320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no mina ei saa sellelet fotolt sittagi aru. Võimatu näha midagi. Suurt ja tervatat pilti on tarvis. Aga noh ükskõik. Ottey-Devers teema lukku minu poolest.

    Kommentaar


      Tahaks kuskil internetis laulu aed orginaal videot. Pole leidnud veel.

      Kommentaar


        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
        türa palun öelge mulle , kuidas sellline kuradima puujalg nagu seda on andrjeev, sai endale lepingu la liga keskmiku käest. kui kellegil on teooriad siis võite mulle neid laduda. ei tea, ise arvan et järjekordne vene koolkonna tüüp, kel pappi sitaks ja oskaks olla õigel ajal ja ajada õiget juttu. vb jah on ulme minu teooria. kui leiate targemaid , siis palun laduge, palun. sellline mees nagu andrjeev ei saa olla la liga mees, no türa ei saa ju.
        Ma ei näe siin mingit küsimust. Andrejev on ikka tõsiselt hea mängija, arvestatava tehnikaga. Peale esimest hooaeg ML'is oleks juba võinud edasi liikuda tegelikult...
        Ja eks kindlasti aitasid kaasa Levadia ilusad esitused eurosarjades ning Nikita väravad tugevate vastaste vastu
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          ei meenu tpne kuupäev, aga oli see 2007 aasta kevadel kui Eesti koondis mängis kas Sloveenia(Slovakkiaga) ja Eestil oli võimalus mäng viigistada teise poolaja lõpus, aga kallis Tarmo lõi ilusasti tühjast väravast ... nii u. 20 cm pealt, otse üle! Kui keegi viitsib oma kartoteekides sobrada, siis äkki leiate ka selle mängu...
          aga sa rääkisid ju mitmuses..

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            ei meenu tpne kuupäev, aga oli see 2007 aasta kevadel kui Eesti koondis mängis kas Sloveenia(Slovakkiaga) ja Eestil oli võimalus mäng viigistada teise poolaja lõpus, aga kallis Tarmo lõi ilusasti tühjast väravast ... nii u. 20 cm pealt, otse üle! Kui keegi viitsib oma kartoteekides sobrada, siis äkki leiate ka selle mängu...
            8.10.2005 ja Bratislavas oli mäng.

            Kommentaar


              WTF!!, mis ajast Sillamäe UEFA Futsal Cup-i mängib??

              Kommentaar


                Algselt postitas varix Vaata postitust
                WTF!!, mis ajast Sillamäe UEFA Futsal Cup-i mängib??
                Äkki Sellest ajast, kui Sillamäe saalijalka meistrikad ära võitis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  Aga küsimus tartlastele. Kui ma jäin esimest korda piletita sõidu eest vahele, siis kui palju mul on lootust saada? Kohe antakse 600?
                  300 krooni ja trahv saadeti e-mailile. Vedas...

                  Kommentaar


                    seega homme linnavalitsusse ei pidanud minema?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      seega homme linnavalitsusse ei pidanud minema?
                      ei pidanud jah

                      Kommentaar


                        04.09.2009 Tartu Linnakantselei arvelduskontole ****Swedbank AS (kood 767)
                        Mida see 'kood 767' tähendab?

                        Kommentaar


                          Sajandi küsimus. Kus on need dressid mis proua Ilves Madonnale kinkis?

                          Kommentaar


                            Mind vaevab juba nädal otsa põrgulik hambavalu. ja seega küsimus kas Tõnismäe hambapolikliinikus võetakse kohe sind löögile, või peab ootama kaua kaua. on kellegil kogemusi?
                            i don t like u u don t like me

                            Kommentaar


                              Kuidas firefox adblock Plus neid valmis filtreid imporditi. Siin foorumis oli link mingile valmis komplektile vist?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kuidas firefox adblock Plus neid valmis filtreid imporditi. Siin foorumis oli link mingile valmis komplektile vist?
                                http://www.eestiekspress.com/adblock.txt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X