320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju keegi trios võitnud on üldse kõige rohkem?

    Kommentaar


      kellele täna oleks mõtekas panustada ?

      Kommentaar


        Eks see võitmine sõltub ka sellest, kas tegelikult riskid millegagi või mitte.

        Kommentaar


          suurim võit pole midagi pedro omaga võrreldavat,
          suurim võidukoefitsent 28.

          muidu on õnnestunud stabiilselt plusspoolel püsida, aga viimasel ajal on asi hapuks läinud.
          liiga palju teooriat lugenud vist.

          Kommentaar


            suurim võit on olnud 2400.- panin suure summa väikesele koef.-le aga üldiselt olen miinustes ja kõvasti iga kuu kuskil tuleb 300.- miinust aga noh ikka juhtub

            Kommentaar


              Peaks mainima, et homsel Kalev - Flora 2 , on kalevi koef 1,80 ;D .

              Kommentaar


                Lietuvos Rytas - Aisčiai-Atletas H(0.0 - 34.5) 2 1.87
                BC Kalev/Cramo - Pirita BM (Poolaja tulemus) (1x2) 1 1.15
                FC Levadia Tallinn - JK Trans Narva (1x2) 1 1.75

                kas selline kombo oleks soovitatav ? Rytasel põhimehed vigastatud stelmahers nielsen ja Petravicius.. Kalevi mängul peab lihtsalt õnne olema ,et kalev alguses juba oma mängu mängib ,et vähemalt poolajaks juhiks... ja levadia peaks tugev olema ju või mis ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                  BC Kalev/Cramo - Pirita BM (Poolaja tulemus) (1x2) 1 1.15
                  Nii palju, kui ma olen triobeti mänginud, siis minu mõistus ütleb küll, et 1.15 konf on täiesti mõttetu mingisuguse raha alla panemiseks, eriti veel komboga sidumiseks.

                  Usun Kalevi võitu, kuid nende mäng on kohati nii ettearvamatu, et mine tea - Pirita seevastu mängis Rockiga võrdne-võrdsega viimase veerandajani, siis laguneti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Peaks mainima, et homsel Kalev - Flora 2 , on kalevi koef 1,80 ;D .
                    Siduda kalev ja levadia ja saab täiesti korraliku koefitsendi

                    Kommentaar


                      asi on selles ,et mul on vaja kindlat raha sellepärast tahan teha väikeste koefitsentidega

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                        asi on selles ,et mul on vaja kindlat raha sellepärast tahan teha väikeste koefitsentidega
                        Kindlat raha pole olemas! Kuid Levadia ja Kalevi võit tundub olevat igati tõenäoline. Mingi 50-100 kr võib ju prooviks panna

                        Kommentaar


                          Dallas Stars - Anaheim Mighty Ducks 1
                          FC Schalke 04 - Energie Cottbus 1
                          F.C. Hansa Rostock - Werder Bremen 2
                          Lyon - Metz 1

                          Tegin sellise, võtsin jalgpalli poolelt kuulde teie nõu ning lisasin sinna ühe NHli mängu, mis tõstis koefi üle 7. Dallas juhib kokkuvõttes hetkel 2:0 ning mängud Anaheimi vastu on võidetud 4:0 ja 5:2.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                            asi on selles ,et mul on vaja kindlat raha sellepärast tahan teha väikeste koefitsentidega
                            Kui su eesmärk on raha teenida, siis pean sind kahjuks kurvastama. Niimoodi ei võida sa in the long run midagi.

                            Kommentaar


                              nii see raha ennist kaotatud ongi ... aga pole hullu ma olen nüüd viimase kolme päevaga kuu alguses kaotatud raha tagasi saanud alustasin 100.- ja nüüd on juba 500.- koos iga päev 1.50 koefiga kombod jne...

                              Kas eesti horvaatiale teeb ära hokis ? ja Serena Williams Gisela Dulkole ?

                              Kommentaar


                                Pedro sa võiksid rääkida ka, mis summadega panustasid ja palju võit sisse tõi või siis kaotus välja viis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X