320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Aga minu läpakal on emaplaat katki ja ootab ees tee prügimäele. Kõik vanad andmed seega samuti, või on võimalus neid veel kuidagi moodi päästa?
    Andmed on ikka kõvakettal. Kui just see ka õhtal pole, siis saab teda üsna kergesti arvutist välja võtta ja mõningaid abivahendeid kasutades andmed vabalt kätte.

    Kommentaar


      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
      Mumeelest ei saa seda mängida ilma selleta et oled steam-i sisse loginud.

      Tõmba see lihtsalt netist? Ehk siis kõige uuem versioon mida sa updeitima ei pea.

      Ise pole kasutand niiet täpselt ei tea ka.
      Tõmbasin kõige uuema versiooni nende kodulehelt. Kuid mängu installima hakates tahab ikka steami apdeitida. Ajuvabadus.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        errm, kas nii on võimalik kuidagi raali sättida, et ta mul pdf. failid netis avades alati sama suurusega oleks. noh, et ma ei peaks mingit 150% väiksemaks timmima hakkama koguaeg? või ei saa seda mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Aga minu läpakal on emaplaat katki ja ootab ees tee prügimäele. Kõik vanad andmed seega samuti, või on võimalus neid veel kuidagi moodi päästa?

          .
          Võimalus päästa midagi kindlasti on, aga see on ilge töö, mistõttu üsna kallis lõbu. Mina enda kõvaketta päästmisest loobusin, sest erilist garantiid, et ma kõik soovitu kätte oleks saanu, ei antud, aga töö maksumus oleks sellegipoolest olnud vähemalt 5000.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Võimalus päästa midagi kindlasti on, aga see on ilge töö, mistõttu üsna kallis lõbu. Mina enda kõvaketta päästmisest loobusin, sest erilist garantiid, et ma kõik soovitu kätte oleks saanu, ei antud, aga töö maksumus oleks sellegipoolest olnud vähemalt 5000.
            Küsijal oli emaplaat katki st. kõvakettal polnud viga midagi või vähemalt polnud seda öeldud. Seega mingit taastamist pole - lihtsalt ketas mõne arvuti külge panna ja soovitavad andmed üle tõsta, kogu lugu.
            Mis puudutab aga taastamist siis soovitan - http://www.drl.ee.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              lihtsaim lahendus oleneb ketta tüübist näiteks:

              IDE ketas: http://www.ordi.ee/EPood/Product.asp...emID=1820-1058
              SATA ketas: http://www.ordi.ee/EPood/Product.asp...emID=1820-1102

              pärast saad kasutada ketast kui suurt mälupulka

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Küsijal oli emaplaat katki st. kõvakettal polnud viga midagi või vähemalt polnud seda öeldud. Seega mingit taastamist pole - lihtsalt ketas mõne arvuti külge panna ja soovitavad andmed üle tõsta, kogu lugu.
                Mis puudutab aga taastamist siis soovitan - http://www.drl.ee.
                Seejuures peaks silmas pidama, et jumper ikka ümber vahetataks. Muidu, kui paned teise arvuti masterketta lihtsalt uue arvuti külge, siis eriti midagi head ei tule.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Seejuures peaks silmas pidama, et jumper ikka ümber vahetataks. Muidu, kui paned teise arvuti masterketta lihtsalt uue arvuti külge, siis eriti midagi head ei tule.
                  Tasub tõesti meeles pidada, kuid tihti on ketastel jumper "cable select" peal ehk suure tõenäosusega ei ole vaja midagi puutuda, vastasel korral on aga vaja kaks ketast omavahel ümber vahetada. Ja loomulikult on kõige lihtsam z3ro poolt viidatud vahenditega asja korraldada, pole vaja mingeid arvuti korpuseid lahti kruvida ega midagi. Ausalt öeldes mina seda muud moodi ette ei kujutagi enam. Samas ees pool toodud linkide all on näha kettakarbid, kuid on olemas ka lihtsalt kõvaketaste USB-pesasse ühendamise liidesed. Nende puhul on tavaliselt võimalik kõiksugu erinevaid kettaid ühendada, seda küll mitte just eriti esteetilist välimust silmas pidades - ketta küljes on lihtsalt pundar juhtmeid.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Tere.


                    Siuke lugu, oma XP peal sain vabalt pes'i ja muide mänge täitsa hästi pelada. Aga nüüd kui on samal arvutil peal W7 enam ei saa, ülteb et mingi graafika kaardi jama.
                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                      Tere.


                      Siuke lugu, oma XP peal sain vabalt pes'i ja muide mänge täitsa hästi pelada. Aga nüüd kui on samal arvutil peal W7 enam ei saa, ülteb et mingi graafika kaardi jama.
                      Tore lugu. Probleemile lahenduse leidmiseks oleks natuke rohkem infot vaja.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Kui Fifa09 tööle panen tuleb selline värk :






                        Kui Pes 2009 tööle panen tuleb ette selline värk :



                        Kui ignore panen tuleb ette selline asi, kubki ei too lahendust :

                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Reinstallinud oled? Alustuseks vaheta taustapilt ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            Reinstallinud oled? Alustuseks vaheta taustapilt ära.
                            Olen. Never.

                            Selline asi tuli mul ainult W7 peal, XP peal sain rahulikult mängida aga W7 peal pole kordagi mängida saanud.
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Sa pole ainus kellel W7-ga asjad ei suju. Mul tuleb sama huinjaa ette, aga ignore-ides läheb käima.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                või update video-/graafikakaardile?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X