstarsile ka kolmapäeval liigub ?
          Ma võin sulle tasuta pileti anda

          Edit: allstarsi pileti. Kui midagi arusaamatuks jäi.
          My daddy was a bankrobber

          Kommentaar


            Meenub selline elav legend nagu Tarmo Neemelo ja tema hämmastav oskus palle tühjast väravast väga lähedalt mööda lüüa. Siit ka küsimus: Kui lähedalt on üldse võimalik palli ÜLE värava lüüa? Paluks meetrites. Ja siis ka teine küsimus, kas ülehaibitud Van Nistelrooy lõi ka mõne värava, puutudes palli rohkem kui 2 korda (st. siis kas üle kahe või isegi ENAMA puutega on ta kunagi mõne värava ka löönud)?...
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Teise küsimuse vastuseks on selle topi 2 esimest kohta.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Jah, mingi nädalaga lausa.
                Hui eemaldab!!!
                Nizoral ja Altis on ainsad mis mõjuvad.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Hui eemaldab!!!
                  Nizoral ja Altis on ainsad mis mõjuvad.
                  Cutrin Bio + ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Meenub selline elav legend nagu Tarmo Neemelo ja tema hämmastav oskus palle tühjast väravast väga lähedalt mööda lüüa. Siit ka küsimus: Kui lähedalt on üldse võimalik palli ÜLE värava lüüa? Paluks meetrites. Ja siis ka teine küsimus, kas ülehaibitud Van Nistelrooy lõi ka mõne värava, puutudes palli rohkem kui 2 korda (st. siis kas üle kahe või isegi ENAMA puutega on ta kunagi mõne värava ka löönud)?...
                    1) Paari meetri pealt kindlasti.
                    2) Kust otsast Ruud ülehaibitud on?
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
                      Ma võin sulle tasuta pileti anda

                      Edit: allstarsi pileti. Kui midagi arusaamatuks jäi.
                      kusjuures mul on veel pilet ostmata , et ära ei ütleks kui sul neid üle on võimis

                      Kommentaar


                        mingi sait kuhu on võimalik üles laadida pildid(200) nagu ühe kaustana, ja siis et oleks teistele nähtav.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          mingi sait kuhu on võimalik üles laadida pildid(200) nagu ühe kaustana, ja siis et oleks teistele nähtav.
                          agaaaaa paluuuuuun: www.fotki.ee
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            agaaaaa paluuuuuun: www.fotki.ee

                            See fotki on üks paras vene värk. Sõna otseses mõttes.
                            Kolm korda pidime meie igatahes neile kirjutama ennem, et asi korralikult tööle hakkaks.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Calva Vaata postitust
                              kusjuures mul on veel pilet ostmata , et ära ei ütleks kui sul neid üle on võimis
                              Kuule jah, mul oli kaks kutset, a ma ühe andsin ära juba, ise ei viitsi ka kohale minna. Võin selle vabalt sulle anda.
                              My daddy was a bankrobber

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
                                Kuule jah, mul oli kaks kutset, a ma ühe andsin ära juba, ise ei viitsi ka kohale minna. Võin selle vabalt sulle anda.
                                aaga pmi siis msn või orks siis räägib , v lissalt number ma kolmapäev tartusse siis helistan sulle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X