320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Järgmine jalkalive tuleb homme kell 17.00.
    Kas sa osaled seal?

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Järgmine jalkalive tuleb homme kell 17.00.

Leave a comment:

• Veel1v2rav
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ja nii need negatiivsed arvustused ilmuvad ja levivad
    Minu suust ei saa küll kuulda ühtegi negatiivset arvustust betsafe kohta. Olen üks väga suur betsafe podcastide fänn!

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Eile otsides pani järelikult spotify pange. Ei tulnud ühtegi vastet betsafe ja kalev kruuile, kui otsingusse kirjutasin. Täna tuli kohe ette. Tehnilised viperdused!
    Ja nii need negatiivsed arvustused ilmuvad ja levivad

Leave a comment:

• Veel1v2rav
    replied
    Algselt postitas check Vaata postitust
    No Kruusi intekad ja Betsafe LIVE-d on seal juba ammu olemas. On siis midagi olulist veel, mida Spotify-s pole?
    Eile otsides pani järelikult spotify pange. Ei tulnud ühtegi vastet betsafe ja kalev kruuile, kui otsingusse kirjutasin. Täna tuli kohe ette. Tehnilised viperdused!

Leave a comment:

• check
    replied
    Tänud. S*tal ajal on konn ka kala, aga spotify on ikkagi väga basic koht, kus enda podcaste ja muud säärast promotakse.
    No Kruusi intekad ja Betsafe LIVE-d on seal juba ammu olemas. On siis midagi olulist veel, mida Spotify-s pole?

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Tänud. S*tal ajal on konn ka kala, aga spotify on ikkagi väga basic koht, kus enda podcaste ja muud säärast promotakse.
    Kalev Kruusi viimase intervjuu descriptionis on kirjas, et saadaval ka SoundCloudis ja Spotify's.

Intervjuude puhul ma olen sinuga nõus.

Leave a comment:

• Veel1v2rav
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    https://podcast.ee/betsafe/

ei tea muidugi, kas see sobib, mulle sobib, kuigi kipub kinni jooksma, kui kiiremaks paned.

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Kas betsafe podcaste ei oleks võimalik välja tulles potifysse riputada? Vahel oleks palju mugavam kuulata.
    https://podcast.ee/betsafe/

ei tea muidugi, kas see sobib, mulle sobib, kuigi kipub kinni jooksma, kui kiiremaks paned.

Leave a comment:

• Veel1v2rav
    replied
    Spotifysse*

Leave a comment:

• Veel1v2rav
    replied
    Kas betsafe podcaste ei oleks võimalik välja tulles potifysse riputada? Vahel oleks palju mugavam kuulata.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Kes seal Aparaadio podcastifestaril esinevad?
    Minu info kohaselt peaks 12-13 Kalev seal olema.

Leave a comment:

• Peeter I
    replied
    Kes seal Aparaadio podcastifestaril esinevad?

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Kalev Kruusi podcastis #30 tuleb lõpuks külaliseks naissportlane.

Leave a comment:

• Veel1v2rav
    replied
    Kingi toomine podcasti on korralikult huumorit juurde andnud. Tänases podcastis oli veel väga lahe, et Karol Metsaga tehti otse facetime ja sai kuulda otse tema suust Saudi Araabiase mineku põhjuseid.
    Täna sai küll vahepeal kõht kõveras naerda, kui Kink ja Kams sõbralikult üksteisele puid alla kütsid.
    Palju kommenteeriti lives veel, et Rüütli ei sobi sinna. Minu arust on just lahe kuulata ka ühe vanema inimese ja ikkagi Eesti koondise endise treeneri arvamusi asjadest. Vahet pole, et ta vähe räägib.
    Kui saaksin valida, kas kuulan soccerneti podcasti või betsafe oma, siis on see igatahes betsafe!

Leave a comment:

Working...
X