320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kapitan,

    1. Võta aga task manager lahti ja vaata mis su mälu sööb
    2. Su aku on vist vana ja väsinud? 3-aastne aku on nagu 50-aastane naine ju.

    tofoa,
    ventikas on puhastatud?

    Kommentaar


      1) Ma ütleksin, et win7 jaoks ongi 1GB vähe aga kui sa just väidad, et ta oli varem kiirem, siis peaks uurima mis protsess seda mälu kõige rohkem kasutab st. peaksid performance monitori või task manageri lahti võtma ning vaatama milline Protsess kõige rohkem mälu võtab (õigemini kas miski võtab teistega võrreldes ebanormaalselt palju - näiteks firefox, skype, viirusetõrje on esimesed mis selliste vigurtega meenuvad). Seejärel saab juba edasi rääkida.

      2) Küllaltki tõenäoliselt võib tõesti aku läbi olla või on ta selles mõttes katki, et pole suuteline enam laadima. Kui võimalik kusagilt prooviks sama aku saada, siis võiks sellega proovida kuidas arvuti käitub. Kui seda võimalust pole, siis on jah uue aku ost järgmises eelarves sees. Olemasoleva info põhjal kahjuks midagi täpsemat öelda ei oska.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Win7 on muidugi nali jah sellise masin peale. Ja protsessidest on tõesti Firefox ja viirusetõrjed esimesed kahtlusalused. Muidugi võib sul masin bootides juba igast sitta käima tõmmata (palju väikseid mittevajalikke protsesse). Selle kohta saad abi siit: http://kb.wisc.edu/helpdesk/page.php?id=1688

        Kommentaar


          See pill on nagu nii algfaasis tegelt, sest ma pole siia viitsind midagi pealegi panna. Firefox, MSN (see uus), VLC, pildid, mõned seriaalid, film(id) , aga nagu viimased asjad mul ju pole 24/7 avatud, especially kui bootin alles. Alles teine nädal sellist aktiivset kasutamist. Task Manageri olen avanud ja siin pole midagi kahtlast imo, Firefox atm 120k, mingi plugin-container 100k ja siis msn 32k jnejne lowlow. Kohe kui üles buutin, laksust ~80. Viirusetõrje...jaa.. sellist asja siin peal imo ei eksisteeri. See ei tekita probleeme.
          Aku jah, ühel semul peaks sama pill olema, seega proovib aku asja järgi. Õnneks saab loengutes lebolt kaabliga enamasti läbi aetud.

          Kommentaar


            Algselt postitas kapitan Vaata postitust
            ram usage on väga rõvedalt kõrge hetkel (stabiilne ~80), mis on nats kahtlane
            mis see tähendab üldse? Tee screen-shot...

            Kommentaar


              Kommentaar


                Ahaa 84%... Tee nüüd protsessidest ka pilti kui sa ise sealt välja ei loe. Sorteeri mälu kasutamise järgi.
                Üldiselt tundub et win sööb enamuse mälust

                Kommentaar


                  jah, win. kui siia lisada veel firefoxi 120000 (mida on minu hinnangul palju) ja plugin container 100000, siis ei saagi seal enam palju alles jääda.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar




                    Nats leebem, sest praegu kodus ja wifivõimalust siin pole, seega firefox,msn kinni. Eelpool nkn mainitud, et Firefox võttis nii ~120000 K ja msn ~32000 K.

                    PS. ilmselt kohe formatile ja vaatab, kuidas siis seis.

                    Kommentaar


                      Läpakat kasutan 98% ajast laua taga. Ventikat pole puhastanud <- how the fuck? Lasen suruõhku ventika august sisse ja tolm lendab voilaa ?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        kui garantii ei kehti, siis võta lahti

                        Kommentaar


                          Võtsin enda aastavanuse Delli lahti, sest olid ka temperatuuriprobleemid ja arvuti muutus aeglasemaks. Endalegi üllatuseks läpaka sees tolmu suurt ei olnudki ning probleem siiamaani lahendamata.
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            Võtsin enda aastavanuse Delli lahti, sest olid ka temperatuuriprobleemid ja arvuti muutus aeglasemaks. Endalegi üllatuseks läpaka sees tolmu suurt ei olnudki ning probleem siiamaani lahendamata.
                            Kust kohas sul läpakal need n.ö õhutusavad on? küljel & põhja all?

                            Osta vendiga laud / alus läpparile. Paremp kui lihtsalt laud.

                            Kommentaar


                              Kui ma arvuti käima panen, siis hakkab monitoril üks tuli vilkuma ja pilti ei tule ette. Algul vilkus tuli mingi 10 minutit, järgmine kord juba 30 minutit ja nüüd olen jamanud juba 2h, aga ikka pilti ette ei tule ja tuli vilgub edasi. Kui tuli lõpetab vilkumise, siis tuleb ka pilt ette. Nahui see pilt kohe ette ei või tulla ?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                                Kui ma arvuti käima panen, siis hakkab monitoril üks tuli vilkuma ja pilti ei tule ette. Algul vilkus tuli mingi 10 minutit, järgmine kord juba 30 minutit ja nüüd olen jamanud juba 2h, aga ikka pilti ette ei tule ja tuli vilgub edasi. Kui tuli lõpetab vilkumise, siis tuleb ka pilt ette. Nahui see pilt kohe ette ei või tulla ?
                                tseki ühendused üle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X