320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis on koormustest?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Mis on koormustest?
      Pannakse mingid andurid külge (südame, vererõhu, vahel ka kopsumahu mask jne), andurite hulk on varieeruv ja siis teed mingi füüsilise soorituse kasvavate koormustega - jooksed, väntad velo, äkki mõnes kohas saab isegi sõuda. Punnitad nii kuis jaksad ja pärast vaadatakse, millised on su erinevate treeningute optimaalsed südamelöögi sagedused, saab hinnata kehalist võimekust jms.

      Kommentaar


        Algselt postitas nonoh Vaata postitust

        Pannakse mingid andurid külge (südame, vererõhu, vahel ka kopsumahu mask jne), andurite hulk on varieeruv ja siis teed mingi füüsilise soorituse kasvavate koormustega - jooksed, väntad velo, äkki mõnes kohas saab isegi sõuda. Punnitad nii kuis jaksad ja pärast vaadatakse, millised on su erinevate treeningute optimaalsed südamelöögi sagedused, saab hinnata kehalist võimekust jms.
        Mul mõned aastad tagasi tehti.
        Mingi hetk kamandas arst mind maha. Ütles, et mu vererõhk läks liiga kõrgeks. Ma ei olnud tol hetkel isegi punases.
        Ehk siis päris nii ka ei pruugi minna, et punnitad nagu jaksad. Ära aja siin teistele hirmu nahka.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Arbuusi saab Eestis praegu osta?
          Stockmannis oli nädala alguses. Kui head need on, seda ei oska kommenteerida

          Kommentaar


            Saab keegi seda Audentese õpilaste instagramikonto nime jagada (kui see üldse alles on veel)?

            Kommentaar


              Küsimus, kui soovin lennata riigist a riiki b, aga pean seda tegema läbi Londoni lennujaama, kas mul on selleks passi vaja, kui ma tegelikult alast välja ei lähe?

              Kommentaar


                Oleneb lennujaamast. Näiteks Lutonis ei olevat transiidiala. St, et pead lennukil maha tulles ühes majas riiki sisenema ja läbima täiskontrolli. Seejärel kolad õues järgmisse majja, kus uuesti kontroll, et lahkuda riigist.

                Ise pole käinud veel seda rada reaalselt aga sai uuritud kuna endal selline kadalipp tulemas. Keegi reaalse kogemusega oskab ehk täiendada.

                E: Sellisel juhul JAH passi on vaja, sest britistaani sisenemiseks vaja passi.
                sigpic

                Kommentaar


                  Stanstedis transiidiala pole, Gatwickis on. Mujale vist Eestist hetkel otselende ei müüdagi. Samas tasub ka Gatwicki puhul arvestada, et passikontrolli saad vältida ainult juhul kui mõlemad lennud on samal piletil. Muidu pead ikka vahepeal UKsse sisenema.

                  e: Ja, noh, kui mingi eriti paljude ümberistumistega lend, siis nii Heathrows kui Manchesteris on muidugi transiidiala olemas.

                  Kommentaar


                    Välisminn ütleb et "Riiki transiidina läbimise korral on samuti vajalik pass."

                    Kommentaar


                      Tali tuleb.Kuidas osta sooja talvejopet? Popimatel vihmakatel on näiteks mingid vihmakaitsekoef.-d jne... Aga talvejope soovitusi siis...Mõni teab äkki isegi mingit brändi !!!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        the fuq. kas mingid uued reeglid või mis mõttes üleminuteid hoki kolmandiku jagu juurde pistetakse?

                        Kommentaar


                          Varsti saame reklaamispausid ka lisaks.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Emiir tahab ikka kogu raha eest, mis maksti.

                            Kommentaar



                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              the fuq. kas mingid uued reeglid või mis mõttes üleminuteid hoki kolmandiku jagu juurde pistetakse?


                              If you want more active time, we need to be ready to see this kind of additional time given. Think of a match with three goals scored. A celebration normally takes one, one and a half minutes, so with three goals scored, you lose five or six minutes.

                              What we want to do is accurately calculate the added time at the end of each half. It can be the fourth official to do that, we were successful in Russia and we expect the same in Qatar.

                              Kommentaar


                                Ôige point. Mökutamist on sitaks igas olukorras ja 10 minsa lisamist ôigustatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X