320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Milanista Vaata postitust
    Äkki save tonight?
    Mkm. Mingi naine laulis. Muidugi võisid sõnad ka teised olla, ehk keegi teab niisama mis laule seal lasti. Ainuke mille ma ära tundsin olid, Kala- Buratino ja Jalgpallihaigla popurii(Vist)

    Kommentaar


      ehee



      EESTI! EESTI! EESTI!
      http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
      Klavani debüüt Meistrite liigas!

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        Mkm. Mingi naine laulis. Muidugi võisid sõnad ka teised olla, ehk keegi teab niisama mis laule seal lasti. Ainuke mille ma ära tundsin olid, Kala- Buratino ja Jalgpallihaigla popurii(Vist)
        Äkki sa mõtled seda DJ Bobo laulu? Ehk siis DJ Bobo - Everybody

        Kommentaar


          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
          Äkki sa mõtled seda DJ Bobo laulu? Ehk siis DJ Bobo - Everybody
          Jah, tänan sind

          Kommentaar


            Tulge appi kiiresti. Probleem selline, et püüan Fujitsu Siemens sülerile teha formatti. Panin Windowsi plaadi sisse ja tegin resa, aga seda kirja 'press any key to boot from CD' ei tule ette mingi valemiga. BIOSi mudimine ei aita ka midagi . Aidake palun võimalikult kiiresti.

            Kommentaar


              eeeeeeee ... vajuta f8 või esc-i
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                ei aidanud . Aga kas selline variant töötaks, et c kettal parem klikk -> format. Ja pärast lasen windowsi peale.

                Kommentaar


                  http://img25.imageshack.us/img25/2388/24629495.jpg

                  plaat on õhtal vist?

                  Kommentaar


                    BIOS'i mudimine aitab kohe kindlasti kuisa paned esimeseks bootivaks seadmeks oma CD/DVD ROM'i lihtsalt kui plaat on sees ja peale restarti vaja plaadilt bootida, siis on selline koht kus on veel press any key seega bootimise ajal klõbista any key'd. Teine variant on see, et sülearvutitel saab lisaks ilma BIOS'is sorkimata tihtipeale mingi F klahviga BOOT device'i ise valida aga see sõltub juba konkreetsest masinast, mis klahv seda teeb.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      on üks Eesti lugu mis eile kuulsin. esitaja oli vist Positiiv (Positive) - samas võisin seda valesti ka kuulda.
                      auto tagaistmel ei kuule kõike, eriti kui keegi kõrval karjub
                      ning lugu oli mingi - bam bam (või siis bum bum)
                      selline mõnus lugu, mis pani jala tatsuma

                      keegi oskab aidata ja selle loo juurde juhatada.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        http://www.youtube.com/watch?v=dDUnub7y-Fc

                        ehk see ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                          super tänud
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Ma siin tuhnisin foorumis aga ei leidnud ülesse, oskab keegi öelda kus ma leiaksin postituse, kus Mehhanisaatori pildi all on pantud mingisuguse mägiveise pilt või vastupidi ?

                            Kommentaar


                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                                Ma siin tuhnisin foorumis aga ei leidnud ülesse, oskab keegi öelda kus ma leiaksin postituse, kus Mehhanisaatori pildi all on pantud mingisuguse mägiveise pilt või vastupidi ?
                                Algselt postitas v50 Vaata postitust

                                Here you go
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X