320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kasutades tsipa slaavi keelt, siis HP = "hui rabotajet"

    Kommentaar


      see vs see .
      Vennale rauda vaja. Kumb võtta, kumb jätta. Või mõlemad pasad, võib alternatiive pakkuda. Ja kas jutud sellest, et k-arvutisalongiga vanasti probleeme oli, vastab ka tänasel päeval tõele.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        see vs see .
        Vennale rauda vaja. Kumb võtta, kumb jätta. Või mõlemad pasad, võib alternatiive pakkuda. Ja kas jutud sellest, et k-arvutisalongiga vanasti probleeme oli, vastab ka tänasel päeval tõele.
        i3 variant on parem.Oleneb palju sa oled nõus maksma, selle hinna juures on ok, aga ega ta mingi tipp tase kah ei ole.

        Kommentaar


          Mul selline probleem, et täna on paar korda netis surfamise ajal löönud ekraani peale mingid sik-sakid poole monitori ulatuses ning mõnel korral kiilus arvuti samal ajal täitsa kinni.

          Kas videokaart teeb mingit pulli? Windows näitab videokaardi kohta "This device is working properly". Kas monitorile mingeid ebamääraseid asju ette lööv probleem võib peituda hoopis kusagil mujal kui videokaardis/videokaardi driverites?
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Uuu, spetsid, kas see või see. Kumb on parem? Või on veel mõni kolmas (mis esimesest odavam)?

            Kommentaar


              See teine on minu arust mõtekam.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Uuu, spetsid, kas see või see. Kumb on parem? Või on veel mõni kolmas (mis esimesest odavam)?
                nendest kahest pigem esimene. teise eelis on graafikakaardis, esimene aga ilmselt üldiselt parem komplekt. aga sellise hinna eest äkki kasutatud tuntum kaubamärk?

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  nendest kahest pigem esimene. teise eelis on graafikakaardis, esimene aga ilmselt üldiselt parem komplekt. aga sellise hinna eest äkki kasutatud tuntum kaubamärk?
                  Mul on T60. Kah kasutatult ostetud. Tank raisk.
                  Ainus asi mida tasub silmas pidada on see, et T60 on peal aku, millel avastati mingi aeg hiljem viga ja vahetati tehase poolt välja. Mu oma kooles ühe päevaga maha. Õhtul oli kõik ok, hommikul ei võtnud ilma juhtmeta pilti ette. Uue aku sai e-bayst vist 30 euroga.

                  Kommentaar


                    Kas Linuxit ei tasu siis karta?

                    Kommentaar


                      mis sellest ikka karta?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        nendest kahest pigem esimene. teise eelis on graafikakaardis, esimene aga ilmselt üldiselt parem komplekt. aga sellise hinna eest äkki kasutatud tuntum kaubamärk?
                        Kust sa selle graafikakaardi eelise välja loed? Minu arust on mõlemal tüüpilised inteli integreeritud versioonid. 64Mb on põhi videomälu, ülejäänut võtab ta vajadusel mälu arvelt vms.

                        Mina võtaks selle Linuxi versiooni, eelkõige uuema inteli prose pärast. AMD prose on kõvasti vanem ja AMD kipub kergelt kuumaks minema.

                        Muidugi see SW-e pakutud T60 on väga hää variant, kui ikka päris uut vaja ei ole.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Nii, ja kui nüüd konkurentsi lükata ka DELL Inspiron N5010 ja Acer eMachine E528, siis mis on see kõige-kõigem?

                          See kasutatud variant eriti ei imponeeri.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            Kust sa selle graafikakaardi eelise välja loed? Minu arust on mõlemal tüüpilised inteli integreeritud versioonid. 64Mb on põhi videomälu, ülejäänut võtab ta vajadusel mälu arvelt vms.
                            Vaatasin mudeli numbri järgi flex.ee lehelt - seal on 5552g mudel, millel eraldi kaart (HD5650) sees. Photopointi oma on vist selle kärbitud vend, tõepoolest.

                            A nendest neljast Dell.

                            Kommentaar


                              Aceril natuke parem prose kui Dellil. Ise ka endale Core i3 370M prosega Aceri ostmas varsti. Vätab vähem voolu ja on kiirem.

                              Kõik muu ju tegelt sama - nimi ainult ja Acerile pead ise windowsi peale panema, kui sellega harjund oled.

                              Kommentaar


                                Nii. Pildid on cd-plaadil, aga kui tahad pilte vaadata või kopeerida neid, siis "not responding". Mis värk see on?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X