320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ABI TARVIS!
    Probleem järgmine: Mozilla ja Operaga on youtubes video asemel valge taust, heli on olemas. Internet Exploreriga kõik toimib ja samas ka väiksemas aknas mängivad nii Mozilla kui ka Opera videosid.
    Tegin java updated ära ja peale seda just hakkaski selline jant pihta.

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      wolk vastab:

      toiteahelas on elektrolüütkondensaatorid punni läinud,
      need tuleb ära vahetada - siis on jälle nagu uus

      Eks tuleb siis parandusse viia jah.

      Aga veel üks küsimus, kui üritan midagi arvutis kirjutada, siis lihtsalt klahvid ei tööta ja kui vajutan klahvi peale, siis arvuti hakkab piiksuma. Vahepeal kaob see ära ja siis tuleb jälle tagasi. See viga on ka nendes elektrolüütkondensaatorites v ?
      sigpic

      Kommentaar


        Ai mule aitab sellest pasast, palju normaalne läpakas maksab ja kas keegi oskab mõnda soovitada ?
        sigpic

        Kommentaar


          klaviatuuri ajutise piiksumise jutt viitaks nagu sellele, et lihtsalt mingi klahv kipub aeg-ajalt kinni jääma. vaata selle pilguga oma klaver üle.

          Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
          Ai mule aitab sellest pasast, palju normaalne läpakas maksab ja kas keegi oskab mõnda soovitada ?
          see aga on umbes sama hea kui küsida, et ma tahaks midagi maitsvat süüa, no soovitage.

          pane mingid olulisemad parameetrid paika (milleks peamiselt kasutad, palju vaba raha on jne) ja küll siis juba osatakse sind aidata.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            klaviatuuri ajutise piiksumise jutt viitaks nagu sellele, et lihtsalt mingi klahv kipub aeg-ajalt kinni jääma. vaata selle pilguga oma klaver üle.


            see aga on umbes sama hea kui küsida, et ma tahaks midagi maitsvat süüa, no soovitage.

            pane mingid olulisemad parameetrid paika (milleks peamiselt kasutad, palju vaba raha on jne) ja küll siis juba osatakse sind aidata.
            Selles kindlasti asi ei ole. Aeg-ajalt tuleb arvutil lihtsalt mingi hoog peale ja siis ükskõik mis nuppu sa vajutad hakkab see piiksuma.


            Arvutid kasutan peamiselt õppimiseks, kannan seda palju kaasas, see tähendab et arvuti võiks olla kerge ja mitte kõige suurema ekraaniga. Hind võiks olla 400 - 500 euri kandis. Nii väikse raha eest on raske head läpakat leida, aga ehk siiski mõni on ?
            sigpic

            Kommentaar


              Põhimõtteliselt kui vaatad siis ära HP-d vaata

              Kommentaar


                Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                Arvutid kasutan peamiselt õppimiseks, kannan seda palju kaasas, see tähendab et arvuti võiks olla kerge ja mitte kõige suurema ekraaniga. Hind võiks olla 400 - 500 euri kandis. Nii väikse raha eest on raske head läpakat leida, aga ehk siiski mõni on ?
                No ma teen soovitamisega otsa lahti siis. Sinu nõuded siis.. 13.3" ekraan on minu arvates kõige ideaalsem läpakatele- see on piisavalt suur, et näeks lugeda, kuid ei muuda arvutit ülemõistuse pirakaks. 2 kg ei tohiks eriliseks raskuseks ka ühele noormehele olla. Headus.. õppimiseks ning näiteks FM mängimiseks peaks piisama küll. Mul on üks Toshiba Satellite Pro olnud juba 2 aastat ning endale ületamatuid probleeme pole tekkinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                  Selles kindlasti asi ei ole. Aeg-ajalt tuleb arvutil lihtsalt mingi hoog peale ja siis ükskõik mis nuppu sa vajutad hakkab see piiksuma.


                  Arvutid kasutan peamiselt õppimiseks, kannan seda palju kaasas, see tähendab et arvuti võiks olla kerge ja mitte kõige suurema ekraaniga. Hind võiks olla 400 - 500 euri kandis. Nii väikse raha eest on raske head läpakat leida, aga ehk siiski mõni on ?
                  http://www1.euro.dell.com/ee/en/busi...bsd&cs=eebsdt1 See on ka reisil vähemalt olles väga kasulik ja asjalik olnd.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                    Arvutid kasutan peamiselt õppimiseks, kannan seda palju kaasas, see tähendab et arvuti võiks olla kerge ja mitte kõige suurema ekraaniga. Hind võiks olla 400 - 500 euri kandis. Nii väikse raha eest on raske head läpakat leida, aga ehk siiski mõni on ?
                    üks soodne variant on osta kasutatud arvuti. 200-300 euriga saad paari-kolme aastase n.ö. äriklassi pilli (liikumiseks mõeldud), 12-14 tollise.
                    kui aruvti on juba nõnda kaua vastu pidanud, ega ole väsinud, siis peab ta veel kaua vastu - aku on muidugi küsimärgiga teema aga seda on võimalik renoveerida... müüakse isegi uue akuga.
                    üldjuhul annavad poed garantiid ka 3-6 kuud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kui reaalne see on, et aku arvutil ´ühe päevaga üles ütleb? Tegu siis juba teise akuga samal arvutil, ja kas viga on halvas asjade kokkusattumises või on viga arvutis?

                      Kommentaar


                        setenv ROOTSYS "/afs/cern.ch/sw/lcg/app/releases/ROOT/5.26.00/slc4_amd64_gcc34/root"
                        setenv PATH "$ROOTSYS/bin:$PATH"
                        setenv LD_LIBRARY_PATH "$ROOTSYS/lib"

                        Mida need käsud tähendavad ja kuidas peaks välja nägema süntaks, kui see faking ROOT asub mul kodukataloogis alamkataloogis root? ja mida ma üldse teen, kui need käsud käivitan. Sealt edasi on käivitatav fail (niipalju kui ma aru saan) root/bin/root
                        Opsys on ubuntu 10.10, terminaliks mingi ubuntu standard ja c-shell. Need on siis ilmselt c-shelli käsud.

                        Tänud, Arsenal on võitmatu!
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                          No ma teen soovitamisega otsa lahti siis. Sinu nõuded siis.. 13.3" ekraan on minu arvates kõige ideaalsem läpakatele- see on piisavalt suur, et näeks lugeda, kuid ei muuda arvutit ülemõistuse pirakaks. 2 kg ei tohiks eriliseks raskuseks ka ühele noormehele olla. Headus.. õppimiseks ning näiteks FM mängimiseks peaks piisama küll. Mul on üks Toshiba Satellite Pro olnud juba 2 aastat ning endale ületamatuid probleeme pole tekkinud.
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          http://www1.euro.dell.com/ee/en/busi...bsd&cs=eebsdt1 See on ka reisil vähemalt olles väga kasulik ja asjalik olnd.
                          Need tunduvad jah päris head ja odavad. Eks ma otsin natukene veel edasi ja siis vaatab mis saab.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            MSNiga viimaselajal probleemid.. Esiteks üks päev MSN tegi sellist nalja, et näitas mõnele kontaktile mind offline'na, kuigi olin online ja sain ka nendega suhelda. Midagi ise ei leidnud, et viga olnuks ning õnneks asi fixis end ise ära. Nüüd aga eile, väike chät, tunnike rääkind ja siis järsku näitab, et sõbranna "offline" , kuigi tegelt online. Tal näitab, et ma online, aga mul, et ta on offline. ja kui MSNis räägime, siis mina näen tema sõnumeid, aga kui mina talle vastan, siis need ei lähe läbi. Mis viga? :/

                            EDIT: õukei.. kõik jälle korras. ei tea, mis kamm selle MSNiga on..

                            Kommentaar


                              Mis teha, kui kõik netist kuulatavad raadiojaamad (Kuku, R2) venitavad või/ja hääletämber on madalam kui peaks?

                              Kommentaar


                                mine vii saatejuhtidele kriiti süüa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X