320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
    Ma arvan, et ta mõtles midagi sellist, et on üks juhe, aga see nagu hargneb kuskil kaheks, et ühe saab panna arvutisse, teise telerisse, aga ma pole kindel. ^^
    Ja splitter ei kõlba selle eesmärgi jaoks, sest... ?
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Väga hea, selline jubin peaks aitama jah. Ma teadsin, et telefonijuhtme jaoks kunagi ammu oli küll selline olemas, kuid netikaabli kohta polnud kindel. Ja muidugi nii peent nime poleks ma osanud talle välja ka mõelda.
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Selline probleem, et sai ostetud SD mälukaart 4gb. Esmasel arvutiga ühendamisel vaja formattida fat32-ks aga my computerist ega erinevate sdformatteritega ei õnnestu. Proovitud mitme erineva arvutiga. My computerist formattima pannes lihtsalt jääbki nagu tegema. Vb oskab keegi midagi tarka soovitada või sai ostetud juba vigane kaart.

        Kommentaar


          Algselt postitas QR717 Vaata postitust
          Selline probleem, et sai ostetud SD mälukaart 4gb. Esmasel arvutiga ühendamisel vaja formattida fat32-ks aga my computerist ega erinevate sdformatteritega ei õnnestu. Proovitud mitme erineva arvutiga. My computerist formattima pannes lihtsalt jääbki nagu tegema. Vb oskab keegi midagi tarka soovitada või sai ostetud juba vigane kaart.
          Igaks juhuks mainin ära, et SD kaarte on sitaks erinevaid, äkki täpsustad?

          Kommentaar


            SD HC class 6 peal kirjas vähemalt.

            Kommentaar


              Vaata ega kaardil lock-i peal pole. Mõnel on read only lock, mis ei lase üle kirjutada seda. Väike lüliti kaardi peal nagu siin vasakul kollane:

              Kommentaar


                Kontrollitud, ei olnud ka selles asi.

                Kommentaar


                  No selle formati peaks ära tegema, aga äkki mingit muud moodi. On sul juhend alles?
                  Kui garantii kehtib, siis soovitaks poe poole tagasi pöörduda.

                  Kommentaar


                    Mul on siis selline huvitav lugu, et kui lülitan arvuti sisse, siis teeb lihtsalt kolm piiksu ja kuvar pilti ette ei võta. Võib teha ükskõik kui palju restarte, aga ikka sama. Samas mõnel korral hakkab kohe esimese korraga tööle, vahel hakkab alles mingisugune pool tundi peale sisselülitamist tööle (kui restardi teen).Vahest on nii, et kui (u) pool tundi arvutit ei puutu, siis kaob kuvarilt pilt ära ja peab tegema uuesti restardi, siis hakkab tööle. Ükskord juhtus ka nii, et lugesin netis mingit artiklit ja lambist kuvarilt pilt läinud (arvuti jäi tööle). Äkki on see kuidagi seotud seigaga, et mõned päevad tagasi kukkus kõlar arvuti peale (selle peale viskas arvuti pildi tasku). Ühel korral tahtis mingid Disc checkupi vms teha, kui tööle hakkas, aga ma ei lasknud.
                    Praegu on plaan selline, et laenan sõbralt välist kõvaketast, kopeerin muusika ja mõned dokumendid ja boomarkid sinna peale ja siis teen Format C. Ma loodan, et see kõlari intsident siiski selle probleemiga seotud pole, muidu peaks nagu loogika järgi probleem olema riirstvaraline ja siis pole kõvaketta tühjendamisest suurt kasu ju.

                    Kommentaar


                      Variandid:
                      1. Midagi on graafikakaardiga - kas halvasti ühendatud vms - võta välja pane sisse tagasi.
                      2. PSU on sitt/vaja välja vahetada - kahtlen selles mudugi.
                      3. Kui midagi peale kukkus, siis võib jälle olla just riistvaraline proble, ehk emaplaadil võib midagi viga olla ja ei taha koguaeg toimida nagu peab.

                      Kui läpakas siis ei oska väga soovitada, aga kui mu lauaarvutil midagi sellist kunagi on, siis võtan ta juppideks, teen tolmust puhtaks ja panen tagasi kokku. Sellega saab tavaliselt kõik korda.

                      Kommentaar


                        rainis007,
                        kolm piiksu, lõhnab mälu järele.... proovi mälu välja võtta ja sisse tagasi panna.
                        kui sul on mitu mälumoodulit(pulka) siis proovi neid ükshaaval katsetada arvutis.
                        PES.PLANET

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dnb Vaata postitust
                          No selle formati peaks ära tegema, aga äkki mingit muud moodi. On sul juhend alles?
                          Kui garantii kehtib, siis soovitaks poe poole tagasi pöörduda.
                          Saigi poodi tagasi viidud ja vahetati ringi, tegu oligi mingi vigase tootega.

                          Kommentaar


                            rainis
                            endal oli sama moodi, siis viisin parandusse/hooldusesse ja öeldi, et graafikakaart läbi põlend ja tuli uus osta, pärast uue panekut oli kõik korras

                            Kommentaar


                              Sellist teksti pillutakse mulle iga ca 2minuti tagant. lahendusi?

                              Kommentaar


                                Lahendus oleks näiteks see TEMP kataloog tühjaks teha ja arvuti Malwarebytes Antimalwarega üle skännida.

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X