320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kellega magama peaks, et Lehman Brothersile pileti saaks? Küsin enda jaoks.
    pidi pask olema samas

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic Vaata postitust

      pidi pask olema samas
      Dunno. Niisama ka 4tunnist etendust 100 korda välja ei müüda ju?
      Raamatu lugesin läbi, igav ei olnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic Vaata postitust

        pidi pask olema samas
        See on mingi peast ja/või hingest lilla inimese jutt. Tabletirõõm.

        Küll aga on mõistlik saada koht võimalikult lähedale lavale.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

          See on mingi peast ja/või hingest lilla inimese jutt. Tabletirõõm.

          Küll aga on mõistlik saada koht võimalikult lähedale lavale.
          Mine jobista mujal.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic Vaata postitust

            Mine jobista mujal.
            Itsiy bitsy tiger
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              kas 2023st lähevad tervise edendamise kulud jälle erisoodustuse alla tagasi? (ehk 100/Q get rekt?)

              see projekt oli tähtajaline (vist) ja ei leia kuskilt veenvat, et see jätkub?

              Kommentaar


                TuMS § 48 lg 55 tundub veenev.

                20 LEGEND

                Kommentaar


                  tänan pool ludri vastuse eest.

                  rumal küsimus vol2 - kas see ei kuva mitte hetkel kehtivat? kui mu mälu mind ei peta, siis tervise edendamise kulud olid mingi hetk tähtajalised.. ehk pidid lõppema 01.01.2023. telos pool diagonaali riigiteatajas surfates ei jäänud silma märkust, et selle kehtivust oleks a) pikendatud b)muudetud c) other

                  kas saan su vastusest välja lugeda, et no worries ja sama skeem läheb 23 edasi?

                  kui oled maailmaasjadega kursis. siis piisab jah/ei vastusest

                  Kommentaar


                    Maailmaasjadega kursis pole, aga riigiteatajas on “vt järgmist” kaudu nähtav ka 1. jaanuarist 2023 kehtiv seadus, kus sama punkt ikka sees.

                    Õigusaktides, kus ise kättpidi sees, oleme tavaliselt kirjutanud rakendussätete alla, kui mingi punkt kindlal kuupäeval kehtivuse peaks kaotama. Sealt seda ka ei näe.

                    Ma rohkem karta ei oska. Minu tööandja pole ka kommunikeerinud, et järgmisest aastast midagi kaoks. Küsin siis vastu. Kas kuskil on kirjas ka, et olid tähtajalised?
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Mixed teadmised. Kui aastaid tagasi RMPga sellest vestlesime, siis mainis, et see meede oli tähtajaline (pole rohkem sellel teemal neid torkinud) kiire googeldamisega tuli pilve blogist selline lause:

                      "Tegemist on tähtajalise soodustusega, mis kehtib viis aastat ja lõpeb praeguse seisuga 01.01.2023. Enne tähtaja lõppemist analüüsitakse, kas sellest soodustusest on reaalselt kasu olnud, kas soodustust kasutanud isikute haiguspäevade arv on vähenenud. Selleks võrreldakse Maksuameti andmeid, kus on näha töötaja tervisesse investeeritud summad ning Haigekassa andmeid haiguslehtede kohta." ( https://pilvebyroo.ee/maksuvaba-sporditoetus/ )

                      selles osas ühtib mu RMP arvamusega.


                      Samas su argument, et järgmises redaktsioonis samad punktid sees on täna (vist?) piisav, et mitte hakata suure hooga tervisekindlustuse pakette ümber tegema.

                      Kommentaar


                        Keegi poliittark palun seletagu, miks riigitöötajatest on vaid poliitikutel ja ametnikel palk indekseeritud vastavalt elatustaseme tõusule, aga mitte päästjatel/õpetajatel/meedikutel/politseil? Vöi on ka neil indekseeritud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          Mixed teadmised. Kui aastaid tagasi RMPga sellest vestlesime, siis mainis, et see meede oli tähtajaline (pole rohkem sellel teemal neid torkinud) kiire googeldamisega tuli pilve blogist selline lause:

                          "Tegemist on tähtajalise soodustusega, mis kehtib viis aastat ja lõpeb praeguse seisuga 01.01.2023. Enne tähtaja lõppemist analüüsitakse, kas sellest soodustusest on reaalselt kasu olnud, kas soodustust kasutanud isikute haiguspäevade arv on vähenenud. Selleks võrreldakse Maksuameti andmeid, kus on näha töötaja tervisesse investeeritud summad ning Haigekassa andmeid haiguslehtede kohta." ( https://pilvebyroo.ee/maksuvaba-sporditoetus/ )

                          selles osas ühtib mu RMP arvamusega.


                          Samas su argument, et järgmises redaktsioonis samad punktid sees on täna (vist?) piisav, et mitte hakata suure hooga tervisekindlustuse pakette ümber tegema.
                          Ei andnud rahu ja käisin menetluskäigus kolamas. See tähtaeg oli eelnõus algul sees, aga teise lugemise järel koristati ära (vt 142): https://www.riigikogu.ee/download/eb...1-a2b9046ba2dc
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            gracias señor

                            seega lebo elu jätkub

                            Kommentaar


                              Takunaatorilt surmtösised postitused. Kas maa magnetpoolused flippisid üleöö vöi mis on juhtunud
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                mul oli kalendris meeldetuletus, et selle probleemiga on vaja tegeleda (poppis täna meeldetuletuse) - mis oleks parem koht finants/seadusloome alase nõu küsimiseks, kui pool surnud jalgpallifoorum?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X