320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
    tseki ühendused üle
    vaatasin üle jah, aga ikka jamab. Tõmbasin selle juhtme välja, siis kustus tuli ära, panin juhtme tagasi sisse, vilkus ikka edasi.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
      Kui ma arvuti käima panen, siis hakkab monitoril üks tuli vilkuma ja pilti ei tule ette. Algul vilkus tuli mingi 10 minutit, järgmine kord juba 30 minutit ja nüüd olen jamanud juba 2h, aga ikka pilti ette ei tule ja tuli vilgub edasi. Kui tuli lõpetab vilkumise, siis tuleb ka pilt ette. Nahui see pilt kohe ette ei või tulla ?
      wolk vastab:

      toiteahelas on elektrolüütkondensaatorid punni läinud,
      need tuleb ära vahetada - siis on jälle nagu uus

      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        Võtsin enda aastavanuse Delli lahti, sest olid ka temperatuuriprobleemid ja arvuti muutus aeglasemaks. Endalegi üllatuseks läpaka sees tolmu suurt ei olnudki ning probleem siiamaani lahendamata.
        vaata äkki saad BIOSi uuendada. endal oli ka kunagi sama jama, tolmu ega midagi polnud, aga temperatuut küündis 90-100 kraadi juurde, uuendasin BIOSi ära, ning ventikas teeb teist häält ja temperatuur ilusti 60 kraadi juures.

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          wolk vastab:

          toiteahelas on elektrolüütkondensaatorid punni läinud,
          need tuleb ära vahetada - siis on jälle nagu uus
          Äki keegi oskab seda lauset tõlkida ?
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
            Äki keegi oskab seda lauset tõlkida ?
            Selgitus küll mitte sinu jubina kohta, aga pildimaterjal peaks selgitama.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
              Äki keegi oskab seda lauset tõlkida ?
              See tähendab: "kui aru ei saanud, vii parandusse, kui selle eest maksta ei taha või läheb ebamõistlikult kalliks, osta uus".
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                kui garantii ei kehti, siis võta lahti
                Kehtib. Kui viin garantiisse, siis mingid pappi nad mult sisse ei kasseeri? (Aka 15 euri tolmust puhastamise eest?)
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kehtib. Kui viin garantiisse, siis mingid pappi nad mult sisse ei kasseeri? (Aka 15 euri tolmust puhastamise eest?)
                  Ikka kasseerivad, halvemal juhul kasseeritakse isegi tööaja eest raha, kui mingit vigast garantiilist osa vahetaakse nagu näiteks kadunud Desknote'is seda tehti.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Nüüd läpakal uus mure. Kui aku on taga, siis ei taha pilti ette visata. Ainult juhtmega saab pildi ette. (Juhe+aku ka ei anna pilti)

                    Endiselt Dell Vostro 3500
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Toiteplokk niru või katki?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Nüüd läpakal uus mure. Kui aku on taga, siis ei taha pilti ette visata. Ainult juhtmega saab pildi ette. (Juhe+aku ka ei anna pilti)

                        Endiselt Dell Vostro 3500
                        Lenovo 3000 n100 pill endal ja sama mure pmst. Mis võiks probleemiks olla? Aku taga - ei tunnista akut ega võta pilti ette. Aku taga + toitekas taga - siis nagu tunnistab isegi akut, aga ei lae ja kui toitekas tagant võtta, siis pilt ikka kotti. Nüüd siis aga kõige parem asi.. nimelt, kui toitekas taga + akut njetu, siis peab läpakas seisma fikseeritult laua peal sedasi, et toiteka juhtme pihta ei läheks, sest natuke pihta minnes ta enam toitekat omaks ei võta.. Kas nagu viga on läpakas endas, et midagi võib seest lahti olla või toitekas perses? Veel seda, et kas keegi oskab soovitada mõnda head ja odavat (üliõpilasena pole väga võimalik praegu 600kr plekkida üksnes lahti monteerimise eest) kohta, kus inimene(sed) üle vaataks, mis viga ja oskaks ehk soovitada, kas pill maha kanda või annab veel parandada. Kurb on..

                        Kommentaar


                          Härrased!

                          Ma ei hakanud uut alateemat tegema..niigi iga jubina jaoks siin neid küllaga.

                          Mul selline mure et 15a. jooksul on tänaseks - tänu tehnika imelisele arengule - juba 4 videokaamera mis on järjekordselt uue salvestamisvõimalusega...mure on ennekõikke selline et mul on kahte sorti lindistatud kasette - millistest omakorda väga palju jalgpalli salvestisi Wellingtoni Pubi pidudelt ja kodu ning välismängudest ajavahemikus 2000...2007 vms. - mida ma enam kuidagi läbi TV vaadata ei saa kuna need kaamerad on katki läinud ja ära visatud.
                          Kas kellelgi on müüa või teab kohta kust saada nt. kasutatud vanu videokaameraid (peaasi et läbi teleka kasette maha mängivad) , või videomakke mis mängivad : 8mm/Hi8 kassette ning VHS-C kasette (neid viimaseid saab ka VHS videomakist mingi läbi adapteri vaadata mis mul isegi kuskil alles olema peaks..) Mingit spets videomakki mis neid mõlemaid formaati kasette mängida lasevad vist pole olemas?

                          No kurat - oleks väga õnnelik kui saaks neid kassette veel kunagi vaadata, ja mul on neid tõesti p...e täis kah veel...

                          P.S. Tavaliselt olen Soccernetist oma muredele alati abi saanud
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Otsi parem mingi häkker, kes paneb plaadi peale need.
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Või kui tahtmine kassetti suristada ja nostalgiat lasta, siis vaata e-bayst. Sugulane ostis vanakooli Nikoni filmirulliga kaamera sealt sõna otseses mõttes mõne euroga. Küllap seal va vanu videokaameraid müügis on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                                Kas kellelgi on müüa või teab kohta kust saada nt. kasutatud vanu videokaameraid (peaasi et läbi teleka kasette maha mängivad) , või videomakke mis mängivad : 8mm/Hi8 kassette ning VHS-C kasette (neid viimaseid saab ka VHS videomakist mingi läbi adapteri vaadata mis mul isegi kuskil alles olema peaks..) Mingit spets videomakki mis neid mõlemaid formaati kasette mängida lasevad vist pole olemas?

                                No kurat - oleks väga õnnelik kui saaks neid kassette veel kunagi vaadata, ja mul on neid tõesti p...e täis kah veel...

                                P.S. Tavaliselt olen Soccernetist oma muredele alati abi saanud
                                Siit peaks aegajalt vajalike jubinaid leidma.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X